Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalemeon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Cześć, pomaluję na pewno, tylko czekam aż się skończy najdłuższy weekend w Europie, wszyscy wytrzeźwieją (łącznie ze mną) i wrócą do pracy Może zamontuję tylko spojler bez wlotów, mhmh! Dzo-Dzo, listewki przy halogenach też pomalowane masz, nie mogę się dopatrzeć. Ja mam szary kolor samochodu więć raczej zostwię czarne, chyba że kupię coś na te miejsce. Niestety Jaro dzwoniłem do Zendera i już nie produkują tych wlotów tylko spojler można kupić u nich, musisz szukać po ludziach, że tak powiem, hehe. Dzięki za posty, zamontowałem juz felgi jak pstryknę fotki od razu zamieszczam. Pozdro Łukasz
  2. Srebro zawsze w cenie, wnętrze też super!
  3. Witam, tak wygląda moje Audi, http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=10281 kupiłem ostatnio spojler Zendera, chciałem żeby wyglądało to jak na zdjęciu lecz nie produkują już wlotów powietrza nad spojlerem. http://www.zender-tuning.com/audi_a4_a48e_317_Poland.html Co moglibyście mi poradzić żebym zamontował nad spojlerem zamiast takich wlotów jak u Zendera Dzięki Łukasz
  4. kalemeon opublikował(a) temat w Audi A4/S4 B6
    Witam, Tak teraz wygląda moja Audi. Planuje kupić felgi ori i coś zrobić z przodu, jak coś się zmieni zamieszcze fotki Pozdro łukasz
  5. Cześć, mógłbyś pokazać jakieś fotki swego samochodu? Jestem ciekaw jak wyglądają na samochodzie. Dzięki Łukasz
  6. !7" od niedawna, hehe
  7. Cześć, moglibyście rzucić tu foty z samochodami z felgami rs4, moim zdaniem sa trochę dziurawe :eek: ale każdemu co innego się podoba. Bardzom mi pomogliście Dzięki z góry Łukasz
  8. Cześć, chodzi Ci o takie? http://moto.allegro.pl/item179684238_17_felgi_vw_audi_s_line_s4_rs4_5x100_5x112.html Też fajne :biggrin: PZDR
  9. Cześć, jeszcze takie znalazłem michaelangelo 8 i 10 prześlę zdjęcie mego samochodu później. Dzięki
  10. Cześć, ostatnio postanowiłem kupic felgi do mego samochodu którym jest Audi A4 oczywiście. Przeglądałem, szukałem i chciałbym prosić was o radę gdyż trudno mi sobie wyobrazić je na samochodzie i nie wiem które będą wyglądały najlepiej. Wy macie trochę więcej doświadczenia i pewnie lepsze oko niż ja. Titan Hydra Gemini Takie mi się najbardziej podobaja, co o nich sądzicie, a może macie jakieś inne propozycję? Dzięki za pomoc z góry Łukasz
  11. Witam wszystkich, jeżdżę Audi B6,rocznik 2002, 1,8T. Postanowiłem trochę się nim "zająć", a że jest to najlepsze miejsce by zasięgnąć rady.... OTO JESTEM! Pozdrawiam Łukasz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.