Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

marek RĄCZKA

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. witam wszystkich kolegów i koleżanki , mam pytanko ile dokładnie jest tulejek w tylnych wahaczach ( ile po każdej stronie )bo muszę wymienić tulejki oraz łożyska kół bo już sie nieda prawie jeżdzić . dzieki wielki jeśli ktoś mi odpowie w miare możliwości szybko a jeszcze lepiej jak by ktoś podał numery tulejek.
  2. witam kolege , co do lamp to masz ceny porównywalne http://allegro.pl/item666889360_lampy_reflektory_audi_a4_99_00_soczewki_chrome.html , http://allegro.pl/item671346256_lampy_przednie_angel_eyes_audi_a4_chrom.html niezastanawiaj się tylko kupuj zespolone DEPO a będziesz zadowolony
  3. witam wszystkich mam pytanie bo siadła mi pompa wspomagania i mam w planach zakupiś taką pompe http://www.allegro.pl/item565818414_pompa_wspomagania_audi_a4_vw_passat_kyb_nowa.html#INFORMACJE_O_GWARANCJI , cena atrakcyjna , gwarancja 12 miesiecy , przyznam że kusząca propozycja tylko czy warto czy nielepiej kupić w ASO . pozdrawiam wszystkich
  4. witam . mam pytanko montowałeś te spryski , jeśli tak czy możesz się z nami podzielić jak je zamontowałeś . pozdrawiam
  5. jak narazie jest wszystko ok oby tak zostało[br]Dopisany: 22 Styczeń 2009, 15:14_________________________________________________noi niestety ale płyn mi ucieka i mam bardzo dziwną barwę tego płynu " coś jakby brąz " zostało mi minimum w zbiorniczku kierownica zaczyna coraz ciężej chodzić , na to wygląda że chwile relaksu będą mnie kosztowały kupno nowej pompy
  6. no dziś rano odpalając samochód usłyszałem straszny pisk pompy zaglądam do zbiorniczka a tu płyny prawie niewidać zajechałem do pracy otwieram maske płynu coraz mniej dolałem żółty płyn bo niewiedziałem dokładnie jaki ma być a sprawdziliśmy z kolegą na kartce i niby żółty i odpaliłem niunie po paru sekundach wróciło jak narazie wszystko do normy . mam nadzieje że natym się tylko moje wybryki zakończą że niebędzie trzeba wymieniać pompy. ciekaw jestem jak postoi przez noc i co jutro będzie.
  7. witam wszystkich ja dziś również poszalałem swoją aż płyn się zagotował w zbiorniczku i kierownicą niemogłem ruszyć jak w starym samochodzie ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy , mam nadzieje że tak zostanie i pompa wyczyma kręcenie bączków . powiem na koniec " warto było " ale jazda
  8. Witam wszystkich mam takie może głupie pytanie ale wole je zadać niż później płakać jak coś rozwale. Mianowicie co się może stać z układem napędowym w quattro jak podczas szybkiej jazdy zaciągne awaryjnie hamulec ręczny bez wciśnięcia sprzęgła oraz na wciśniętym sprzęgle. :gwizdanie:. podrawiam
  9. pokaż schemat może ktoś prędzej pomoże :>
  10. jakby ktoś potrzebował silniczów od fiata punto II to mam 2 sztuki na sprzedaż bo kolega kupił do A3 ale stare mu podeszły i sprzedaje te od punta II. wrazie pytań proszę na pv. silniczki już sprzedane
  11. niestety w moim modelu niema pokrętła do regulacji a teraz siedzę w samochodzie i widzę że to tylko klimatronik gaśnie po włączeniu świateł[br]Dopisany: 06 Listopad 2008, 18:17_________________________________________________dark79 miałeś racje ja niezajażyłem o jakie ci to pokrętło chodzi :> teraz już wiem że to pokrętło co ustawia się zegar na licznikach już moge spać spokojnie bo wszytsko działa
  12. niema soczewek z halogenami
  13. witam wszystkich mam pewien problem który niewiem jak rozwiązać i proszę o waszą pomoc , mianowicie po włączeniu świateł przygasa mi klimtronik ( klimatronik robi się ciemny ) dodam że jak odepne reflektory problem nadaj jest co moz być nietak czy jakieś zwarcie . za wszystkie podpowiedzi dziękuje
  14. silniczki niepasują musisz sobie kupić od fiata punto II te są idealne na allegro powinny być tutaj masz te silniczki sam od niego kupowałem http://www.allegro.pl/item443414331_silniczek_regulacji_fiat_punto_ii.html
  15. jeśli masz lampy obecnie dzielone czyli kierunek osobno i lampa osobno wyciągasz kierunek i zboku masz jedną śrube którą należy również odkręcić z lampy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.