-
Wymiana tulei sanek(kołyski).
Witam tez musze wymienic te tuleje czy ktos ma numer cczesci tych tuleji oczywiscie przód lub link allegro?
-
B5 AFN quattro Avant. Zwiększenie prześwitu. Proszę o fachową poradę
Ja sie przyczepie do tematu i moje pytanie i taki mcpersson pasuje do A4 b5 quattro http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/44/21/84/76/4421847670
-
[B5 AEB] Czy jest koło dwumasowe w 1.8T AEB 95/96 ?
ja zmieniałem sprzegło przy 220tys i dwumas był w bardzo dobrym stanie
-
[B5 AEB] M.T.U szkoda całkowita zanizona wartosc
napisze do nich pismo bo duzo zeczy nie wliczyli tylko ze za 10tys nie kupie drugiego takiego A4
-
[B5 AEB] M.T.U szkoda całkowita zanizona wartosc
ale chyba powino mi podwyszyc wartosc to ze nie wliczono mi instalacji gazowej nie wliczono tez wszystkich uszkodzonych elementów ?
-
[B5 AEB] M.T.U szkoda całkowita zanizona wartosc
Witam Mam problem wycena za szkodę chcą mi zrobić całkowita i zaniżają wartość auta w auto włożyłem trochę kasy i jest więcej warte a M.t.u proponuje mi 9500 do tego nie wliczyli wszystkiego np. ze została uszkodzona chłodnica Klimy ze mam instalacje gazowa z wtryskiem gazu ze SA 4 el szyby a nie 2 itp. Proszę o pomoc ponieważ suma 9500 mi nie odpowiada a ja o wypadek się nie prosiłem http://www.yousendit.com/download/S1VBYUp4SU85NVZMWEE9PQ wycena
-
[B5 AEB] Brak mocy
u mnie było podobnie okazało sie ze był zapchany katalizator
-
[B5 AEB] Na LPG zachowuje sie tak jak by brakowało gazu
moze za bogata lub zauboga mieszanka gazu trzeba jechac do gazownika zeby usawił
-
[B5 AEB] Dziwny dźwiek jakby budzik
elektryk tez nie ma pojencia myslałem ze ktos miał podobny problem
-
[B5 AEB] Dziwny dźwiek jakby budzik
Witam mam kolejny problem trochę dziwny, bo co chwile cos mi piszczy –wydaje taki dźwięk jak by budzik czy jakiś alarm od piekarnika takie piszczenie nie ma znaczenia czy jadę czy samochód stoi z kluczkami czy bez wydaje się jak by to było przy liczniku, ale sam nie wiem strasznie to drażni co to jest i jak to wyłączyć???
-
[B5 AEB] Fotele i kanapa z6 do b5
a wiadomo co trzeba zmieniac?
-
[B5 AEB] Fotele i kanapa z6 do b5
Mam pytanie czy fotele z kanapą Z A4 2002 rob beda pasowac do mojego z 95 roku oczywiscie sedan
-
[B5 AEB] Muł i dużo pali
klapa od WGmoza jasnej jestem tu nowy
-
[B5 AEB] Potrzebny schemat ABS
Tomek ale o którym starowniku mówisz o tym przy pomie czy tym pod siedzeniem
-
[B5 AEB] Muł i dużo pali
dzieki za odpowiedzi ale myslicie zeby zadnych błedów na vagu nie pokazało a jedzie dopiero od 3 biegu niedługo jd sprawdzic turbo i wywalic kata
PiotrGD
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta