-
Drgania, Bicie po przekroczeniu 110
Da się je jakoś sprawdzić?
-
Drgania, Bicie po przekroczeniu 110
Tego nie słychać To czuć
-
Drgania, Bicie po przekroczeniu 110
Właśnie chodzi o to że jak z miejsca butuję czy jakkolwiek przyśpieszam to ogólnie do 100 cisza ... powyżej dopiero pojawiają się te drgania...
-
Drgania, Bicie po przekroczeniu 110
Naped zwykłe FWD .... Zmieniałem ostatnio klocki z tyłu.. same klocki....Na przeglądzie powiedzieli mi że mam prawy przedni górny wahacz do wymiany i właśnie się przybieram... Ale nie wiem czy może to mieć jakiś związek Wkurzają mnie te wibracje bo czuć je na karoserii trochę i jak jadę sam to widać jak fotel pasażera się trzęsie delikatnie...
-
Drgania, Bicie po przekroczeniu 110
Witam Jeśli jadę do 100 km/h jest wszystko OK kiedy przyspieszam itd...Gdy przekraczam 110 km/h nie ważne czy autko zimne czy rozgrzane jadąc na równej drodze auto dostaje drgań tak jakby biło ktoreś koło ale felgi mam wyważone. Lekko czuć na kierownicy. Jeśli jadę na drodze nierównej gdzie auto buja skacze nie odczuwam takich drgań. Gdy dochodzę do 140 jest to jakby mniej wyczuwalne. Nowe Goodyear'y z przodu z tyłu jakaś hińszczyzna Minerva. Zawieszenie 1BV. Czy macie pomysł co to może być. Dwumas??
-
Audi a4 B7 1.9 tdi BKE nowe wozidełko
Heheh dzieki za info
-
Dziwne stukanie z silnika?
U mnie podobnie słychać takie stukanie jak na filmiku... ze wzrostem obrotow stukanie przyśpiesza. Co to może być macie jakieś rozwiązanie?..
-
Audi a4 B7 1.9 tdi BKE nowe wozidełko
ale mam chyba zwykłe żarówki na mijania... czyli mogę śmiał kupić d1s i założyć beż zadnych kombinacji i będzie zenon ??
-
Audi a4 B7 1.9 tdi BKE nowe wozidełko
Od dziś jestem posiadaczem (mam nadzieję , że szcześliwym ) Z wyposażenia standardowo. Żadnych fajerwerków. - climatronic - bose - parę poduszek -146 tys km przebiegu. Książki audi do końca serwisowana i papier Belgijski Carpass z historią od początku z potwierdzeniem przebiegów:) Resztę oceńcie sami. PS: Na lampach mam napisane h7 or d1s co to oznacza ? wrzuciłem w dekoder kody wyposażenia i było coś takiego 8Q1 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl. <br /><br /> <br /><br />
-
[ALL B5] Ćwierkający pasek klinowy
Ja pół roku temu zmieniłem napinacz na ori i pasek na boscha... Jakieś pare dni temu... coś też zaczęło mi piszczeć podnoszę maskę patrzę... a tam połowa paska klinowego i jakieś strzępy... kupiłem nowy pasek ... mechanik powiedział przy zakładaniu że sprzęgiełko alternatora do wymiany i któraś rolka.. tylko nie wiem która... po 3 dniach jazdy nowy pasek ma zadrapania na wierzchu... Co poradzicie , którą rolkę sprawdzić ? dodam że też popisukuje... ale to raczej na pewno alternatorek.
-
[B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
które logi właśnie instaluje virtualna maszyne pod xp 32
-
[B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
wężyki zmieniane były jakiś czas temu przy okazji wymiany tej gumy przy egr
-
[B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
Dym czarny... nie odcina go... tylko czasami ciągnie super ... a czasami jak ma złe chwile to ciągnie ale tak jakby nie do końca na pełnej mocy.
-
[B5 AFN] Po odpaleniu został ślad jakby oleju, jakiś syf na kostce pod tłumikiem
Witam. Ostatnio po odpaleniu auta na kostce zauważyłem że wyrzuciło coś tłumnikiem, jakby olej. Dodam, że miałem wypolerowane fajki, a teraz troche pociemniały i jak pocisnę przy wyprzedzaniu widzę że dymi w lusterku. Nie jest to standardowe dymienie bo wcześniej tak nie było dodam też , że zmieniałem parę miechów temu przeplywomierz bo padł i chyba nie jest to oryginał. Co poradzicie. Jakie logi zrobić ?
-
[ALL B5] bład włącznika wysokiego ciśnienia klimatyzacji
Włącznik ciśnieniowy klimatyzacji-F129 przerwa lub zwarcie do masy taki bład mi pokazuje na POLSKIM VAGU. gdzie znajduje sie ten czujnik? jaki koszt wymiany?[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2011, 18:30_________________________________________________Okazało się że wtyczka była odłączona.. Podłączyłem wtyczkę... Klima elegancko działała przez 3 dni. Dziś rano odpalam auto klima już nie działa. Wczoraj działa normalnie. Bład pokazuje ten sam na vagu. Sprawdziłem wtyczkę siedzi na swoim miejscu... Wyjalem przedmuchałem popsiukalem sprayem. Niestety dalej nie działa. Czyżby czujnik padł??