Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

lilantoine

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. tez jestem zdziwiony,nigdzie wiecej nie trzeszczy tylko w tym jednym miejscu, moze bylo rozbierane i zle zlozone np i sie powycieralo,nie wiem....
  2. Witajcie. Mam problem z trzeszczacymi plastikami kolumny srodkowej w miejscu laczenia sie z plastikiem bedacym obudowa pod drazkiem zmiany biegow. Ocieranie sie tych dwoch elementow powoduje nieprzyjemny odglos, ktory potrafi skutecznie obrzydzic czlowiekowi jazde . Probowalem juz silikonu i musze powiedziec ze zdecydowanie pomaga, odglos znika ale nie na stale, po pewnym czasie silikon sie wyciera i trzeszczenie powraca. Czy macie moze na to jakis trwalszy sposob? Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam
  3. turbo wymienial warsztat mobil1 na elblaskiej,wlasciciel sam jezdzi passatem w dieselu i wymienial u siebie turbo wiec chyba wiedzial jak to zrobic choc kto wie...stara turbawka sie rozsypala bo dostala sie do niej spinka i sie turbo potrzaskalo.ja sie zupelnie nie znam na sprawach ktore spanky poruszasz w swoim poscie, czy mozesz polecic mi kogos kto moglby zajac sie moja ? dodam jeszcze ze sytuacja wyglada dosc dziwnie bo autko czasem sie przytyka a czasem lata bardzo fajnie i nie ma zadnego problemu,pojawia sie on i znika w dowolnym momencie podczas jazdy. jesli chodzi o dymienie to podczas testowania na VAGu z Sebastianem widzialem w lusterku ze autko bardzo kopcilo na wysokich obrotach, normalnie chmura dymu unosila sie za nami,natomiast w sprawie logow moze wypowiedziec sie tylko SebMis bo on je robil.Przed wymiana turbiny zaczelo sie juz dziac takie zjawisko ze samochod tracil moc.pomagalo jego wylaczenie i ponowne wlaczenie.pozdr
  4. Chlopaki czy znacie kogos w Warszawie kto moglby zajac sie tym problemem w moim samochodzie...no moze z wylaczeniem Rogala, bo ciezko mi sie z nim umowic
  5. chlopaki bylbym bardzo wdzieczny gdybyscie wyrazili swoja opinie. Wielkie dzieki dla Sebastiana za pomoc!!!
  6. Witam. Chlopaki pomozcie! Wymienilem turbine na nowa i po jakims czasie cos dziwnego zaczelo sie dziac,mianowicie samochod czasem jakby sie przypychal, Na poczatku po wymianie przyspieszal jakby swobodniej, co to moze byc?jestem przed podlaczeniem pod VAGa u SebMis ale pomyslalem ze Wy moze cos podpowiecie...acha i turbina zaczela jakby troszke glosniej swiszczec...z gory dzieki za podpowiedzi.pozdrawiam
  7. serdeczne dzieki spanky, a ktory dzien bylby dla Ciebie najbardziej odpowiedni?
  8. Witam. czy ktos z Was Warszawiacy moglby mi pomoc podlaczajac mi samochod pod VAGa?wymienilem turbine na nowa i chcialbym sprawdzic czy nie ma zadnych bledow,poprosilbym Rogala ale on nie ma teraz na to czasu...wydaje mi sie ze samochod nie "idzie" jeszcze tak jak powinien.z gory dzieki za pomoc.pozdrawiam zamykam, reszta na PW
  9. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    dzieki.pozdrawiam
  10. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    a nr czesci VW znasz moze?
  11. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    Iverson a znasz moze nr kat tego zaworu? mam A4 z '96 jak w profilu
  12. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    czy po wymianie turbosprezarki na nowa (nie regenerowana) moge sadzic ze zawor n75 tez mam nowy czy on jest kupowany osobno?
  13. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    dzieki chlopaki i sorki za kompletna nieznajomosc tematu. powiedzcie mi jeszcze prosze czy jak wyjme przeplywke a okaze sie ze jest walnieta to samochod powinienem lepiej czy gorzej "isc"?
  14. czy ktos moze podpowiedziec mi gdzie w wawie mozna kupic mobila 5w-50 z pewnego zrodla?
  15. lilantoine odpowiedział(a) na Maniusiek28 temat w 1.9TDI
    i na co mam zwracac uwage przeprowadzajac te jazde testowa bez przeplywki?acha no i przede wszystkim w ktorym miejscu jest ta przeplywka:) przepraszam za tendencyjnosc moich pytan ale jestem w tym temacie zielony;)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.