Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL TDI] Jaki olej do tdi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kupiłem a4 tdi 96r chcem wymienić olej w silniku tylko teraz niwiem jaki auto ma przejechane

ok 200 tys słyszałem że powinienem nalać syntetic z tego co wiem to najlepszy jest z castrol bo jest rozlewany tylko w niemczech a mobile czy shell to w całej europie prosze o waszą pomoc

pozdrawiam

Opublikowano
z tego co wiem to najlepszy jest z castrol bo jest rozlewany tylko w niemczech a mobile czy shell to w całej europie prosze o waszą pomoc

pozdrawiam

Kto Ci takich głupot nagadał.Castrol to najczęściej podrabiany olej.Coraz więcej osób na niego narzeka.lej Mobila albo Shella z pewnego źródła i przypadkiem nie z supermarketu :wink:

Opublikowano
  • Autor

z tym się zgodze że są podrabiane ale ja mieszkam w słubicach 1km od niemiec to moge kupić sobie u sąsiadów

Opublikowano
z tym się zgodze że są podrabiane ale ja mieszkam w słubicach 1km od niemiec to moge kupić sobie u sąsiadów

A to całkiem inna rozmowa :wink:

Opublikowano

osobiście polecam TEXACO :wink:

to tylko moje skromne zdanie :cool:

Opublikowano

Ja oszukałem się na Castrolu.........żadki taki że masakra, chyba był podrabiany. Teraz zaleje Mobila :wink:

Opublikowano
z tym się zgodze że są podrabiane ale ja mieszkam w słubicach 1km od niemiec to moge kupić sobie u sąsiadów

Też kupuję z zapasem jak jadę za Odrę castrol magnatec GTD 10W40 . Robilem 3 wymianę i jest OK :wink: :razz:

Opublikowano

A ja sobie pomyślałem że tez zmienie sobie na Mobila i chce powiedzieć znajomemu w niemczech żeby mi kupił go tam , tylko tak jaki wybrać chodzi mi o półsyntetyka i jaki dokładnie czy ktoś może mi dać fotke etykietki, opakowania lub dokładny symbol żebym mógł podać kumplowi i żeby on niemiał wątpliwości jak go będzie kupował , żeby się póżniej nieokazało że kupi i przywiezie mi olej do automatycznej skrzyni biegów

Opublikowano
A ja sobie pomyślałem że tez zmienie sobie na Mobila i chce powiedzieć znajomemu w niemczech żeby mi kupił go tam , tylko tak jaki wybrać chodzi mi o półsyntetyka i jaki dokładnie czy ktoś może mi dać fotke etykietki, opakowania lub dokładny symbol żebym mógł podać kumplowi i żeby on niemiał wątpliwości jak go będzie kupował , żeby się póżniej nieokazało że kupi i przywiezie mi olej do automatycznej skrzyni biegów
mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:
Opublikowano
mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:

Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle

P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach.

Opublikowano
mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:

Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle

P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach.

no tak zle przeczytalem myslałem ze chcesz pełny syntetyk a ty chcesz pół a wiec 10w/40 :wink:
Opublikowano

zalewaj Moblia..... chyba ma najlepsza opinie na rynku .... ja osobiscie juz drugiegi TDI-ka zalewam Mobilem a i w rodzinie TDI-ki jezdza na Mobilu ...... :twisted:

Opublikowano

Ja tam do swojego wale Shella Ultra 5W40 Disel. Jakoś mam zaufanie do nich... a i pkt mi doleci :mrgreen:

Mobile 1 też git.

Opublikowano

do TDI polecam sprawdzonego Castrola, ale tylko pelny syntetyk :D

Opublikowano

tez jestem za pelnym syntetykiem - osobiscie jeżdże na ELFie

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj kupiłem castrola magnatec GTX5 10W/40 4L w niemczech i kosztował mnie 28,8 euro to jakieś 110zł

Opublikowano
dzisiaj kupiłem castrola magnatec GTX5 10W/40 4L w niemczech i kosztował mnie 28,8 euro to jakieś 110zł
dobra cena i przynajmniej wiadomo ze nie podroba :wink:
Opublikowano
  • Autor

dokładnie cena naprawde dobra i myśle że jakość też heheh

Opublikowano

Ale to półsyntetyk i raczej przeznaczony do benzyny.

Opublikowano

Ja zalałem pełnym syntetykiem CASTROL MAGNATEC i nic się niedzieje. Cała impreza kosztowała mnie 168 zł razem z filtrem. Przbieg 172 tys.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.