Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z kluczykiem nr 2

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wczoraj przestał działać mi jeden kluczyk myślałem ze to tylko bateria ale po zmianie nowej dalej zero reakcji na kluczyk dzis podałaczylem VAG-a i o dziwo kluczyk dalej jest w pamięci , ale nie działa próbowałem zakodować na nowo ale po próbie zapisania pojawił sie komunikat error :/

Ma ktos jakieś pomysły?

Odczytałam też jeden błąd :

00956-key2

35-00--

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

kolego przeanalizuj krok po kroku i raz jeszcze spróbuj zesparować od nowa:

ja też mam problem bo u mnie wogole nie widzi drugiego kluczyka a co gorsza VCDS nie odczytuje sygnału z niego - pojecia nie mam jak to ugryźć

help!

Opublikowano
  • Autor

Robiłem już tak jak Dominik pokazał na filmiku ale dalej nic:/ nie chce Cię martwić ale w poprzednim audi b6 ja też nie widziałem kluczyka i nie dało się go uratować ale udało mi sie kupić za 10 ojro drugi;) nie wiem jak z tym bedzie muszę podjechać do sklepu to sprawdzi mi gość czy jest ok czy nie

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Czyli pozostaje mi kupna nowego :/

A jak to wygląda w praktyce? Bagnet ze starego się przekłada?

a tu wrzucam kolejne co udało mi się znaleźć - myślę że warte uwagi i może coś pomoże ;)

Błąd 00956 - wyprany kluczyk

Opublikowano
Czyli pozostaje mi kupna nowego :/

A jak to wygląda w praktyce? Bagnet ze starego się przekłada?

nie bagnet tylko grot jak juz :decayed:
Opublikowano
:polew: no tak :P
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po kilku dniach walki z kluczem pojechałem do magika od kluczy i posprawdzał pow ze klucz jest ok. No to już nie wiem co jest grane:/ po wykasowaniu błąd zaraz wraca.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

To może cewka przy stacyjce siadła chyba że styki na liczniku słabo kontaktują

Opublikowano
  • Autor

Demoralizator możesz jaśniej ? Jeden klucz działa drugi nie ale Vag widzi oba klucze i poznaje odpalam normalnie tylko nie moge zamknąć z pilota ani otworzyk

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

sorki zaspany jestem myślałem że walczysz immo

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

na pewno kluczyk generuje sygnał czy tylko gościo tak powiedział i wziął kase

Opublikowano
  • Autor

Gość był ok bo nic nie skasował i sam się zdziwił ze nie działa;) a jak miałby iść dalej to juz by kasował i tu koszt klucza 160 euro;)

No i sygnal widze ze generuje bo widac na Vagu

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

a twój model obsługuje manualną synchronizację??? bo szczerze powiem nie robiłem w tym roczniku

Opublikowano
  • Autor
a twój model obsługuje manualną synchronizację??? bo szczerze powiem nie robiłem w tym roczniku

To zn? Masz na myśli po włożeniu do stacyjki i wcisnieciu przycisku?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

po włożeniu do stacyjki i włożeniu w zamek drzwi przekręcamy na otwieranie i naciskamy przycisk na pilocie

Opublikowano
  • Autor

To już też robiłem i nic nie pomogło choć jak baterie w 1 kluczyku wymienialem to zadzialalo

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak kasowalem 46-10-00 save:)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

i pierwszy dodajesz normalnie i działa i widzi w systemie?

drugi też dodaje normalnie i widzi w systemie czy od razu błąd

Opublikowano
  • Autor
Tak kasowalem 46-10-00 save:)

Przed podjechaniem do gościa od kluczy byłem na szrocie po pare rzeczy;) i maja klucz od b7 aby sprawdzic wystarczy mi tylko ta płytka z środka?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.