Treść opublikowana przez demoralizator
-
problem z elektryką klimy
sprawdz punkty masowe wewnątrz samochodu a w szczególności nad nogami kierowcy na słupku
-
Problem z sensorem oleju
i to masz na stałe cały czas???? po skasowaniu wraca. z którego roku masz licznik???
-
Problem z kluczykiem nr 2
częstotliwości pracy wiem że były 433 434 834 chyba. Tylko nie za starą tą nokie wykop bo nie bedzie miała radia:)
-
Problem z kluczykiem nr 2
Ja mam taki dość banalny sposób na sprawdzenie czy klucz emituje jakikolwiek sygnał. Biorę telefon który ma wbudowane radio podłączam słuchawki włączam radio na jakąkolwiek stacje i przykładam kluczyk do przewodu słuchawki. po naciśnięciu przycisku powinien powodować lekko słyszalne zakłucenia podobne do tych jakie generuje telefon na starszych odbiornikach radiowych ---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ---------- tak to jest Transponder czyli klucz elektroniczny jeżeli można to tak nazwać, do immo
-
Problem z kluczykiem nr 2
tak nadajnik radiowy
-
Problem z kluczykiem nr 2
i pierwszy dodajesz normalnie i działa i widzi w systemie? drugi też dodaje normalnie i widzi w systemie czy od razu błąd
-
Problem z kluczykiem nr 2
a przed synchronizacją vagiem skasowałeś klucze z modułu
-
Problem z kluczykiem nr 2
po włożeniu do stacyjki i włożeniu w zamek drzwi przekręcamy na otwieranie i naciskamy przycisk na pilocie
-
Problem z kluczykiem nr 2
a twój model obsługuje manualną synchronizację??? bo szczerze powiem nie robiłem w tym roczniku
-
Problem z sensorem oleju
coś mi tu pachnie złym podłączeniem. Na pewno nie masz błędu czujnika temp cieczy? sprawdź w parametrach jaką licznik widzi temperaturę. Zasada jest banalna Sygnały wejściowe(czujniki), sygnały wyjściowe( czyli to co widzisz)
-
Problem z kluczykiem nr 2
sorki zaspany jestem myślałem że walczysz immo ---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ---------- na pewno kluczyk generuje sygnał czy tylko gościo tak powiedział i wziął kase
-
Problem z sensorem oleju
niską temperaturą czego??? ---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ---------- sensor to masz w misce a licznik to ma program do analizy tego
-
Problem z kluczykiem nr 2
To może cewka przy stacyjce siadła chyba że styki na liczniku słabo kontaktują
-
Problem z sensorem oleju
widzisz zmieniłeś licznik pojeździłeś trochę i licznik domaga się sprawdzenia stanu oleju. Błędów nie będzie no może jak sensor jest uszkodzony to w liczniku. Sprawdź czy takowe są jak nie ma to na włączonym zapłonie otwórz i zamknij maskę. Jak to nie pomoże to sprawdź czy masz czujnik maski sprawny a jak go nie masz to uzupełnij braki. W niektórych licznikach dało się wykodować ale nie pamiętam w których
-
audi tt zgasło nie odpala
jeżeli w środku kompa nie ma wody i zielono nie jest to nie padł. Sprawdzić zasilanie na sterownik. Brak komunikacji nie oznacza że padł
-
Problem z sensorem oleju
czujnik otwarcia maski sprawny?
-
Problem Z ABS po wymianie Felg na 18 cali z 15 cali POMOCY
dosuń czujniki
-
Tylne szyby elektryczne w Audi A4 B5 od A do Z
nie czytałem wnikliwie i dokładnie ale ogarniałem temat w kilku do 97 roku może coś poradzę ale musi ktoś do mnie wieczorem zadzwonić i opowiedzieć co i jak to na pewno coś wymyślimy. piszcie na pw to podam nr tel. Późno kończę prace więc pisać zbytnio mi się nie chce ale mam nadzieje że wy wszystko opiszecie
-
[B5 1Z] Narastające problemy (kopcenie, gaśnięcie silnika...)
nawet nie doczytałem do końca bo przy tekście o nie wymienianym rozrządzie mnie cofneło. Do mechanika a nie do druciaży i innych trytkowców śprawdź klin na wale pod kołem zębatym rozrządu, wymienić rozrząd, ustawic kąt wtrysku i nie narzekać centralny psuje się od wilgoci w pompce od centralnego w bagażniku[br]Dopisany: 23 Październik 2011, 12:12_________________________________________________w międzyczasie wymień filtr paliwa bo o dziwo potrafi wiele usterek wyleczyć
-
[B5 AFM] Dziwne objawy przy gaszeniu silnika
tu masz odp wymień dwumas
-
[B5 ADR] Czy mogę sam przeprogramować immobilizer ?
było na forum jak dopasować sterownik do immo i wcale nie potrzebujesz pinu tylko opcji szukaj;) ale to dopiero jak będziesz miał kabelek
-
[B5 AFN] Problem z świecami żarowymi, nie można uruchomić silnika
no to jak masz podejrzenie co do kompa to podmień nawet od kogoś znajomego. zapali chociaż na sekundę potem zgaśnie(immo) ale przynajmniej będziesz wiedział na 100%
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
było na forum [br]Dopisany: 28 Grudzień 2008, 18:36_________________________________________________dodam tylko dla pomocy że w temacie kolegi Spedyt o immo
-
[ALL B5] Wymiana immobilizera
normalnie jak to czytam to padam ze śmiechu przecież żeby wyjąć stacyjkę wystarczy zwykły spinacz biurowy :polew:
-
[B5 AEB] Potrzebny schemat ABS
sprawdz bezpiecznik nr 7