Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

adi84

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. a no jest na allegro , audiczką dobrze mi się śmiga ale bywa tak że trzeba zmienić na coś innego i tańszego pozdro
  2. ykk no niestety nie mam żadnej fotki jak wyglądała wcześniej ale zwykły avant na stalówkach dokładki czarne tłumik jakiś brzydki z jedną końcówką relingi czarne i ogólnie troszkę trzeba było dopieścić
  3. nic mi nie wiadomo żeby to była Q a rułeczki to własna robota
  4. Witam moja A4 z 1999 mam ją od września 2007 roku. jest już po liftingu co widać chyba silniczek 1.8 20V jak by był "T" to bym się bardzo cieszył ale nie jest hehe, przebieg 139 tyś audiczka jest w kolorze z palety indywidual Z5M kolorek super. z wyposarzenia takie drobiazgi jak: - soczewkowe lampy, - halogeny, - alufelgi 17x8.5" z audi A8 z oponkami bridgestone potenza 225/45, - abs, - el.i podgrzewane lusterka, - el. szyby, - wsp. kierownicy, - 4 poduszki powietrzne, - centralny zamek, - klimatronik, - komputer pokładowy, - skórzana trójramienna kierownica, - podsufitka w ciemnoszarym kolorze, - podłokietnik na tylnej kanapie, - radio chorus + 6 głośników + aktywny subwoofer org. no i to by było na tyle i fotki ale jak ją kupiłem to tak nie wyglądała jak teraz :th: pozdro
  5. adi84 odpowiedział(a) na zeg temat w Audi A4 B5
    witam odnośnie używanego napinacza łańcuszka to nie polecam nowy kosztuje trochę ale jak trzeba to trzeba a używany to tak jakbyś wymieniał rozrząd i wsadził używane rolki i napinacz pozdro
  6. adi84 odpowiedział(a) na TOM22 temat w Audi A4 B5
    witam mobil ATFto jest olej do skrzyni automatycznych i do układów wspomagania jak masz czerwony możesz lać oznaczenie oleju to dextron II albo dextron III pozdro
  7. witam ja mam 1.8 20v AGR wychodzi 10 litrów na 100 poraszka
  8. witam silnik 1.8 20v ARG jak sie zagrzeje to niema wolnych obrotów jak jest silnik zimny to jest wszystko ok a jak sie zagrzeje to obroty spadają do 400-300 i gaśnie na vagu zero błędów i nie wiem za co sie brać może się ktoś spotkał z takimi objawami pozdrawiam * proszę nazywaj wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem) - [lukaszr]
  9. witam jestem nowym posiadaczem avant po lifcie mam autko od 4 tyg ale jeszcze nie śmigam nim ale już niedługo pozdrawiam :th:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.