Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

piotrl

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez piotrl

  1. Mysle ze nie powinno byc problemu według ksiazki norma VW 505 API-CD
  2. Ja daje znaki bo faktycznie policja staje w takich miejscach ze czasami nie wiedzą co sami czynią A z swiatłami mijania to prawie cały czas komus trzeba przypomniec ze jedzie bez swiateł a i czasami mi sie zdarza ze mi przypominają
  3. Ja leje do swojego motoru Mobil 1 10W-40 półsytetyk norma VW 505
  4. Ile kosztowało w granie nowego softu ? Bo ja juz wywaliłem z 30 płyt z mapą polski do mojej nawigacji.
  5. Myslalem ze taki pokrowiec bedzie wygladal jak na tym golfie ale jednak chyba zrezygnuje z tego tematu bo nie wyglada to ciekawie chociaz chroni od kamieni
  6. Witam Mam pytanie gdzie takie cos dostac na maske do Audi foto niestety z golfa
  7. To chyba zostane przy Dunlop Sp Sport Maxx Dzięki za pomoc oczywiście jak ktos cos chce przekazać jeszcze o oponach Dzięki z góry
  8. Pewnie zastanowie sie nad tymi Dunlopami ale jest jeszcze opona Goodyear EAGLE F1 GSD3 ale ona szybko ginie
  9. Właściwie opona na suchym bedzie sie trzymala ale głównie mi chodzi o trzymanie w zakretach na mokrej nawierzchni ? oraz aby opona nie piszczała na suchym w zakręcie
  10. Dunlop ale jaki model cztam opisy na ;P stronie www.opony.com
  11. Witam Musze do swojej Audicy kupić nowe opony letnie rozmiar oczywiście 205/55 R16 i zastanawiam się nad Nokian Z http://www.opony.com/opony/49812_nokian_z.html Lub Goodyear Hydra Grip http://www.opony.com/opony/47550_goodyear_hydragrip.html Które wybrać i które bedą lepiej sie zachowywać na suchej jaki i na mokrej drodze
  12. Auto super zwłasza że to TDi ale ta kierownica sam jestem w Anglii ale nie moge sie przyzwyczaić do ich ruchu ;(
  13. Dzięki bardzo za pomoc zobaczę jutro co z tego wyjdzie Meniu mam po ang. [ Dodano: 2006-09-28, 17:25 ] NIc takiego nie widzialem Musimy sie spotkac kiedys i mi pokazesz
  14. Czy tom tom jest prosty w obsłudze :?: Menu jest po Polsku nie miałem problemu z obsługą podoba mi się jego płynność Jedyny minus Tomtom-a to bardzo małe pokrycie Polski 23% chyba że poczekasz na Automape 4.0 Europa działać będzie na tych samych mapach co tomtom
  15. w polsce to tylko Automapa a za granicą jechałem pod Hamburg i Tom tom 5.21 sprawdził sie i jego płynność jest jak dla mnie okej
  16. Mógłbyś opisać po jakich opcjach przejsć żeby sprawdzić jaka dokładnie to wersja (co nacisnąć) ;P udało mi się zmienić tą (mowę i text na wyświetlaczu) nawigacje z niemieckiego na angielski ale wszystkiego nie wiem
  17. Witam Kupiłem audi A4 12/99 1.9 tdi z navi plus mam północne Niemcy na orginalnej płycie i mam pytanie czy to jest DX czy nie oraz jaka to wersja zamontowana w moim aucie wychodzi z tej płyty że to nie jest DX ???? zdjęcie navi w aucie podczas uruchomienia zdjęcie 2 navi zdjecie płyty z północnymi Niemcami
  18. Ja mam ale tomtom wypada lepiej
  19. U mnie zestaw był montowany do takiej "blaszki", która wchodziła w szparę między konsolą środkową a osłoną drewnianą, i pod nią była przykręcona :razz: Będę miał chwile to zobacze jak to jest montowane [ Dodano: 2006-08-10, 08:39 ] No to będziecie mnie mogli szybciej poznać na drodze naklejki to nie problem ważne że auto jest okej i jestem z niego bardzo zadowolony;)
  20. A jak to możliwe że nie masz :roll: :roll: :roll: :roll: :?: :?: :?: :?:
  21. Witam Tak dokładnie planuje zmiane telefonu ale nie na 6310 tylko na motorole L7 (czarna :twisted: :twisted: :twisted: ) A właściwie to nie wiem co z tym fantem zrobić najlepiej by było sie tego pozbyć ale pewnie zostanie po tym pamiątka w postaci dziur a to już nieładnie wygląda narazie ta sprawa jest otwarta :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  22. Super samochodzik. Zapraszamy na jakiś spocik do Wrocławia :mrgreen: Napewno na któryś wpadne jak tylko znajde troche czasu Bo teraz zaczyna sie ganianie po urzędach ;(
  23. Dzięki chłopaki myśle że auto będzie długo śmigać I w końcu będę mógł skoczyć na jakiś spot
  24. Mieszkam w Złotoryi koło Legnicy [ Dodano: 2006-08-07, 08:23 ] Moja kobieta też żałuje że nie Avant ale sedan też jest OKEJ
  25. Witam Właśnie kupiłem dla siebie Audi A4 1.9 TDi 99 AFN 110KM Navi Plus Czarny kolor sedan 182 tyś km klima, grzane siedzenia, lusterka, szyby elektryczne, alu fele 16 cali

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.