-
marbart obserwuje zawartość Carplay do Audi A5 2009
-
Carplay do Audi A5 2009
Cześć, Chciałbym założyć Apple CarPlay do Audi A5 z 2009. Czy da się to zrobić ? Gdzie to kupić i zainstalować w okolicach Krakowa (jaki szacunkowy koszt całości) ? ad
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Odpowie ktoś ? Please ...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, Przejrzałem cały wątek i nie mam pewności co dla BDG: 1. Czy do mojego silnika powinieniem stosować 505.00 czy 505.01 (ma pompowtryski czy nie ? ma filtr cząstek stałych czy nie ?) 2. Ostatno wlali mi Long Life Mobil 1 - wiem tego błędu juz nie popełnię i teraz chciałbym wlać coś odpowiedniego 3. Co powinienem teraz wlewać - przebieg ok. 240 tys. jeżdże głównie po autostradzie 4. Czy musze przeczyścić silnik jakimś specyfikiem ? proszę o pomoc Pozdrawiam Marcin
-
[B6 AWX] Złamany zatrzask od podłokietnika
I ja przyłączam się do grona złamanych podłokietników
-
[ALL B6] 1BE na standard
czy ktoś wie gdzie w Krakowie mogę znaleźć dobry warsztat od zawieszeń ?
-
[ALL B6] 1BE na standard
Dzięki za info. Felgi mam już 16' więc raczej 15 już nie założę. Choć jak prześlę zdjecia to raczej źle nie wyglądają. Jeśli chce pojeździć sportowo to zasiadam w gokarcie - tam jest prawdziwe twarde zawieszenie. A na codzień i polskie drogi wolę komfort. Nie wiem czy to ma jakiś wpływ ale wydaje mi się że szybciej zuzywaja się opony z twardszym zawieszeniem - szczególnie że codziennie robie ok 200 km. Ale jeśli zwiększenia komfortu nie odczuję to może nie warto... Co musiałbym jeszcze wymienić oprócz sprężyn i amortyzatorów ?
-
[ALL B6] 1BE na standard
Chcialbym wymienic zawieszenie które posiadam (1BE) na coś bardziej komfortowego - co oprócz amortyzatorów musiałbym wymienić ? Tylko proszę o brak uwag w stylu "przecież 1BE jest świetne" - ja chcę bardziej komfortowe pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam i pozdrawiam klubowiczów.
marbart
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta