-
[B5 AFB] Czy podejdzie VP44 z AKE???
Witam serdeczna prośba o pomoc - chciałem podmienić moją padnietą elektrycznie pompę na inną z AKE 2003r. Numery starej pompy z mojego AFB to: 059 130 106B Nry tej z AKE: 059 130 106L Jakie mogę spotkać problemy przy podmianie (nie mowię o samej sztuce podmiany, ustawienia rozrządu i odpowietrzenia tylko o niepasujących wtyczkach, różnych ciśnieniach itd itp) Czy to będzie pracować?? pozdr Łukasz
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witaaam czas chyba robić przesiadkę na letnie :gwizdanie:
-
[B6 AVF] 225/55/R16 - Czy do B6 Avanta wejdą? a może 17'..?
225/55 r16 - super komfort, fajnie sie jeździ i mieści sie w zakresie. polecam sam tak jeżdżę i jest ok. po nierównym różnica b. duża
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witam Wszystkiego najlepszego Kerczi żebyś dźwięku v8 nie musiał emulować z glośników milego dnia
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
sprawa jest jasna: przy sporych przebiegach najtańszy jest diesel, potem lpg-pb, dalej pb a następnie 2.5 v6 diesel
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
BTW Kto wie z jakim silnikiem najlepiej szukać opla w rocznikach 2000/2001. Najlepiej benzyna pod LPG 2.2 dti 125 km jest bardzo dobrym silnikiem. dynamika porównywalna z 1.9 115/130 spalanie TEŻ.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Siemano Rany boskie Panowie przerzucam sobie ostatnie kilka stron tego tematu a tu co chwile Pablo to, Pablo tamto. Biedny Pablo, trzymasz się jeszcze?? :> pozdr
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heheh i tak ten kto dziś dojechał na spota ten szcześciarz :> mój furacz na przykład jest przy takim mrozie nieodpalalny. aku trza wymienić.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
siemano wszystkimh freedom1989 w profilu deklarujesz 17l/100 w awxie?? da się tak
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
fajny golf :> kroczysz Sokół wzorcową drogą dres-kariery: najpierw golf, potem bejca
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
cześć Panowie Boseron a da się już jeździć na Kasprowym? Gdzie w ogóle są warunki, był ktoś może już śmigać w PL?? )
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witojcie kurna no nie wstałem dziś na spota ;( za tydzień musi się udać
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
heja;) przyjeżdżamy na spota Panowie, świątecznego:D
-
[B5 AKN] Krótka piłka: ZIMMERMAN CZY ATE? (zestawy tarcze przód + klocki)
seryjne 288 to mało, u mnie w zestawie ATE powerdisc + klocki ATE hamuje poniżej oczekiwań. gdybym zostawał przy tym aucie dalej, szukałbym z całą pewnością min 312. Plus ATE to stosunkowo duża żywotność (mówię o moich spostrzeżeniach). sorry za OT ale nie mogę wytrzymać - były AkE w b5FL??? myślałem że dopiero od b6 a w b5 poprostu AFB/AKN + Q... hmm
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
witajcie tak mi wpadlo, przy okazji, w oko: http://demotywatory.pl/290997/Polskie-samochody glupie, ale prawdziwe, nie? :gwizdanie:
biedruch
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta