Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaki świetlne


Rajmondo

Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?  

  1. 1. Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?



Rekomendowane odpowiedzi

To nie był strzał w "10", dostałem tylko 8 punktów nagrody. Żaden kierowca nie dał znać, że stoją ... niech ich ...

Czy Wy dajecie znaki innym kierowcom o tym, że zbliżają się do radarowców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak stoją i ktoś jedzie szybko ale nie wariacko to oczywiscie, ale jak wariat to niech go złapią.. wyprzedzanie na 3, 4.. itp..

W sumie prawko mam od pól roku, jakieś 15 razy trasa kraków-bochnia (40km a4) i raz widziałem jak stoją.. na mojej ulicy :biggrin:

W moim przekonaniu to są tam gdzie nie trzeba :P

W barze koło mnie..

Namolnie mrugam kierowcom którzy jadą bez światełek :P

Ale powoli mi sie to nudzi.. :rolleyes:

Za co dostałeś?

Prędkość czy coś 'poważniejszego" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden kierowca nie dał znać, że stoją ... niech ich ...

Bo teraz albo maja CB radio i wiedza wszystko albo mają antyradary dlatego prawie nikt nie daje znaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za co dostałeś?

Jakiś debil wyjechał mi z pobocza i nie chcąc hamować "z marszu" wyprzedziłem. Przekroczyłem trochę dozwoloną prędkość + linia ciągła. 600 setek + 8 punktów.

[ Dodano: 05-02-2007, 22:33 ]

Bo teraz albo maja CB radio i wiedza wszystko albo mają antyradary dlatego prawie nikt nie daje znaków.

Czyżby CB znów wracało do łask? Ja swoje sprzedałem z 10 lat temu :)

Co do antyradarów, to myślałem o tym, ale nie jestem w temacie - widziałem tylko, że trzeba je przyklejać na szybę co widać z zewnątrz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do antyradarów, to myślałem o tym, ale nie jestem w temacie - widziałem tylko, że trzeba je przyklejać na szybę co widać z zewnątrz.

nie trzeba, sa takie ktore mozna polozyc na tylnej polce :) ja robie identycznie jak Hincó - jak ktos jedzie za szybko to mrugne ale wariatom stop :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby CB znów wracało do łask? Ja swoje sprzedałem z 10 lat temu :)

teraz to juz ma co 5 samochod takze na trasie nie ma problemu a znakow to juz nikt nie daje takze montowac chlopaki CB :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie trzeba, sa takie ktore mozna polozyc na tylnej polce :)

Mozesz podać jakiś przykład takiej zabawki w rozsądnej cenie?

[ Dodano: 05-02-2007, 23:10 ]

teraz to juz ma co 5 samochod takze na trasie nie ma problemu a znakow to juz nikt nie daje takze montowac chlopaki CB :cool:

Gdy kupowałem swoje pierwsze CB w '91 nadchodził szał na te urządzonka. Później jednak sytuacja się zmieniła - myślę, że spowodowała to telefonia komórkowa. Ostatnim moim CB był RCI-2950 ... stare czasy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze CB mam to mrugam....stoja w tak bezsensownych miejscach, schowani po krzakach (a tak byc nie powinno) ze trzeba nawzajem sie ostrzegac o zblizajacym sie niebezpieczenstwie.

Tak z ciekawosci jaka jest wg Was definicja "wariata"?? No bo przeciez nie jak ktos jedzie szybko :exclaim: Ma czym, ma umiejetnosci niech jedzie i nalezy mu to w miare mozliwosci ulatwic. Dla mnie wariat=chamskie zachowanie,brak kultury itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mrugam czasami. Ostatnio policji jechali na pozycyjnych, nawet podziękowali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo ze CB mam to mrugam....stoja w tak bezsensownych miejscach, schowani po krzakach (a tak byc nie powinno) ze trzeba nawzajem sie ostrzegac o zblizajacym sie niebezpieczenstwie.

Tak z ciekawosci jaka jest wg Was definicja "wariata"?? No bo przeciez nie jak ktos jedzie szybko :exclaim: Ma czym, ma umiejetnosci niech jedzie i nalezy mu to w miare mozliwosci ulatwic. Dla mnie wariat=chamskie zachowanie,brak kultury itd

Dokłądnie tak jak Twoja definicja, do tego dorzuciłbym manerwry jak, wyprzedzanie na 3,4; zajeżdżanie drogi (czyli chamstwo) i jak nie stosuje sie do przepisów, no poza wyprzedzazniem na ciągłej i ograniczoną prędkością ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja daje znaki bo faktycznie policja staje w takich miejscach ze czasami nie wiedzą co sami czynią ;)

A z swiatłami mijania to prawie cały czas komus trzeba przypomniec ze jedzie bez swiateł a i czasami mi sie zdarza ze mi przypominają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze gdy tylko widze, wiem i moge
teraz CB to juz ma co 5 samochod takze na trasie nie ma problemu

Howgh :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktos nei mruga to lepiej niech sie mi nie przyznaje bo zalapie kreche na pol serwera u mnie

Moja defincja wariata jest dosc elastyczna, chyba z tego powodu ze sam nie jezdze wolno dla mnie wariatem jest:

dziadek w kapeluszu, ktory wyjezdza z boku i nie popatrzy, badz patrzy ale nie ocenia predkosci zblizania i wymusza pierszenstwo ( a jak lece motorem) to jestem wstanie sie za3mac i wyjac goscia z auta, bo on wowczas staej sie potecjalnym morderca.

waraitem jest ktos kto wyprzedza przed zakretem, łukiem na ktorym nic nei widac - za to to bym zabil bez wyciagania z fury.

i ktos ktory wyprzedza samochod, ktory za3mal sie przed pasami.

zadaza sie ze jestem wyprzedzany na dordze i po mimo tego ze nie jade wolno nie przeszkadza mi to i nawet zjezdzam z drogi. byle nie jachac szybciej od wlasnych i fury mozliwosci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że mrugam choć wstrzmuje sie jak ujadę większy kawałek lub jedzie ktoś bezpośrednio przede mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...