Treść opublikowana przez piotrl
-
olej mineralny - pomocy!
Mysle ze nie powinno byc problemu według ksiazki norma VW 505 API-CD
-
Znaki świetlne
Ja daje znaki bo faktycznie policja staje w takich miejscach ze czasami nie wiedzą co sami czynią A z swiatłami mijania to prawie cały czas komus trzeba przypomniec ze jedzie bez swiateł a i czasami mi sie zdarza ze mi przypominają
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Ja leje do swojego motoru Mobil 1 10W-40 półsytetyk norma VW 505
-
Polskie menu do navi plus
Ile kosztowało w granie nowego softu ? Bo ja juz wywaliłem z 30 płyt z mapą polski do mojej nawigacji.
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Myslalem ze taki pokrowiec bedzie wygladal jak na tym golfie ale jednak chyba zrezygnuje z tego tematu bo nie wyglada to ciekawie chociaz chroni od kamieni
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Witam Mam pytanie gdzie takie cos dostac na maske do Audi foto niestety z golfa
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
To chyba zostane przy Dunlop Sp Sport Maxx Dzięki za pomoc oczywiście jak ktos cos chce przekazać jeszcze o oponach Dzięki z góry
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Pewnie zastanowie sie nad tymi Dunlopami ale jest jeszcze opona Goodyear EAGLE F1 GSD3 ale ona szybko ginie
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Właściwie opona na suchym bedzie sie trzymala ale głównie mi chodzi o trzymanie w zakretach na mokrej nawierzchni ? oraz aby opona nie piszczała na suchym w zakręcie
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Dunlop ale jaki model cztam opisy na ;P stronie www.opony.com
-
Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???
Witam Musze do swojej Audicy kupić nowe opony letnie rozmiar oczywiście 205/55 R16 i zastanawiam się nad Nokian Z http://www.opony.com/opony/49812_nokian_z.html Lub Goodyear Hydra Grip http://www.opony.com/opony/47550_goodyear_hydragrip.html Które wybrać i które bedą lepiej sie zachowywać na suchej jaki i na mokrej drodze
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Auto super zwłasza że to TDi ale ta kierownica sam jestem w Anglii ale nie moge sie przyzwyczaić do ich ruchu ;(
-
Jaka to wersja "navi plus"
Dzięki bardzo za pomoc zobaczę jutro co z tego wyjdzie Meniu mam po ang. [ Dodano: 2006-09-28, 17:25 ] NIc takiego nie widzialem Musimy sie spotkac kiedys i mi pokazesz
-
tom tom
Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?: Menu jest po Polsku nie miałem problemu z obsługą podoba mi się jego płynność Jedyny minus Tomtom-a to bardzo małe pokrycie Polski 23% chyba że poczekasz na Automape 4.0 Europa działać będzie na tych samych mapach co tomtom
-
tom tom
w polsce to tylko Automapa a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie i jego płynność jest jak dla mnie okej
-
Jaka to wersja "navi plus"
Mógłbyś opisać po jakich opcjach przejsć żeby sprawdzić jaka dokładnie to wersja (co nacisnąć) ;P udało mi się zmienić tą (mowę i text na wyświetlaczu) nawigacje z niemieckiego na angielski ale wszystkiego nie wiem
-
Jaka to wersja "navi plus"
Witam Kupiłem audi A4 12/99 1.9 tdi z navi plus mam północne Niemcy na orginalnej płycie i mam pytanie czy to jest DX czy nie oraz jaka to wersja zamontowana w moim aucie wychodzi z tej płyty że to nie jest DX ???? zdjęcie navi w aucie podczas uruchomienia zdjęcie 2 navi zdjecie płyty z północnymi Niemcami
-
tom tom
Ja mam ale tomtom wypada lepiej
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
U mnie zestaw był montowany do takiej "blaszki", która wchodziła w szparę między konsolą środkową a osłoną drewnianą, i pod nią była przykręcona :razz: Będę miał chwile to zobacze jak to jest montowane [ Dodano: 2006-08-10, 08:39 ] No to będziecie mnie mogli szybciej poznać na drodze naklejki to nie problem ważne że auto jest okej i jestem z niego bardzo zadowolony;)
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
A jak to możliwe że nie masz :roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?: :?:
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Witam Tak dokładnie planuje zmiane telefonu ale nie na 6310 tylko na motorole L7 (czarna :twisted: :twisted: :twisted: ) A właściwie to nie wiem co z tym fantem zrobić najlepiej by było sie tego pozbyć ale pewnie zostanie po tym pamiątka w postaci dziur a to już nieładnie wygląda narazie ta sprawa jest otwarta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Super samochodzik. Zapraszamy na jakiś spocik do Wrocławia :mrgreen: Napewno na któryś wpadne jak tylko znajde troche czasu Bo teraz zaczyna sie ganianie po urzędach ;(
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Dzięki chłopaki myśle że auto będzie długo śmigać I w końcu będę mógł skoczyć na jakiś spot
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Mieszkam w Złotoryi koło Legnicy [ Dodano: 2006-08-07, 08:23 ] Moja kobieta też żałuje że nie Avant ale sedan też jest OKEJ
-
Właśnie mam swoją A4 1.9 TDi sedan 99........... :D
Witam Właśnie kupiłem dla siebie Audi A4 1.9 TDi 99 AFN 110KM Navi Plus Czarny kolor sedan 182 tyś km klima, grzane siedzenia, lusterka, szyby elektryczne, alu fele 16 cali