Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seta

  1. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Ukasz699 no nie wiem mi się taki przyrost podoba i przy tym niuńka nie puszcza żadnych bąków (zero dymienia)
  2. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Czytaj kolego dokładniej Witak zrobił nam 153 KM i 331Nm i w sierpniu będzie już 2 lata i tato nie narzeka na silniczek a wręcz przeciwnie jest wniebowzięty niuńka super jeździ nie zamienił bym na żaden inny silnik :)
  3. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Ukasz699 Ja tam nie narzekam na moc silnika wizyta u Witka w warsztacie przyniosła pożądany efekt
  4. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Witam sezon 2009 przyniósł dwie zmiany Pierwsza to usunięcie wiejskich pasków z przedniego zderzaka a druga to zakup nowych felg 17" wzór S5 Pozdrawiam
  5. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Solarek wiesz że ja też chętnie bym wpadł na jakiegoś mikro spota jak by ktoś dał znać a numer chyba masz chyba nie??
  6. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Solarek4 uważaj bo się posłucham. Audi jest tata a ja teraz pełnoprawnie dołączyłem do grupy VAG
  7. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Mi pasuje, przyjadę swoim nowym nabytkiem:)
  8. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Ja bym pojechał do Lublina ale tato zabiera niuńke na przejażdżkę do Holandii :/
  9. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    ja mogę się troszkę spóźnić ale postaram się być
  10. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    To co panowie kiedy następny spocik??
  11. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Ja tez będę o 16 miejsce się nie zmieniło??
  12. Seta odpowiedział(a) na _Solar_ temat w Lubelskie
    Jak by coś wyszło to jeszcze qmpel przyjedzie garbusem albo golfem 1
  13. **___** _**___**_________**** _**___**_______**___**** _**__**_______*___**___** __**__*______*__**__***__** ___**__*____*__**_____**__* ____**_**__**_**________** ____**___**__** ___*___________* __*_____________* _*____0_____0____* _*_______@_______* _*_______________* ___*_____v_____* _____**_____** _______*****_______ Kurczaczków Zielonych Baranków Czerwonych Bazi Różowych Pisanek Kolorowych Dyngusa Tęczowego I Wszystkiego Dobrego, życzy Szymek
  14. Bardzo fajna niuńka ładnie się prezentuje
  15. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Tak tato decydował ja też wziął bym 17" chociaż w 17" chyba jedna by był za mały profil opony na nasze dziurawe drogi Ja bym mu tylko dał glebe trochę, a tak autko moim zdaniem na tych felgach nie najgorzej sie prezentuje w realu [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2007, 18:53 _________________________________________________No pora odświeżyć temat Udało mi sie w końcu namówić tata żeby zerwać z niuńki część szpecących niby chromów <jupi> oceńcie efekt ale niestety ten przód niby B7 musiał zostać bo ktoś nie normalny przykleił to na jakaś kropelkę czy coś odchodzi z lakierem :sick: 153 koniki piękna zabawka Tato planuje zakup alu 17" :)za moją małą namowa jak nie na ten sezon to na następny na pewno Niuńka nadal spisuje się nieziemsko po chipsie jest po prostu super komentarze mile widziane :)
  16. zdjęcia robione rok temu
  17. Szymon Sidoruk Chełm
  18. Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku:)
  19. A ja mam takie pytanie może zna ktoś tytuł tej nuty http://patrz.pl?273073 ?? słaba jakość bo nagrana telefonem. Na Vivie tan kawałek czasami leci ale nie ma tytułu :/ jak by ktoś wiedział to będę wdzięczny
  20. Witam kolegę z miasta
  21. 20 we wtorek mój tato leciał przez Kraków i ktoś go zaczepił na CB radiu przyznać sie kto to był mamy naklejkę na tylnej szybie
  22. Seta odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://pl.youtube.com/watch?v=hBsKsJLebMI&feature=related
  23. No ładna niunia kolorek taki jak mój :> chromowane relingi by sie przydały Napisz jaki to silnik
  24. Lexpar moja niuńka też po nocy lubi sobie przykopcić troszkę ale tylko troszkę, jest to czarny dym później jest już wszystko :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.