Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Znaki świetlne


Rajmondo

Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?  

  1. 1. Czy ostrzegasz innych kierowców o kontroli radarowej na drodze?



Rekomendowane odpowiedzi

spedyt, hehe ciekaw jestem czy nie powinniśmy dostać za to jakiejś nagrody z WRD ;) w końcu działamy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym :)))

Najlepiej nowe A4 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po coś te lusterka są i trzeba z nich korzystać

i tu masz w 100% racje. nie raz mialem "cieplo" bo jakis oszolom nie patrzzac w lusterka zajechal mi droge. :evil:

Byłem światkiem akcji jak gościu nie spoglądał w lusterka - zajachali mu droge, jeden karczek wysiadł podszedł do kierowcy "ty ch...u jak nie gapisz się w lusterka to ci nie potrzebne" i bum ... lusterka nie miał już na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do miłośników lewego pasa to skuteczny jest na nich xenon. :biggrin: Jak widzą że coś na xenonach zbliża sie szybko to już z daleka spierdzielają na prawy pas :biggrin: Zresztą tam ich miejsce. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trzeba to i bez xenon zjedzie :cool:

a jak nie to lepiej jest go wziasc z prawej strony, :twisted: bo za to jest niby mniejszy mandacik niz za "wymuszanie" sygnalizacja swietlna (dlugie, kierunkowskaz ) dzwiekowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale po coś te lusterka są i trzeba z nich korzystać

"karczek wysiadł podszedł do kierowcy "ty ch...u jak nie gapisz się w lusterka to ci nie potrzebne" i bum ... " Karczki to my jemy z grilla :) hehehe Tak na serio to nie popieram takich akcji mimo, że głupotę ludzką trzeba czasem plewić ale są inne sposoby niż siła fizyczna. Najważniejsza na drodze jest kultura, a ostatnio zauważyłem że zaczyna jej brakować kierowcom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...