-
-
Czy fotele z Audi A4 B9 S-line będą pasowały do A4 B8 polift?
jak w tytule czy będa pasowały bo nosze sie z zamiarem wymiany, dzięki za info
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
bardzo dzieki za zainteresowanie moim zapytaniem, pozdro
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
tak jak mozesz ustawic kierunkowy nawiew na nogi tułów czy jedno i drugie zawsze w samochodach byla opcja na szybe i o to mi chodzi
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
w instrukcji jest napisane ze to rozmrażanie przedniej szyby
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
3 strefową
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
automatyczna tam gdzie ustawiasz temp, auto ac, podgrzewane fotele i jest opcja nawiewu ktory ustawiasz na mmi 3 strzalki na postac, ale jak tam wejde to jest auto albo rozne opcje na pasazerow, dzieki
-
Nawiew tylko na szybę w Audi A4 B8
witam wszystkich, moze głupie pytanie , ale jak ustawic nawiew tylko i wyłącznie na przednią szybe bez klimy?
-
Wymiana osłon i odboi amortyzatorów tylnych avant
mam to samo, moze ktos odpowie?
-
lużny kabelek obok lewej przedniej lampy a4 b6 awx
bingo krańcowka zamknięcia maski dokładanego alarmu - spadl kabelek z blaszki, dziekuje bardzo, pozdro
-
lużny kabelek obok lewej przedniej lampy a4 b6 awx
witam wczoraj zauważylem zaizolowany lużny kabelek obok lewej lampy i zbiorniczka plynu wspomagania, moze ktos powie co to za kabel http://www.directupload.net/file/d/3715/9322hyyt_jpg.htm
-
odwołanie od zaniżonej wyceny z oc sprawcy
sprawa jak w temacie , czy w odwolaniu lepiej żądać dopłaty konkretnej kwoty np. 1000 zł do tego co wypłacili, czy nie żądać kwoty tylko ponownego rozpatrzenia sprawy - dotyczy TU Benefia, jestem poszkodowany, uszkodzony przedni błotnik, nie tak mocno ale jednak dostałem 380 zł, błotnik w ASO Białystok = 993 zł, dzieki za porady.
-
Pali bezpiecznik
mam podobnie, wymieniam bezpiecznik, wlaczam tylko blysna i znowu przepala bezpiecznik, podejrzewam problem we wlaczniku
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
tylko, ze ja napisalem oddzielny temat i przeniesiono - doklejono go tutaj, ktory malo mial wspolnego z napinaczem
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
o co pytam to wiem i jak widac nie tylko ja a puknac w glowe to se sam mozesz mowiac brzydko guw......rzu, jak nie masz nic grzecznosciowo do powiedzenia to sie nie udzielaj i nigdzie nie napisalem ze bede jakby co miec jakies pretensje - pewnie ty bys mial i oceniasz innych po swojemu - wiecej pokory to kolezenskie porady mlody kolego!
-
[B6 AVF] Wymiana napinacza paska osprzętu
ale wiele osób pisze że wymienia co 90 tys km, to jeżeli przeciągnę do wiosny o 5 tys to jest ryzyko?
Morgan
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta