Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9 TDI 110KM AVANT] moja niunia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na forum już jestem ze 2 miesiące wiec czas najwyższy zaprezentować moja Audiczke 1.9 TDI 110KM z '96 roku. Troszkę brudna ale nie miałem czasu jechać na myjke :biggrin: Co o niej sadzicie? czekam na opinie :a4fan:

Wyposażenie:

-klima

-elektryka przód + lusterka

-podgrzewane fotele przód

-ABS

-2poduchy

-fele 15

więcej rzeczy nie pamiętam proszę o pokutę i .... a to nie to forum :biggrin:

50a267962b71abfcm.jpg f884629041b3a01fm.jpg ba8920f5acc966ccm.jpg

7d3839f0530c55e2m.jpg cc04b3b6d94934fem.jpg 9f50673200aa6dc1m.jpg

Opublikowano

No prosze a czemu ja tego auta nie widzialem jeszcze na spocie w Wawie :question:

widze ze brakuje Ci zaslepki w radiu trzeba cos wstawic bo jakos tak dziwnie :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na spociku na pewno sie pojawie :biggrin: a co do zaślepki to muszę kupić tez mi sie malo podoba bez tego :redface:

Opublikowano

fajna widze ze kiera swiezo obszyta skóra bo wyglada jak nowa :wink:

Opublikowano

spoko seria :biggrin: masz zamiar jakies zmianki wprowadzic?

Opublikowano

ładna :a4fan: TDI

Opublikowano

Ładny avancik, zmień mieszek i będzie dużo lepiej :a4fan:

Opublikowano

Ładny klekocik i najważniejsze avant! :a4fan:

Opublikowano
  • Autor
fajna widze ze kiera swiezo obszyta skóra bo wyglada jak nowa :wink:

czy świeżo ciężko mi powiedzieć taka już kupiłem, ale miła jest w dotyku i fajnie sie kieruje :cool:

spoko seria :biggrin: masz zamiar jakies zmianki wprowadzic?

z czasem jak kaski przybędzie mam zamiar wstawic fele 17'', światła z przodu też bym chętnie wymienił i pare drobnostek porobił

Ładny avancik, zmień mieszek i będzie dużo lepiej :a4fan:

mieszek jutro kupuje :biggrin:

Opublikowano

mieszek do wymiany, soft w ECU do wymiany i będzie miodek :cool:

Opublikowano
  • Autor
soft w ECU do wymiany i będzie miodek :cool:

a gdzie mogę wgrać w wawie inny sofcik :question: i jaki jest tego koszt :question: rozumiem że ten nowy soft to tzw. chiptunnig :rolleyes:

Opublikowano
a gdzie mogę wgrać w wawie inny sofcik :question: i jaki jest tego koszt :question: rozumiem że ten nowy soft to tzw. chiptunnig :rolleyes:

podjedź do Rogala bo warto

http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=118133#118133

Opublikowano

kilka zmian i będzie pięknie, podstawa czyli avant już jest :cool:

Opublikowano

o jaka śliczna, ciemniejsza (i troszeczkę starsza) siostra mojej niuni : )

Opublikowano
  • Autor

dzięki za info

o jaka śliczna, ciemniejsza (i troszeczkę starsza) siostra mojej niuni : )

masz starsza siostrę swojej niuni i co za tym idzie starszego brata forumowicza :biggrin: :a4fan:

Dziś od sąsiada dostałem rewelacyjny preparat firmy CARTEC royal 80 gorąco go wam polecam, usuwa bród z tapicerki, boczków, podsufitki, tworzyw sztucznych praktycznie zerowym nakładem siły, rozrabiasz z wodą 1:10 i doprowadzasz niunie do takiego stanu jakby co z fabryki wyjechała :biggrin:

Nadaje sie też do mycia silnika (ja jednak mycia silnika nie preferuje) i nadwozie naprawdę gorąco go wam polecam. Ceny tego preparatu nie znam ale jest sprzedawany w bańkach 5l http://www.cartec.nl/pl/index.htm

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.