Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Seta

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Seta

  1. Bardzo ładna ta twoja
  2. U mnie też są tylko 2 szyby elektryczne i lewa opuszcza sie sama po naciśnięciu a prawa nie
  3. Bardzo ładna B6
  4. Felgi "Dezent J" 16'' opony 205/55/16
  5. Seta odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    Scania-164-L-480 http://tiromaniak.wrzuta.pl/film/q0tEuGoXua/scania-164-l-480-schubert
  6. bardzo ładne A4
  7. Tak to prawda moja chyba raczej nie była bita a ostatnio na tylnej klapie pod tablicą rejestracyjną w dwóch rogach zauważyłem pryszczyki małe, trochę to dziwne :confused:
  8. Co 15 tyś :biggrin:
  9. Bardzo ładnie sie prezentuje B6 na tych felgach
  10. Ładna B6'tka no i
  11. U mnie w B6 podświetlają się te kóleczka :biggrin:
  12. 16" wystarczy jak na razie :biggrin:
  13. na fotce nr.1 najładniej wygląda :biggrin:
  14. A ja dowiedziałem sie od znajomego dał mi link po zakupie mojej A4 :biggrin:
  15. Mi też podoba sie Hydra:)
  16. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    zadawaj takie pytania do konkretnych osób bo ja sie potem boje że to ja mam coś nie teges ale faktycznie to B7'look żalosne Ja to wiem ale mój tato niestety nie :confused: niunia została sprowadzona z tym z Niemiec i dla ojca sie to podoba :confused:
  17. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4 B6
    Dzięki za pomoc :biggrin: teraz podsunę wasze pomysły dla tata i on zdecyduje :biggrin: myślę że albo nic nie będziemy robić albo pomalujemy na srebrny :biggrin:
  18. Seta opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Witam doradźcie na jaki kolor pomalować zaciski hamulcowe żeby pasowały do tego koloru auta
  19. Seta odpowiedział(a) na Seta temat w Audi A4/S4 B6
    Witam do niuni zostały zakupione nowe alu 16" jest to model Dezent J parę fotek:)
  20. ładna :biggrin: no i taki sam silniczek jak w mojej TDi
  21. Kolego a może Ci się odłączyła ta kostka ta co idzie do drzwi od słupka. Zobacz czy świeci Ci sie to światełko co jest w drzwiach jak nie po poruszaj tą gumą i jak ty będziesz ruszał to niech ktoś patrzy czy to nic nie daje :smile:
  22. Piękna bryka :biggrin: i ten kolor basuje do niej bardzo
  23. Bardzo fajna furka te felgi mogły by być większe no i fajny masz ten głośniczek w bagażniku z logiem
  24. Kolego chyba raczej były takie wersje z takim komputerem bo ja też mam tylko dystans do kolejnego tankowania, RDS od radia, temp. otoczenia.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.