Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje autko :) Na początek mały opis (wyposażenie Pro Line Sport):

- silnik 1,9 TDI (110 KM) + bonus :)

- lekka ori gleba, zawias 1BE

- foteliki takie jak trzeba (widać na fotkach) Q1D = sports front seats

- kiera od S-ki

- lampki przód: był Bosch jest Valeo soczewka

- lampki tył: wymienione na 2 lift

- alu 16'' ori (były) -> alu avuski S6 17'' szer. 8'' ET chyba 35 (są)

- pełna elektryka: szyby (przód i tył), lustereczka + bajer z elektrycznym składaniem :) jak dla mnie fajna sprawa

- radio: było coś brzydkiego jest chorus

- tempomat

- FIS

- xenon + sprysk

Czekam na opinie i Pozdrawiam! :a4fan:

jesień 2006/wiosna 2007: Autko bez jakichkolwiek modyfikacji, zaraz po zakupie :wink4:

14441917.th.jpg 39526458.th.jpg 25653394.th.jpg 76554040.th.jpg

21882855.th.jpg 14550215.th.jpg 95918991.th.jpg 13349379.th.jpg

****************************************************************************************

Planowane zmiany :gwizdanie: Niżej przykładowe VT: :wink4:

Co zmieniłem:

- #zrobione# alu: było 16'' ori 5 ramion, jest Avus S6 17'' et35

- #zrobione# oczka Valeo zespolone + xenon (było 6000K, jest 5000K) + spryski :kox:

- #zrobione# ramka grilla w schwarz

- #zrobione# lampy tył (2 lift)

- #zrobione# wymiana starego brzydkiego radia (paskudne pomarańczowe podświetlenie :wallbash: ) na... ori chorusa I

- #zrobione# budziki z polifta (>2000r.) FIS :kox: + manetka

- #zrobione# tempomat

- #zrobione# programik u Rogala

- #zrobione# wzmacniacz + głośnik basowy w koło (nowa podłoga)

- #zrobione# wskaźnik, podświetlany daszek/słoneczko

moje2qp9.th.jpg vtkowiego.th.jpg

VT 1 (robione w paincie :decayed: ) VT 2 (podziękowania dla kolegi Kowi87 :notworthy: )

****************************************************************************************

lato 2008: Po wymianie lampek na zespolone Valeo + xenon :good:

(fotki robione na szybko komórką jeszcze bez xenonków :decayed: ale za kilka dni sesja z xenonem i po umyciu autka) :wink4:

25072008478popr2kw7.th.jpg 25072008469popr2ku4.th.jpg 25072008462popr2zf2.th.jpg

****************************************************************************************

lato 2008: Mała sesja po ostatnich zmianach :wink4: (lampy, xenon, grill, radio :D )

autko3ya0.th.jpgthpix.gif autko4we3.th.jpgthpix.gif autkoph3.th.jpgthpix.gif wnetrzeti0.th.jpg

****************************************************************************************

Foto na konkurs do kalendarza ładnie poprawione przez kolegę sokolnha :notworthy: :cool1:

b5rafalekx1.th.jpg

****************************************************************************************

wiosna 2009: avuski S6 17'', szer. 8J, et 35 (chyba) :cool1:

(sorry za jakość niektórych fotek ale mam słabą cyfrówkę i brak statywu :decayed: autko troszki brudne (alu też), po umyciu i polerce autka pojawią się nowe fotki)

dscn4102popr.th.jpg dscn4117popr.th.jpg dscn4124popr2.th.jpg dscn4143popr.th.jpg

Nowe foteczki:

dscn4165os2j.th.jpg dscn4182os2j.th.jpg dscn4152ostat.th.jpg dscn4183os2.th.jpg

****************************************************************************************

lato 2009 nowe graty: spryski i budziki FIS z polifta (> 2000r.) + ringi alu chrom

(fotka budzików z neta ale moje identyczne, fota sprysków robiona komórką jeszcze bez zenka)

sprysk1.th.jpg fis.th.jpg

****************************************************************************************

lato 2009, wizyta u Rogala i lampy tył (2 lift)

przy okazji wyjazdu do stolicy na programik zakupione dość okazyjnie lampy 2 lift i manetka (fis i tempomat) z S4 :gwizdanie: (szkoda że nie widać że to z S4 :naughty: )

dscf3635joripopr.th.jpg dscf3636popr.th.jpg dscf3664popr.th.jpg

Programik:

seria: 117,8 KM 244,5 Nm

mod: 134,3 KM 311,7 Nm :decayed:

wykresik.th.jpg 47popr.th.jpg 35popr.th.jpg

wykresik + fotki z zabawy na torze na zakończenie lata VW&Audi, tor Lublin

październik 2009, full service

Od momentu kupna (czyli 3 lata) na budziku stuknęło 60 tys. km, trzeba było wymienić rozrząd i olej. Zaraz po kupnie był już raz wymieniany. Więc wybrałem się na wymianę, lista nowych gratów w silniku:

- pasek rozrządu, rolka prowadząca, rolka napinająca

- paski wieloklinowe (od klimy i ten długi), rolka prowadząca, napinacz z rolką

- pompa wody

- olej silnikowy, filtr powietrza

- przy okazji wymieniony wentylator klimy (stary się zawieszał)

- no i chłodnica zaczęła puszczać, więc została wymieniona

****************************************************************************************

wiosna 2010, wzmacniacz, głośnik basowy

Wzmacniacz carpower (schowany w boczku bagażnika), głośnik basowy 2cewkowy zabudowany w kole zapasowym. (brak foto)

****************************************************************************************

listopad 2010, regeneracja odbłyśników lamp

Wypalone odbłyśniczki soczewki wymienione na zregenerowane D2S, palniki D2S 5000K :good:

20101206325.th.jpg 20101206326.th.jpg 20101206330.th.jpg

****************************************************************************************

luty 2011, wskaźnik, słoneczko

podświetlany daszek/słoneczko od strony pasażerki :cool1: Jak mi się zechce to od strony kierowcy też zrobię ale to później, dzisiaj mi się nie chciało :decayed:

20110219412dasz2.th.jpg 20110219413dasz1.th.jpg

I jakiś czas temu wskaźniczek w kratkę nawiewu :wink4:

20110205375wskaz.th.jpg

Słabe foty robione kalkulatorem :decayed:

Takie mam spalanie - 1890 km na jednym baku:

20110213399.th.jpg

:polew::P

============================================================================================

Auto sprzedane 02.06.2012... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny avancik i ten bajer z domykaniem szyb mi się podoba :a4fan:

To jest domykanie szyb z pilota i domykanie lusterek, ale już nie z pilota :wink::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka.....graty!! zmień lampy przednie na te od wersji po II lifcie będzie rewelka wtedy :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna, kolor taki jak mój i też avant i AFN :biggrin:

jaki jest kod z wlepki dotyczący lekkiej ori gleby? bo też mam lekko zglebowany i nie wiem czy to ori

a i te siedzenia- czy do nich też jest kod na wlepce? bo mam takie same ( tylko innym materiałem powleczone ) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest kod z wlepki dotyczący lekkiej ori gleby? bo też mam lekko zglebowany i nie wiem czy to ori

a i te siedzenia- czy do nich też jest kod na wlepce? bo mam takie same ( tylko innym materiałem powleczone ) :a4fan:

Są te kody u mnie to tak się nazywa: zawias - 1BE = sports suspension/shock absorption i fotele - Q1D = sports front seats, ale tam jest jeszcze jeden kod pod którym może się sporo ukrywać bo chyba to zależy od kraju z jakiego pochodzi autko moje jest z Włoch więc nazwali to tak - X4C = national sales program Italy :rotfl: A jeśli chodzi o zawias to ja mam na przodzie czerwone amorki i sprężynki z chyba zielonym i czerwonym paskiem, a na tył mam założone niebieskie amorki. Sprawdź... Może ten sam zestaw. Jak stawiam swoją obok innych A4 to moja jest dużo niżej niż seria, ale zimą trochę osłoną silnika zamiatam śnieg w koleinach :cry::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za bardzo miłe wypowiedzi na temat mojego klekocika i proszę o więcej :wink: Mile widziane propozycje zmian. Pozdrawiam! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...