Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

czako

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam czy ktos z was wybiera sie do Wyrazowa z Gliwic na rozpoczecie sezonu grilowego pytam bo moze bysmy zorganizowali jakas grupe z naszego miasta i pojechali razem ponizej daje namiar na impreze gdyby cos dajcie cyne na miejsce startowe i czas zamieszczam link http://www.a6klub.pl/otwarcie-sezonu-grillowego-czstochowa-wyrazw-sobota-25-vt9311.htm
  2. do B5 tez pasuje urzadzenie obsługuje z magistrala Can jak również bez
  3. witam czy ktos z was kodował cos lub robil jakies adaptacje vagiem VAG 5053 CAN live data prosze o zamieszczanie instrukcji jak udalo wam sie zrobic co nie co ja próbuje juz róznych rzeczy i nic mi nie wychodzi nie wiem o co chodzi z tymi kanałami 0-255 oraz 7 cyfrowe kody diagnostyczne poradzcie cos jakie instrukcje obsługi czy inne cuda
  4. witaj mialem podobny problem pozbylem sie poprzez podpiecie vaga wykasowanie bledu i xenon zapalil pozdr
  5. aha to spoko :th: bo myslalem ze to jakis sprzet szpiegowski dzieki
  6. witam ostatnio stalem w korku i zobaczylem cos takiego dwa punkty swietlne do czego one sluza co oznaczaja o co kaman ?? moze ktos wie ponizej wlkejam link do fotki http://hotimg2.fotki.com/b/84_205/166_133/DSC00333.jpg
  7. witam w mojej niuni gdu na wyswietlaczu bylo -5 po zapaleniu silnika tez lusterka zaczely dymic a nie wlaczalem tylnej szyby
  8. witam ja mam temp 84 i dochodzi do 86 czasem 87 a moje pytanie brzmi co sie stanie gdu nie wymienimy termostau jakie beda tego konsekwencje
  9. czako odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    Squdow kochany jak ty to zrobiles napisz co i jak
  10. witam to ilu was bedzie dzis pod mcdrive moze sie pojawie jak nie dacie kopniaka o której i na jakiej ulicy pozdrawiam
  11. czako odpowiedział(a) na henrykiii temat w Audi A4 B5
    witam co do waszej dyskusji mam podobny problem i bylem ostatnio u fachmena posprawdzalismy wszystko i jest ok diagnoza jest taka wymiana tulejek w rozruszniku jeszcze nie wymieniałem ale ponoc to jest przyczyna dłuzszego krecenia
  12. witam ostatnio przygladnąłem sie dywanikom i okazało sie ze od strony pasażera z przodu i z tyłu mokro jak diabli rozebrałem wszysko łocznie ze słupkiem przednim szyby i śrdokowym miedzy drzwiami sprawdziłem polewając po dachu wode i nic sucho ale znalazłem przyczyne postaram sie opisać jak temu zaradziłem a więc do rzeczy wymontowałem schowek odkręciłem boczek po prawej stronie z przodu aby odciągnąć dywanik polewajc woda szybę przednią w środku ukazał sie strumień wody pod maską pod plastikami po prawej stronie znajduje sie filtr przeciwpyłkowy należy go wyjąć następnie odkrecić obudowę filtra i wyciągnąć od spodu obudowy jest uszczelka przez którą ciekła woda obsadziłem obudowę na silikonie poskładałem wszystko i spokój myśle ze komuś sie przyda bo ja starciłem na szukanie całą sobotę :th: pozdrawiam
  13. czako opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam własnie spaliła sie przetwornica od xenona w mojej czy ktoś z was może polecic kogos kto naprawi przetwornice aby oko sie otworzyło w okolicy Tarnowa lub Gliwic a jezeli ktos ma cos na zbyciu to chetnie odkupię przetwornice Valeo nr 73930912 prawa lub całą lampe w rozsadnej cenie oczywiscie pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Sierpień 2007, 16:13 _________________________________________________witam ponownie chciałem napisac ze uporałem sie z problemem przetwornicy wiec rozebrałem ja na czesci pierwsze pomierzyłem tyrystory i diody wszystko było sprawne ale wylutowałem cały element wysokiego napięcia ( czerwona cewka) obok cewki jest duzy układ przylutowany do plyty głównej jego tez wylutowałem nastepnie poskładałem wszystko załozyłem lampe i oko sie otwarło byc moze to fuks albo zimny lut :th: moze warto przelutowac elementy i usterka bedzie usunieta natomiast w krakowie jest firma która sprzedaje przetwornice kosz około 350 zł za nową tel nie mam ale ogłaszaja sie w auto bit
  14. czako odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    dzieki bardzo moze sie uda bez rozbiórki tunelu jak cos wymysle to dam znac
  15. czako odpowiedział(a) na czako temat w Audi A4 B5
    na zdjeciu zamieszczam problematyczna zapalniczke

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.