Treść opublikowana przez kry2503
-
[B6 AWX] Trzęsie w zakresie 1700-2000 obrotów
Miałem to samo, wymieniłem wieszaki wydechu i cisza
-
[B6 AWX] Problem z osłonami przegubu
Witam, miałem dokładnie ten sam problem, tydzień temu wymieniłem trzeci w tym roku lewy przegub spidana. Problemem była plastikowa osłona i nie dlatego że pękała bo plastikowa tylko przy max skręcie w lewo obcierała o wachacz ponieważ miała za dużą średnice tzn bardzo wystające te schodki, oczywiście była w komplecie. Przy trzecim komplecie kupiłem osobno manżete gumową która jest po prostu krótsza ale obwodem pasuje po obu stronach i w końcu jest dobrze. Moja rada kup przegub z osłoną gumową, bo spidan daje w komplecie plastikową albo spidana ale niestety z drugą osobną osłoną gumową (ok. 30zł), pozdrawiam
-
[B6 AWX] Skrzypiący fotel kierowcy
orange dobrze gada, dosyć duże śruby torks schowane pod osłoną plastikową, u mnie to było przyczyną
-
[B6 AWX] Dziwny komunikat
Klapka była zamknięta, ale zapomniałem wspomnieć, że to był jeden z wielu komunikatów wizualnych i dźwiękowych informujących o awarii pompy podciśnienia układu hamulcowego (vacumpompa), brak wspomagania, w każdym razie myślałem że znam wszystkie komunikaty na fisie, na forum chyba jeszcze nie spotkałem się z takim, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Dziwny komunikat
Witam, czy wie ktoś co oznacza taki komunikat na fisie, oczywiście nie chodzi o te otwarte drzwi tylko o dystrybutorek przy wlewie paliwa, pozdrawiam
-
[ALL B6] Brak hamulców
Zgadzam się z krupskim, przedwczoraj miałem to samo tylko najpierw sygnalizacja kontrolki od hamulca i sygnały dzwiekowe przez cały dzień, wczoraj spokój nic sie nie działo, a tu dzisiaj zapalam i chamulec twardnieje z każdym naciśnięciem, kruciec obluzowany kręci się wokół własnej osi
-
[B6 AWX] Komunikat i migające kontrolki
Dobra prawdopodobnie usterka namierzona, dzisiaj odpalam autko a tu pedał hamulca z każdym naciśnięciem twardnieje, po odpuszczeniu i ponownym parokrotnym wciśnięciu to samo. Ten kruciec który wychodzi z pompy podciśnieniowej a na niego wciśnięty jest gumowy wąż jest obluzowany i kręci się wokół własnej osi i chyba tu łapie lewe powietrze, nowa pompa 1150 zł, używki na allegro nie znalazłem, w piątek wymontuje i spróbuje zaspawać w aluminium. Zamieszczam zdjęcie
-
[B6 AWX] Komunikat i migające kontrolki
O co kaman? dzisiaj wsiadam do maszyny odpalam a tu cisza żadnych komunikatów, dzwięków i migających kontrolek
-
[B6 AWX] Komunikat i migające kontrolki
Witam, szukałem i nigdzie nie mogłem znaleźć Otóż po wyłączeniu silnika pokazuje mi się taki komunikat wraz z ciągłym brzęczykiem ANZEIGEART EINSTELLEN ABFRAGEN MENU AUS następnie pokazuje się migająca kontrolka hamulca na przemian z kapiącą kontrolką oleju, cały czas ciągły brzęczyk, potem na żółto u góry kontrolka poziomowania świateł (zaznaczam że nie mam xenonów) a na dole na czerwono obrys samochodu jak np. przy otwartych drzwiach tylko tu z prawej strony przy wlewie paliwa miga mała kontrolka dystrybutorka taka jak rezerwa (pierwszy raz widzę!!), oczywiście ciągły brzęczyk i tak aż do wyciągnięcia kluczyka. Ponowne odpalenie na fisie zapala mi się akurat kontrolka rezerwy bo paliwka zostało na 70km gaszę i odpalam gdzieś za godzinę a tu do przejechania 0km a wskazówka leży poniżej czerwonego, oczywiście zatankowałem ale procedura się powtarza i dystans do przejechania już normalny. Naturalnie płyny wporządku, hamulce wraz z tarczami wymienione 8 miesięcy temu. Jutro dopiero jadę na vaga ale może jakieś pomysły, sugestie, dziękuję i sory za przynudzanie
-
Dziwne buczenie w Audi A4 B6 1.9TDI AWX
Miałem to samo drgania i wibracje jak cholera, ostatni wieszak wymieniłem i jest cisza, koszt 25 zł wszystko, pewnie podróba ale działa
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Dzięki, i sory za ten cytat
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Witam, mam jedno pytanko mianowicie czy trzeba coś odłączyć jeżeli chodzi o poduszki /kurtyny boczne/, świetne fotostory, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Jak rozebrać przedni słupek?
Witam, szukałem ale nie znalazłem, jak w temacie jak rozebrać przedni słupek przy kierowcy, podczas deszczu mam mokro pod dywanikiem kierowcy i nie jest to wina odpływów na podszybiu ani obudowy komputera którą zresztą uszczelniłem, natomiast lewy słupek mam cały mokry, muszę go rozebrać i zlokalizować przeciek, dzięki za ewentualne porady, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Stuknięcie przy zmianie biegów
Witam, tak jak pisałem tylna część skrzyni wyjęta, zawieziona do spawania czy nadlania nie wiem bo nie było mnie przy tym, no i wymiana tej poduchy srodkowej (ponad 200zł)na której się wspiera skrzynia. Jak masz sprawną poduche to tylko koszt wymontowania i zespawania (zalania) elementu, pozdrawiam
-
[ALL B6] 1BE na standard
Ja też mam standard więc chyba mija się z celem :>
-
[ALL B6] 1BE na standard
Witam, możemy się zamienić na sprężynki
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
Witam, a jak to się robi z tymi rzepami bo tez chętnie coś takiego bym wykminił, pozdro
-
[B6 AWX] tarcze 280 czy 288mm ?
Witam , jaka idzie do mnie średnica tarcz, bo szukałem ale nie znalazałem, pozdro
-
[B6 AVF] Klimatyzacja - instrukcja obslugi
U mnie też tak jest
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
nie ma żadnej fotki
-
[B6 ALT] Głuche stuki i pukanie podczas wolnej jazdy
witam, powodem moze być duża ilość paliwa w baku, dzisiaj mialem to samo, w baku jakies 3/4, dotychczas tankowałem zawsze za 50 zł i była cisza, pozdrawiam
-
[B6 AWX] Czy to luz łopatek turbiny ?
Ok, jak tylko zrobie logi to wrzuce, dzięki
-
[B6 AWX] Czy to luz łopatek turbiny ?
Witam, od niedawna występuje u mnie taka sytuacja, że rano zanim uzyska odpowiednią temp. nie butuję go, ale gdy juz ma temp. i wcisnę mu pedał do końca, turbo wpada w drgania i nie chce dalej przyśpieszać tak jakby odcinało mu paliwo, po puszczeniu pedału gazu i ponownym wciśnięciu jest już w porządku, zaznaczę że jest tak tylko przy pierwszym wciśnięciu rano na maxa, potem cały dzień spokój /na razie/czy to są luzy łopatek i turbo już do regeneracji, a i mam ten dźwięk przy spadających obrotach na biegu jałowym, pozdrawiam
-
Spociki w Kielcach
Niestety w sobotę rano zawijam się na tydzień do krynicy pośmigać na nartach
-
Spociki w Kielcach
no ja nie odpale, parapetówka a tak odnośnie spotów to może jak sie deczko cieplej zrobi to wiecej chetnych będzie, pozdrawiam