Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

recor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Witam Od dwóch dni zaobserwowałem jakieś dziwne rzeczy dziejące się z moją skrzynią Gdy niunia troszkę pośmiga po mieście to gdy wrzucę 1 bieg i mam wciśnięte sprzęgło samochód tak jakby sam chciał ruszać i robi delikatne kangury, gdy wyłączę silnik i chwilę odczekam objaw ten mija, drodzy koledzy co to może być i jaki ewentualny koszt naprawy ?? z góry dziękuje za pomoc
  2. Witam Wielkie dzięki za wstaweczke, dzięki niej przebiegła wymiana żarówek szybko, sprawnie i bezboleśnie :> Niestety żarówek 2,3W w sklepie nie mieli wiec udałem się do serwisu skody bo mam najbliżej i zakupiłem takowe za 4zł sztuka, wymieniłem wszystkie 10 coby już tam nie zaglądać przez jakiś czas, a w razie czego dobrych parę sztuk mi zostało.
  3. Ładna niunia TDI POWER, gratuluje Fele aż takie brzydkie nie są najważniejsze ze nie stalówki Prezentuje się naprawdę ładnie
  4. A ja zrobilem to tak Wzmacniacz zasiliłem kablem P.CONT z radia (czyli + na wzmacniacz brany z radia lub elektryczna antena) bodaj że dolny środkowy pin w miniISO(mała żółta wtyczka). Na końcu kabla minusowego głośnika tylnego lewego z wtyczki ISO wlutowałem rezystor 100om/1W. Na końcu kabla minusowego głośnika tylnego prawego z wtyczki ISO wlutowałem rezystor 100om/1W. Zmostkowalem je i podpiołem pod minus wtyczki miniISO (środkowy pin na wtyczce) Plus głośnika tylnego lewego z wtyczki ISO wpiołem w lewy pin wtyczki miniISO Plus głośnika tylnego prawego z wtyczki ISO wpiołem w prawy pin wtyczki miniISO Dodanie tych 2 rezystorów spowodowało to że nie mam trzasków w głośnikach tylnych jak ich nie było to trzaskało bo sa zmostkowane 2 masy z radia. A dodam że wzmacniacz mam NOKI i głośniki tylne też, natomiast przednie głośniki wymieniłem na nowe.Efekt jest za***isty a koszt jaki poniosłem to 10 zł (nowa wtyczka ISO audio na 4 głośniki, koszulka termokurczliwa,2 rezystory, wsuwki do gniazda miniISO) facet w warsztacie caraudio chciał za to 100zl i powiedział że nie da się tego zrobić i chciał mnie jeszcze naciągnąć na nowe głośniki i nową instalacje Mam nadzieje że jakaś w miarę prosto to wyjaśniłem A radio jakie mam to KENWOOD pozdrawiam
  5. Cześć, bardzo dobry wybór TDI POWER :oklaski:
  6. Witam ja zrobiłem troszkę inaczej. Wzmacniacz zasiliłem kablem P.CONT z radia (czyli + na wzmacniacz brany z radia lub elektryczna antena) bodaj że dolny środkowy pin w miniISO(mała żółta wtyczka). Na końcu kabla minusowego głośnika tylnego lewego z wtyczki ISO wlutowałem rezystor 100om/1W. Na końcu kabla minusowego głośnika tylnego prawego z wtyczki ISO wlutowałem rezystor 100om/1W. Zmostkowalem je i podpiołem pod minus wtyczki miniISO (środkowy pin na wtyczce) Plus głośnika tylnego lewego z wtyczki ISO wpiołem w lewy pin wtyczki miniISO Plus głośnika tylnego prawego z wtyczki ISO wpiołem w prawy pin wtyczki miniISO Dodanie tych 2 rezystorów spowodowało to że nie mam trzasków w głośnikach tylnych jak ich nie było to trzaskało bo sa zmostkowane 2 masy z radia. A dodam że wzmacniacz mam NOKI i głośniki tylne też, natomiast przednie głośniki wymieniłem na nowe.Efekt jest za***isty a koszt jaki poniosłem to 10 zł (nowa wtyczka ISO audio na 4 głośniki, koszulka termokurczliwa,2 rezystory, wsuwki do gniazda miniISO) facet w warsztacie caraudio chciał za to 100zl i powiedział że nie da się tego zrobić i chciał mnie jeszcze naciągnąć na nowe głośniki i nową instalacje Mam nadzieje że jakaś w miarę prosto to wyjaśniłem A radio jakie mam to KENWOOD pozdrawiam
  7. nie dość że TDI to i AVANT to lubie i gratuluje niuni bardzo ładna, moja następna też chybe będzie czarna
  8. bardzo ładna gratuluje
  9. witam TDI POWER
  10. po prostu cudeńko gratuluje
  11. ładna furka TDI POWER
  12. ładna niunia idealny motorek, super fele TDI POWER :biggrin: gratuluje
  13. ładna furka, no i klekocik to lubię bo sam taki posiadam TDI POWER
  14. Alo ładne i jak reszta mówi większe foty by się przydały
  15. dzięki za info masz starsza siostrę swojej niuni i co za tym idzie starszego brata forumowicza :biggrin: Dziś od sąsiada dostałem rewelacyjny preparat firmy CARTEC royal 80 gorąco go wam polecam, usuwa bród z tapicerki, boczków, podsufitki, tworzyw sztucznych praktycznie zerowym nakładem siły, rozrabiasz z wodą 1:10 i doprowadzasz niunie do takiego stanu jakby co z fabryki wyjechała :biggrin: Nadaje sie też do mycia silnika (ja jednak mycia silnika nie preferuje) i nadwozie naprawdę gorąco go wam polecam. Ceny tego preparatu nie znam ale jest sprzedawany w bańkach 5l http://www.cartec.nl/pl/index.htm

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.