-
[INNE] Błąd w skrzyni automatycznej 789
chłopaki ponawiam mój temat i opisze dokładnie co się dzieje - po odpaleniu auta i przesunięciu dźwigni na którąkolwiek pozycji np.R na wyświetlaczu zaczynają się dziać cuda samo przeskakuje P po chwili 3 N itd oczywiście po włączeniu na pozycje R auto stoi nie chce jechać ale jak tylko włącze na D na liczniku podświetlają się wszystkie pozycje czyli skrzynia wchodzi w tryb awaryjny i ma tylko jeden bieg 3 no i naprawia się R i P . ze znajomym byliśmy święcie przekonani ze to wybierak jest do wymiany ale po jego wymianie nic nie pomogło czyli jest mój OK . jak weszliśmy pod auto to zaopserwowaliśmy ze jest jakaś kopółka przy skrzyni gdzie dochodzi linka od wybieraka, do tej kopółki w górnej części dochodza jakieś kabelki i jest gumowa osłonka niestety zdarta i ,. I MOJE PYTANIE DO ZNAWCÓW PROSZE NAPISZCIE CO TO ZA KOPÓŁKA I CZY W NIEJ JEST JAKAŚ ELEKTRONIKA I CZY MOŻNA JĄ BEZ PROBLEMU WYMIENIĆ . Z GÓRY DZIĘKUJE
-
[INNE] Błąd w skrzyni automatycznej 789
witam moze wy mi pomozecie po zamontowaniu gazu w A8 silnik ABZ pojawił się błąd w skrzyni 789 włącznik jazdy do tyłu F41 zwarcie do masy , przy tym nie pokazuje w jakiej pozycji jest skrzynia przestał działac tiptronic no i nie działa tempomat a co najwazniejsze skrzynia chodzi tylko na 3 biegach 4 zginą moze to zbieg okoliczności ze to wszystko pojawiło się po zamontowaniu instalacji gazowej jeśli ktoś wie gdzie znajduje sie ten włącznik to prosze o informacje z góry dziękuje za pomoc[br]Dopisany: 05 Czerwiec 2009, 11:36_________________________________________________
-
Jakiej firmy instalacja jest lepsza (Audi A8) ?
witam mimo ze to jest forum a4 uwazam ze właśnie tutaj najlepiej mi doeradzicie od miesiąca jestem posiadaczem a8 4.2 300ps chciałbym zagazowac ten samochodzik i teraz nie wiem jakiej firmy instalacja jest najlepsza do tego auta słyszałem ze jedną z lepszych jest instalacja BRC ale tez jest wiele innych o których nawet pewnie nie wiem prosze o pomoc i z góry dziekuje
-
[INNE] Automat Tiptronic - czy będzie pasowała ?
niestety sprzedałem swoją andzie pytałem tylko orientacyjnie rozglądam się teraz za czymś większym np a8 a tam wszystko w automacie a z opini wielu to audi się nie popisało co do automatów
-
[INNE] Automat Tiptronic - czy będzie pasowała ?
mam pytanko czyskrzynia automatyczna z tiptronickiem od 2,8benz będzie pasowała do 2.5 tdi bądź 4,2ben. pytam bo w mercedesach można założyć skrzynie od benzyny do diesla w starszych modelach z góry dziękuje za pomoc
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
miesiąc temu sprzedałem swoją V6 wracając z pracy na autostradzie sprawdzałem jaki jest max tego silnika wycisnełem 240 ale zaraz po tym złapał takiej zadyszki ze musiałem zredukować do 4 biegu i po 2 min wróciło wszystko do normy * to jest wątek [Musashi]
-
[B5 AKN] Dziwne wahania temperatury płynu chłodzącego
nie masz jakiś znajomych co mają V6 podmień na chwilke i będziesz wiedział ze to czujnik czy co a z tą wymianą termostatu i zdjęciem przodu to zajmuje tylko chwile
-
[B5 AKN] Dziwne wahania temperatury płynu chłodzącego
rok temu miałem ten sam problem kupiłem z allegro niby nowy i oryginalny czujnik no i dalej temperatura skakała po kilku dniach pojechałem do serwisu niemieckiego i kupiłem za 16 euro nowy czujnik i jak do tej pory śmiga
-
[B5 AFB] Nowa VP44 a auto nie uruchamia się
kolego a gdzie jest ten mechanior w jakim mieście
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
to jeszcze nic hcłopak z okolicy krosna odrz. kupił a4 miała 250tys pojechał do servisu na wymiane paska a tam wyszło 780tys ze łzami w oczach wracał z zielonej góry heheh ale coz życie uczy
-
[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku
to chyba normalne w diestach a jeszcze normalniejsze na pompowtryskach w nowszych silnikach . a z tymi dodatkami to sie zgodze wiele ludzi jechwali i stosują je cały rok nawet
-
[B6 BDG] Dziwne wskazania licznika
jak ktoś z was jechał trasą świecko poznań to napewno przejezdżał przez boczów jest tam wielki szyld KOREKTA LICZNIKÓW nawet nie macie pojęcia ile tam handlarzy się zatrzymuje i odmładza sprowadzone auta i sprzedaje mówiąc DZIADEK JEŹDZIŁ TYLKO DO KOŚCIOŁA tylko zapominają dodac ze do tego kościoła dziadek miał 200km i jeżdził tam co drugi dzień . hehehehehh a magiczny przebieg w polsce ty 180tys -210tys heheh bez względu na wiek auta
-
[B5 AKN] ubezpieczenie oc i ac w Mbank
no moze troszke mało dopisałem ale mozna wejśc na ich strone i jest kalkulator składek kazdy moze sobie policzyc
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
moja andzia na całym baku robi 750-800 km w trasie a wokół komina to jakieś 650km to chyba normalnie oczywiście do zapalenia sie rezerwy a kontrolka zapala sie jak w baku jest ok 8 lit.
-
[B5 AVG] Maksymalna prędkość 1.9 TDI 110KM 1999r.
o rany 1.9 przy 200 km/h to dopiero musi byc głośno w środku heheh przecierz to max obr a w polsce i tak nie mam gdzie tak szybko jeździc . pozdrawiam wszystkich szaleńców
marcinA4 TDI
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta