Treść opublikowana przez Slot
-
[B5 ADR] Tłumik środkowy i końcowy - pytanie
czyli wymyślone było głupio przez Niemców by środkowy i końcowy tłumik były połączone na stałe bez złączki... też uważam, że rozwiązanie z dołożeniem dodatkowej złączki jest najlepsze i najtańsze bo jak by nie patrzeć wymieniasz tylko ten tłumik który jest dziurawy i niedomaga a nie dwa na raz... Nie wspominając o wyciąganiu belki by by móc je wyjąć bez rozcinania... dzięki za linka
-
[B5 ADR] Tłumik środkowy i końcowy - pytanie
Witam Klubowiczów, Mam pytanie w jaki sposób wyciągnąć tłumik środkowy z końcowym?? Są one połączone na stałe i aby je wyjąć muszę rozbierać belkę czy jak? innej opcji nie widzę no chyba, że przecięcie rury ale potem by to poskładać musiał bym robić złączkę między środkowym a końcowym tłumikiem której fabrycznie nie ma w tym miejscu. dzięki za odpowiedź, pozdrawiam
-
[ALL B5] Problem z oświetleniem wnętrza...
w przednich drzwiach nie ma takich czujnikow od zalaczania sie swiatelek jakie sa na tylnych drzwiach to prawda. z tego co mi wiadomo to takie czujniki znajduja sie w zamku drzwi przednich...
-
[ALL B5] Unieruchomienie pompy centralnego zamka.
no wlasnie... tak wiec uzbroje sie w cierpliwosc i poki nie naprawie pompy bede z pokora sluchal buczenia dzieki, pozdrawiam
-
[ALL B5] Unieruchomienie pompy centralnego zamka.
Podczas rozbierania jak rozlaczylem wszystkie kostki to zauwazylem ze zgaslo mi swiatelko w bagazniku... podlaczylem spowrotem to sie zapalilo.... dlatego pytam czy nic innego mi sie nie porozlacza albo nie wylapie mi jakis bledow na fisie ( bo go posiadam) gdy rozlacze wszystkie... tak naprawde chce odlaczyc sama pompe by nie buczala...
-
[ALL B5] Unieruchomienie pompy centralnego zamka.
Witam Klubowiczow, Sytuacja jest nastepujaca- pompa centralnego przestala otwierac drzwi, ale slychac ze sie wlacza i buczy... Dlugo nie czekajac zmienilem sie w malego mechanika i zajrzalem do niej... po zdjeciu plyty z obwodami rozebralem jeszcze jedna oslone a tam ujrzalem rozsypana w mak przeciwwage wirnika (nie wiem czy dobrze nazwalem ta czesc). http://img361.imageshack.us/img361/4471/pompa.jpg Fakt faktem pompa jest rozsypana lecz pytanie jest. Pytanie jest nastepujace- do pompy dochodza trzy kostki, ktora rozlaczyc by pompa nie dzialala (nie buczala) przy kazdorazowym otwarciu/zamknieciu drzwi kluczykiem . Wystarczy jedna ? Wszystkie? Z gory dziekuje za odpowiedz, pozdrawiam
-
[ALL B5] Zmiana bateri- pilot nie działa
witam klubowiczów, sparawa wyglada tak- pilot slabo juz lapal centralny bo tylko z bliska i nie zawsze z a pierwszym razem... wiec wymienilem baterie. i pojawil sie problem bo nie dziala pilot. czytalem, szukalem, o synchronizacji pilota ale znalazlem ze 3 rozne wersje jak to zrobic i szczerze nic nie dziala ... nie wiem moze cos robie zle. wiec dlatego prosze o najprostrza instrukcje jak krok po kroku, co po czym i jak wciskac,przekrecic zeby to ustrojstwo zaczelo dzialac. dodam ze kluczykiem normalnie otwieram auto, domykanie tez dziala, baterie sprawdzalem juz 3 razy czy sa dobrze wlozone. a no i kluczyk to tak zwazny scyzoryk. nie mam alarmu ani czytnikow podczerwieni w slupkach. POMOCY, z gory dziekuje
-
[A4 B5] Czy pasują zderzaki po drugim lifcie ?
Mógłbyś sprecyzować odpowiedź? Trzeba tylko ślizgi wymienić na te od polifta?
-
[A4 B5] Czy pasują zderzaki po drugim lifcie ?
witam klubowiczów, mam pytanie czy zderzaki z drugiego liftu beda pasowaly na auto z pierwszego liftu z 98 roku w sedanie?? chodzi dokladnie czy trzeba robic jakies przeróbki typu mocowania, ślizgi itp... czy jest tylko P&P ?? dosyc pilna sprawa, dziekuje za pomoc
-
[ALL B5] Gwint FK,klapa US,zderzak+spryski S4,felgi ori S-line 18 __SPRZEDAM__
czytam tak czytam i jednego nie rozumiem - mówicie o kosztach, że się nie opłaca i wogóle... ale powiedzcie sami które mody się zwracają?? ktoś ładuje glebe, zwraca mu się to w cenie auta jak sprzedaje? ktoś lampki, zwraca mu się tak samo? czy inne części... więc skoro kolega chce się bawić z silnikiem i wszystkimi gratami do niego potrzebnymi to kwestia kasy nie jest dla niego najważniesza przy sprzedaży by na tym zarobić, czy zwrócić tylko zainwestowaną kasę... P.S- a poza tym autko zgrabnie się prezentuję pozdrawiam
-
[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)
witam witam i jak tam? graty już poskładane? jak tak to trzeba by jakieś foto przedstawić światu pozdrawiam
-
[B5 AEB] A4 by Patry(m)k(3)
Widze nadszedł wkońcu czas by się pokazać na forum piękna zadbana furka, dobre wyposażenie, świetny silnik, dobrze dobrane pomysły na przeróbki jak coś robić to z głowa i raz a porządnie- Ty tak własnie się do tego zabierasz pozdrawiam i czekam aż graty znajdą się na furce... PS- na przeciwmgielnych się chyba nie jeździ na codzień...
-
[B5 AFN] Pierwsze AUdi
widac rodzina klubowa audi rosnie i to rosnie o kolejna piekna niunie ladna, zadbana widac, po drugim lifcie :th: fele oki, gratuluje i czekam na jakies przerobki pozdrawiam
-
[B5 AEB] MOJE SREBERKO 1.8 TURBO QUATTRO
Ladne autko, switny silnik, good naped, ladne alu. nie potrzebujesz gleby to nie rob ale ja Cie namawiam dobrze ze lampki wymieniles bo tamte to koszmar... nie wygladaja wogole a z tymi ladnie. plus za kierunki. dobrze wyposazony w srodku gratuluje
-
[ALL] Rozmiar opon a ABS - jakaś zależność ?
no fakt do tej pory jezdzilem na takich samych... tylko teraz to juz mnie ciekawi ile jest prawdy w tym co nagadal mi ten koles... dzieki za odpowiedzi
-
[B5 APU] Który grill będzie lepiej się prezentował ?
jedyneczka kolego
-
[ALL] Rozmiar opon a ABS - jakaś zależność ?
Witam Klubowiczow mam male pytanko bo dzisiaj rozmawialem z kolesiem w sklepie motoryzacyjnym odnosnie opon. mam zamiar kupic dwie nowe sztuki, myslalem o oponach 215/55 R16 (to te nowe) na tyl a na przednia oske mam z zeszlego sezonu 205/55R16... pytanie powstaje nastepujace= koles powiedzial mi ze jak bede mial inne rozmiarowki opon to moze mi przez to szwankowac ABS?? jest to prawda?? bo sam nie bardzo w to wierze dzieki za info, pozdrawiam
-
[B5 ARG] Moja A4 AVANCIK LIFTING ocencie :)
bardzo ladna niunia !! tylko sie chwalic taka i nie sprzedawac chyba ze na nowsza, mocniejsza ( juz z "T" ) ... pozdrawiam i gratuluje autka :th:
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Autko niewatpliwe ciekawe... zderzaki + progi jak dla mnie na plus... wydech przesadzony, chyba lepsze poprostu proste wyjscie, podwojne ale proste... grill git ale brewki nie bardzo... tablica calkiem calkiem, niezly pomysl, plus za pomysl... naklejka na przednia szybe nie bardzo... no i ja osobiscie nie nawidze przyciemniania swiatel!! to twoje bezpieczenstwo wiec poco sie zaslaniac!! drewno w srodku odpada, no i kiera mnie razi, razi pewnie dlatego ze sam mam inn... tyle odemnie ale to Twoje autko i Ty nim latasz!! pozdrawiam
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
na trasie pali od 6,5 do 7 max. po trasie latam 120 do 130... jak by niektorzy powiedzieli = spokojnie... a w miescie nie przekraczam 10, a jak juz to 10 z malym chaczykiem ale jezdze naprawde roznie... czasem tocze sie po miescie a czasem krece po obrotach... naprawde niezly mix ale osobiscie liczylem zeby mi do dyszki sie chowal po miescie i tak jest :smile: pozdrawiam klubowiczow
-
zgrzyt przy zmianie biegow
dzieki chlopaki... przejade sie do mechanika niech poprostu zajrzy i sprawdzi o co kaman czy to synchronizator czy moze tylko kwestia wyregulowania mechanizmow przy skrzyni... najwazniejsze ze skrzynia i sprzeglo jest dobre bo jak to mialbym wymieniac to dopiero mial bym koszty :eek:
-
zgrzyt przy zmianie biegow
czyli mowicie ze cos ze synchronizatorem moze byc nie tak?? nie zmieniam biegow z sposob iscie sportowy! robie to normalnie... tylko ze jak zmieniam z trojki na czworke jednym pociagnieciem ( nie koniecznie szybko) to mam zgrzyt, ale jak najpierw zejde na luz rusze prawo lewo na luzie i dopiero wtedy cztery to nic nie zgrzyta... dziwne jest to dla mnie... ale jedno jest pewne = nie mam uszkodzonej skrzyni tak?? a cenowo wymiana takiego synchronizatora ile mogla by kosztowac gdyby okazalo sie ze to jest to??
-
zgrzyt przy zmianie biegow
Czesc. szukalem po tematach czy moze juz gdzies sie pojawil taki problem ktory ja chce opisac ale go nie znalazlem wiec napisze... jezeli okazalo by sie ze juz byl omawiany owy temat, problem to pokierujcie mnie jak do niego trafic... przechodzac do tematu. posiadam problem ze skrzynia biegow. slysze zgrzy gdy bezposrednio zmieniam z trojki na czworke ciagnac w dol... inne biegi sa wporzadku! co dziwne nie uslysze tego zgrzytu gdy z trojki zrobie luz rusze lewarkiem prawo lewo na luzie i wtedy wbije czworke... nie mam pojecia w czym problem... jak autko sciagnolem w lutym i zmienialem paski i itp to zajrzal mi do skrzyni i jej nic nie dolega... slyszalem ze to moze byc problem z lewarkiem czy cos takiego... nie wiem... POMOCY!! z gory dziekuje... dane autka... 98 rocznik, silnik 1.8, skrzynia piatka do przodu... DZIEKUJE [ Komentarz dodany przez: piotr1602: 13-04-2007, 14:24 ] popraw temat zgodnie z regulaminem
-
[B6 3.0] PREMIERA Lukas cześć II
piekna to zamalo... za***ista tez nie wystarczy... jest kosmiczna!! zazdroszcze nie ma co!! :smile: :smile: :smile: dbaj o niunie dbaj
-
[B5..'95r..1.8 5 V] moje pierwsze audi.....je je
autko narazie ( z daleka..) calkiem calkiem :biggrin: ale bron Cie Boze ruszac te alu!!!! ladniunie sa = nie sprzedawaj!