Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaka to wersja "navi plus"

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Kupiłem audi A4 12/99 1.9 tdi z navi plus mam północne Niemcy na orginalnej płycie

i mam pytanie czy to jest DX czy nie oraz jaka to wersja zamontowana w moim aucie wychodzi z tej płyty że to nie jest DX ????

zdjęcie navi w aucie podczas uruchomienia

navi2.jpg

zdjęcie 2 navi

navi1.jpg

zdjecie płyty z północnymi Niemcami

plyta.jpg

Opublikowano

witam ja mam taka samą jak na foto i u mnie jest dx a odnosnie jaki typ jest to w navi w opcjach jaka wersja oprogramowania i typ navi u mnie jes RNS 4

Opublikowano
  • Autor
witam ja mam taka samą jak na foto i u mnie jest dx a odnosnie jaki typ jest to w navi w opcjach jaka wersja oprogramowania i typ navi u mnie jes RNS 4

Mógłbyś opisać po jakich opcjach przejsć żeby sprawdzić jaka dokładnie to wersja (co nacisnąć) ;P

udało mi się zmienić tą (mowę i text na wyświetlaczu) nawigacje z niemieckiego na angielski ale wszystkiego nie wiem :)

Opublikowano

witam :roll:

wiec tak wciskasz navigation i musisz wcisnać mode i wyswietli sie menu navi nastepnie na samym dole menu nastawy i na nastepnym ekaranie również na koncu jest info i tam znajdziesz jaka wersja navi i oprogramowania

pzdr i powodzenia

Opublikowano
  • Autor
witam :roll:

wiec tak wciskasz navigation i musisz wcisnać mode i wyswietli sie menu navi nastepnie na samym dole menu nastawy i na nastepnym ekaranie również na koncu jest info i tam znajdziesz jaka wersja navi i oprogramowania

pzdr i powodzenia

Dzięki bardzo za pomoc zobaczę jutro co z tego wyjdzie :)

Meniu mam po ang.

[ Dodano: 2006-09-28, 17:25 ]

NIc takiego nie widzialem :)

Musimy sie spotkac kiedys i mi pokazesz

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

piotrl, doszedłeś już do tego?

Mam taką samą navi jak twoja na zdjęciach i mam podobny problem.

Nie mam płyty do niej i nie wiem jaką kupić.

Opublikowano

jak bedzisz w poblizu to zapraszam cos poradzimy

ps mam egzemplarzmapy polska - czechy 2006 na zbyciu

pzdr

Opublikowano

czako, zajmujesz się sprawami navi?

Opublikowano

hej nie jestem ekspertem po ostatnią nakrętke ale mialem ja w kawalkach na stole co nie znaczy ze sie az tak znam ale cos poradzic moge

pozdrawiam

Opublikowano

Ja to w sprawach navi jestem zielony.

Mam taką samą navi jak na zdjeciach wyżej.

Nie mam płyty żadnej wiec nawet nie wiem czy to mi działa.

Ostatnio moja kobieta włożyła jeszcze do niej jakąś płyte CD i nie chce ta płyta wyjść teraz.

Także kolejny promblem mi doszedł.

Szkoda że te Gliwice tak daleko,takto bym podleciał do ciebie.

Opublikowano

no to masz bracie problem z plyta spróbuj wlozec nastepna plyte ale delikatenie az poczujesz opór i wtedy daj komende do wysuniecia plyty w navi jak tak próbowalem i wyszla niektóre plyty sa za grube i sie blokuja jzewli ci nie wyjdzie to masz opadniety mechanizm i trzeba wyciagnac navi na stół pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.