Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaki świetlne


Rajmondo

Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?  

  1. 1. Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?



Rekomendowane odpowiedzi

Mrugam praktycznie zawsze, aczkolwiek wiem, że kilka razy po prostu mi to wypadło z głowy... :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w takim przypadku zawsze "migam". Jeśli chodzi o mandat za nadużywanie sygnalizacji świetlnej, to tylko raz miałem "przyjemność" z WRD. Odmówiłem przyjęcia mandatu, tłumacząc się chęcią wyjaśnienia przed SG, że sygnalizowałem kierowcy jadącemu z przeciwka, że ma przepaloną jedną z żarówek. Zrezygnowali ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze w takim przypadku zawsze "migam". Jeśli chodzi o mandat za nadużywanie sygnalizacji świetlnej, to tylko raz miałem "przyjemność" z WRD. Odmówiłem przyjęcia mandatu, tłumacząc się chęcią wyjaśnienia przed SG, że sygnalizowałem kierowcy jadącemu z przeciwka, że ma przepaloną jedną z żarówek. Zrezygnowali ...

no i wlasnie o to chodzi,prawdopodobienstwo zalapania kredytowego jest 1:100000000 w takim przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałem mrugam ale jak jedzie ktoś Audiczką to i miejsca ustepuje i wogóle szacuneczek hihihhi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis lecialem obwodnica opolska i po zlokalizowaniu na poboczu po 2 -str patrolu rozpoczolem procedure migania a koles ktory jechal przede mna, wbil prawy kierunek i zsunol sie do krawedzi jezdni by mi ustapic drogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis lecialem obwodnica opolska i po zlokalizowaniu na poboczy po 2 -str patrolo rozpoczolem procedure migania a koles ktory jechal przede mna, wbil prawy kierunek i zsunol sie do krawedzi jezdni by mi ustapic drogi :biggrin:

Dobre ... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAx, jak jadę na dwupasmówce to po wyprzedzeniu wszystkich pojazdów przede mną zjeżdżam na prawy pas ale nie wszyscy tak postępują wtedy przypominam im długimi, że kulturalnie z ich strony byłoby zjechac do prawej krawędzi..byc może w Twoim przypadku był to jeden z upomnianych przeze mnie kierowców :P;)))) Co do pojęcia wariata...hmmm nawet się nie wypowiadam bo jak sobie przypomnę sytuacje z którymi się spotkałem na drodze to mi się szczęka zaciska. Jeśli chodzi o informowanie światłami o kontroli dorgowej to ostrzegam tylko kierowców jadących audi jak solidarność to solidarność Wam ufam, że nie jeździcie po pijaku i, że panujecie nad kierownicą innym nie bardzo :), Czasem jak widzę z daleka że ktoś szaleje i zachowuje się jak idiota stwarzając zagrożenie to mrugam mu światłami gdy przejeżdza obok mnie - stwarzając tym samym pozory, że czeka go kontrola radarowa, widzę jak zwalnia i cieszę się, że bojąc się patrolu zachowa odpowiednią prędkość przez te kilka kilometrów..kto wie może uratuje to komuś życie. szerokiej drogi Koledzy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem jak widzę z daleka że ktoś szaleje i zachowuje się jak idiota stwarzając zagrożenie to mrugam mu światłami gdy przejeżdza obok mnie - stwarzając tym samym pozory, że czeka go kontrola radarowa, widzę jak zwalnia i cieszę się, że bojąc się patrolu zachowa odpowiednią prędkość przez te kilka kilometrów

Takie mruganie popieram w 100% i też często to stosuje :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis lecialem obwodnica opolska i po zlokalizowaniu na poboczu po 2 -str patrolu rozpoczolem procedure migania a koles ktory jechal przede mna, wbil prawy kierunek i zsunol sie do krawedzi jezdni by mi ustapic drogi :biggrin:

No ja jak ktoś przede mną jedzie to nie mrugam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrygajmy, ale z glowa, bo mozna zarobic!

Ale i tak, kupuje CB :a4fan:

dokładnie, ostatno widziałem na trasie taki manewr, stały miśki w karzakach :twisted: jedzie gość i miga światełkami a z przeciwka leciało cywilne vento z miśkami w środku i co zawrócili, dogonili go i podejrzewam że wyhaczył mandacik z nadużywanie światełek.

także uwaga z tym miganiem.

co do antyradarów to nie wiem jak jest dziś ale z rok temu szwagier coś takiego miał to w ogóle nie "zdawało egzaminu" moim zdaniem najlepsze to CB i ostrożność z pedałem gazu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAx, jak jadę na dwupasmówce to po wyprzedzeniu wszystkich pojazdów przede mną zjeżdżam na prawy pas ale nie wszyscy tak postępują wtedy przypominam im długimi, że kulturalnie z ich strony byłoby zjechac do prawej krawędzi
wszystko si ezgadza tylko ze to nei bylo na dwu-pasmowce tylko na jednej jezdni i kolesc zjechal do prawej krawedzi i przyhamowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...