Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 all] Zapalniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

szukałem ale nic nie znalazłem :cry: czy ktos z was próbował dostac sie do zapalniczki a konkretnie wyciagnac gniazdo zapalniczki która znajduje sie w tunelu srodkowym czy macie jakies skróty czy zostaje tylko rozkrecenie całego tunelu srodkowego tylnego

:rolleyes: pozdrawiam

Opublikowano

bezproblemowo poprostu.. pociagnij zdecydowanie ale z głową, nie musisz nic rozkrecać, oczywiście samo gniazdko jest na kablu.. acha - wyjmujesz element razem z popielniczką - ten segmencik

Opublikowano
bezproblemowo poprostu.. pociagnij zdecydowanie ale z głową, nie musisz nic rozkrecać, oczywiście samo gniazdko jest na kablu.. acha - wyjmujesz element razem z popielniczką - ten segmencik

Trzeba co nieco w głębi podważyć śrubokrętem, bo się mogą zatrzaski połamać.

Opublikowano
  • Autor

spoko ale u mnie jest tylko zapalniczka w tym miejscu naciskasz element i otwiera sie zapalniczka a popielniczke mam na samym dole przed lewarkiem zmaiany biegów i chodzi o to jak wyciagnac ten element który otwiera sie z zapalniczka

Opublikowano

przyznam że nie za bardzo sobie to wyobrazam.. ja mam zapalniczkę po prawej po lewej popielniczkę wysuwaną, wszystko w koluminie, pod panelem klimatronica..

jak pisze szogun0 lepiej byc czujnym, śrubokręt może sie przydać choć mi wyszło bez

Opublikowano

Wrzucił byś zdjęcie może ktoś ma takie rozwiązanie jak ty i wtedy można pomóc

Opublikowano
  • Autor

na zdjeciu zamieszczam problematyczna zapalniczke

zapalniczka.jpg

Opublikowano

no on ma już zapalniczkę po liftingu, nie w panelu centralnym, zresztą widac na zdjęciu,

też tak mam ale jeszcze tego nie rozbierałem, nie wiem może to Ci w czymś pomoże, od strony dźwigni zmiany biegów http://img401.imageshack.us/my.php?image=20070305181132in9.png

albo demontaż całego tunelu

http://upload6.postimage.org/469007/photo_hosting.html

http://upload6.postimage.org/469020/photo_hosting.html

http://upload6.postimage.org/469031/photo_hosting.html

Opublikowano
  • Autor

dzieki bardzo

moze sie uda bez rozbiórki tunelu jak cos wymysle to dam znac

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

I co udał sie bez bebeszenia tunelu ? ;(

Opublikowano

Squdow potrzebujesz zdemontowac zapalniczkę, wrodzona ciekawosc? :tongue4: czy kolejny archeolog :>

Opublikowano

heh wlasnie spedzilem przy zapaliczce 45 minut i udało sie

tylko hmmm musze wyrobic sobie nową karte BP bo ta rozciolem na pol

ale naprawilem bez rozbierania tunelu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Squdow kochany jak ty to zrobiles :slina: napisz co i jak :hi:

Opublikowano

hehe

jutro "zepsuje" jeszcze raz i zrobię opis z fotkami :P

#### w tym miejscu jutro znajdzie się opis ####

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

squdow, no co z tym opisem, bo ja mam ten sam problem, nie mam prądu w zapalniczce, jak możesz to powiedz jak zdemontowałeś to gniazdo, pozdro

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.