Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AKN] Glosniejsza praca na zimnym silinku

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Ostatnio zauwazylem ze niunia troche glosniej odpala i przez jakis czas na zimnym silniku glosniej chodzi.

Jest to normalne? czy mam juz shize na punkcie niuni?

Opublikowano

Moja zaraz po odpaleniu tez chodzi głosniej także to chyba norma :th:

Opublikowano

Nie tak dawno miałem podobny problem.Po logowaniu okazało sie ,że mam totalnie rozjechany kąt wtrysku.Obecnie po odpaleniu jest oczywiście głośniejszy niż rozgrzany, ale w porównaniu do stanu przed ustawieniem kąta, chodzi znaczniej "miękko" :th:

Opublikowano

traktorki tak mają na zimnym, :th: :> muszą dać znać że są pod maską

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

potwierdzam , moja takze na zimnym chodzi glosniej.

swiezo po zmianie oleju na 5W50 Mobil wydaje mi sie jakby bardziej nawet :)

pozdrawiam

Opublikowano

Moja również działa głośno na zimnym silniku. Ale jak na spotkojnie się rozgrzeje to chodzi jak pszczółka...

Opublikowano

Witam

Ostatnio zauwazylem ze niunia troche glosniej odpala i przez jakis czas na zimnym silniku glosniej chodzi.

Jest to normalne? czy mam juz shize na punkcie niuni?

Jesli auto nadal odpycha sie rownie sprawnie jak wczesniej, to nie masz sie czym martwic.

Nawet jesli na zimnym bedzie pracowac inaczej (glosniej, sluchac bedzie mocniejsze klekotanie) niz przy temp. roboczej.

Efekt niskich temperatur, tyle. :)

Opublikowano

Efekt niskich temperatur, tyle.

Zgadza się! Mój AJM z rańca też szaleje... :wink4:

Opublikowano

Polecam dolewanie do :ON: środka kleen flo. Po pierwsze ułatwia odpalanie w czasie mrozów a po drugie wyraźnie lżej silnik chodzi przy niskich temp. Ostatnio dostałem inny dodatek (nie pamiętam w tej chwili nazwy, buteleczka 500ml wystarczy na 600 litrów ON), też jest w miarę dobry. Ogólnie rzecz ujmując paliwo na naszych stacjach nie jest najlepszej jakości, fachowiec (jeden z liderów na podkarpaciu) który regenerował mi pompę wtryskową zdecydowanie polecił stosowanie tego typu uszlachetniaczy.

Opublikowano

to chyba normalne w diestach a jeszcze normalniejsze na pompowtryskach w nowszych silnikach . a z tymi dodatkami to sie zgodze wiele ludzi jechwali i stosują je cały rok nawet

Opublikowano

Polecam dolewanie do :ON: środka kleen flo. Po pierwsze ułatwia odpalanie w czasie mrozów a po drugie wyraźnie lżej silnik chodzi przy niskich temp. Ostatnio dostałem inny dodatek (nie pamiętam w tej chwili nazwy, buteleczka 500ml wystarczy na 600 litrów ON), też jest w miarę dobry. Ogólnie rzecz ujmując paliwo na naszych stacjach nie jest najlepszej jakości, fachowiec (jeden z liderów na podkarpaciu) który regenerował mi pompę wtryskową zdecydowanie polecił stosowanie tego typu uszlachetniaczy.

0,5 l specyfiku na 600 l ON?? Może na 60 l...

Opublikowano

Polecam dolewanie do :ON: środka kleen flo. Po pierwsze ułatwia odpalanie w czasie mrozów a po drugie wyraźnie lżej silnik chodzi przy niskich temp. Ostatnio dostałem inny dodatek (nie pamiętam w tej chwili nazwy, buteleczka 500ml wystarczy na 600 litrów ON), też jest w miarę dobry. Ogólnie rzecz ujmując paliwo na naszych stacjach nie jest najlepszej jakości, fachowiec (jeden z liderów na podkarpaciu) który regenerował mi pompę wtryskową zdecydowanie polecił stosowanie tego typu uszlachetniaczy.

0,5 l specyfiku na 600 l ON?? Może na 60 l...

nie, na 600l

leje się ok 50 ml na zbiornik

Opublikowano

Nie, nie pomyliłem się, tak jak napisał mcm00 leje się około 50ml na zbiornik i to działa:)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.