Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marbart

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. marbart obserwuje zawartość Carplay do Audi A5 2009
  2. Cześć, Chciałbym założyć Apple CarPlay do Audi A5 z 2009. Czy da się to zrobić ? Gdzie to kupić i zainstalować w okolicach Krakowa (jaki szacunkowy koszt całości) ? ad
  3. Odpowie ktoś ? Please ...
  4. Witam, Przejrzałem cały wątek i nie mam pewności co dla BDG: 1. Czy do mojego silnika powinieniem stosować 505.00 czy 505.01 (ma pompowtryski czy nie ? ma filtr cząstek stałych czy nie ?) 2. Ostatno wlali mi Long Life Mobil 1 - wiem tego błędu juz nie popełnię i teraz chciałbym wlać coś odpowiedniego 3. Co powinienem teraz wlewać - przebieg ok. 240 tys. jeżdże głównie po autostradzie 4. Czy musze przeczyścić silnik jakimś specyfikiem ? proszę o pomoc Pozdrawiam Marcin
  5. I ja przyłączam się do grona złamanych podłokietników
  6. czy ktoś wie gdzie w Krakowie mogę znaleźć dobry warsztat od zawieszeń ?
  7. Dzięki za info. Felgi mam już 16' więc raczej 15 już nie założę. Choć jak prześlę zdjecia to raczej źle nie wyglądają. Jeśli chce pojeździć sportowo to zasiadam w gokarcie - tam jest prawdziwe twarde zawieszenie. A na codzień i polskie drogi wolę komfort. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale wydaje mi się że szybciej zuzywaja się opony z twardszym zawieszeniem - szczególnie że codziennie robie ok 200 km. Ale jeśli zwiększenia komfortu nie odczuję to może nie warto... Co musiałbym jeszcze wymienić oprócz sprężyn i amortyzatorów ?
  8. Chcialbym wymienic zawieszenie które posiadam (1BE) na coś bardziej komfortowego - co oprócz amortyzatorów musiałbym wymienić ? Tylko proszę o brak uwag w stylu "przecież 1BE jest świetne" - ja chcę bardziej komfortowe pozdrawiam
  9. Witam i pozdrawiam klubowiczów.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.