-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
tak zgadzam sie lampy trzeba wymienic, dokładke pomalowałem przy okazji jak maskowałem miejsce po haku juz nie długa dojda lampy, pomaluje progi i dokłdke z przodu, i musze poszerzyc nadkola bo obciera z przodu za ostrych zakrentach....
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
juz od dawna chce zmienic lapmy tylko fundusze narazie nie pozwalaja
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
o to moja a4 1996r. 1,9 tdi auto kupiłem w sierpniu rok temu i jestem z niego bardzo zadowolony przez ten czas zrobiłem pare rzeczy m.in. : -klamki i lusterka w kolor nadwoznia -sportowe zawiesznie (amory+ sprezyny) firmy F&K -alu 17 DMS Whels na oponach 235/45/17 i jeszcze innych pare drobiazgow w planach mam zmiane lamp na ori po 2 lifcie i kierownice od s-line
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodzącego
kumpel miał to samo w a3, najpierw sprawdzilismy przewody było ok, potem okzało sie ze woda podczas duzych predkosci ucieka przez odpowietrznik, wina tego mogł bys wadliwy termostat, wymienilismy go i dalej to samo, na koncu okazało sie ze była uszkodzona uszczelka pod głowica wymienił i jest ok
-
[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
Ladne a4 moja tez tak wyglandała po zakupie własnie jutro odbieram ja bo dałem klamki i lusterka do malowania. tylko dlaczego masz pokrywe od silniki od wersji 90KM a piszesz ze masz 110 KM?
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
chce kupic grill z allegro http://moto.allegro.pl/item142405959_grill_atrapa_audi_a4_i_inne_tunning_lux_oryginal.html moze ktos z Was widział juz jak wyglanda taki grill na aucie i czy warto go kupic
-
zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
a od s4 bendzie pasował? bo bardzo atrakcyjnie wyglanda a jest troche tego na necie
-
zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
chce troche odmłodzic moje a4 , zaczynam od przodu i mam pytanie czy zderzak od nowszego modelu bendzie pasował? lub od s4 bendzie pasował do mojej A4? moze macie jakies aukcje zderzaka godne polecenia jak kila znalazłem napiszcie co o nich myslicie i czy benda pasowac 1 http://moto.allegro.pl/item141552452_audi_a4_zderzak.html 2 http://moto.allegro.pl/item141876360_bardzo_ladny_zderzak_do_audi_a4.html 3 http://moto.allegro.pl/item142322665_zderzak_audi_a4_z_halogenami.html 4. http://moto.allegro.pl/item139596342_zderzak_przod_audi_a4_99.html
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
byc moze to stworzenie albo końcówki drązków
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
uhhhh... wyciagnołem tą pułke.... nie było łatwo jest troche grzebania itp. jak by ktos potrzebował rady to słuze pomocą
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
o jakie prowadnice chodzi? fote złozyłem i połki nie moge dalej wyciagnac i co z tymi zaczepami jak je odpioc?
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
Wiem temat był opisywany ale nie pomógł mi... chce wyciagnac tylnia połke. Sa 3 zatrzaski jak je wyciagnac zeby ich nie uszkodzic bo bardzo ciasno siedza. i co dalej zrobic? i jak odpioc swiatło stopu? czy wogóle trzeba je odpioc?
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
pisałem przecierz wczesniej ze mam głosniki z przodu Hertza, radio JVC KD G821 z tyły marne głosniki JVC które własnie chce wymienic. i jesli chodzi o muzyke to tez pisałem techno, drum & bass i rap [ Dodano: 01-11-2006, 21:08 ] chyba jednak wybiore Hertza z przodu tez go mam i rewelacyjnie grają
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
tez własnie najbardziej był bym za Hertzem, czyli co mozna smiało kupowac?
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
wiem ale na tamten post juz nikt nie pisal :/ [ Dodano: 01-11-2006, 20:44 ] nie dosc ze ktos bawi sie postami do jeszcze picac nie umie co to jest "dobre naglosnieni"
wicior123
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta