Treść opublikowana przez wicior123
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
tak zgadzam sie lampy trzeba wymienic, dokładke pomalowałem przy okazji jak maskowałem miejsce po haku juz nie długa dojda lampy, pomaluje progi i dokłdke z przodu, i musze poszerzyc nadkola bo obciera z przodu za ostrych zakrentach....
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
juz od dawna chce zmienic lapmy tylko fundusze narazie nie pozwalaja
-
[A4 B5 1.9 tdi] srebrna strzała... :P
o to moja a4 1996r. 1,9 tdi auto kupiłem w sierpniu rok temu i jestem z niego bardzo zadowolony przez ten czas zrobiłem pare rzeczy m.in. : -klamki i lusterka w kolor nadwoznia -sportowe zawiesznie (amory+ sprezyny) firmy F&K -alu 17 DMS Whels na oponach 235/45/17 i jeszcze innych pare drobiazgow w planach mam zmiane lamp na ori po 2 lifcie i kierownice od s-line
-
[B5 AJM] Wyciek płynu chłodzącego
kumpel miał to samo w a3, najpierw sprawdzilismy przewody było ok, potem okzało sie ze woda podczas duzych predkosci ucieka przez odpowietrznik, wina tego mogł bys wadliwy termostat, wymienilismy go i dalej to samo, na koncu okazało sie ze była uszkodzona uszczelka pod głowica wymienił i jest ok
-
[ B5 1.9 TDI 110KM] moje pierwsze Audi.....
Ladne a4 moja tez tak wyglandała po zakupie własnie jutro odbieram ja bo dałem klamki i lusterka do malowania. tylko dlaczego masz pokrywe od silniki od wersji 90KM a piszesz ze masz 110 KM?
-
chromowany grill ze znaczkiem audi
chce kupic grill z allegro http://moto.allegro.pl/item142405959_grill_atrapa_audi_a4_i_inne_tunning_lux_oryginal.html moze ktos z Was widział juz jak wyglanda taki grill na aucie i czy warto go kupic
-
zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
a od s4 bendzie pasował? bo bardzo atrakcyjnie wyglanda a jest troche tego na necie
-
zderzak od s4 lub inny bendzie pasował do B5 96r?
chce troche odmłodzic moje a4 , zaczynam od przodu i mam pytanie czy zderzak od nowszego modelu bendzie pasował? lub od s4 bendzie pasował do mojej A4? moze macie jakies aukcje zderzaka godne polecenia jak kila znalazłem napiszcie co o nich myslicie i czy benda pasowac 1 http://moto.allegro.pl/item141552452_audi_a4_zderzak.html 2 http://moto.allegro.pl/item141876360_bardzo_ladny_zderzak_do_audi_a4.html 3 http://moto.allegro.pl/item142322665_zderzak_audi_a4_z_halogenami.html 4. http://moto.allegro.pl/item139596342_zderzak_przod_audi_a4_99.html
-
[ALL] Stukanie w przednich kolach przy skręcaniu
byc moze to stworzenie albo końcówki drązków
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
uhhhh... wyciagnołem tą pułke.... nie było łatwo jest troche grzebania itp. jak by ktos potrzebował rady to słuze pomocą
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
o jakie prowadnice chodzi? fote złozyłem i połki nie moge dalej wyciagnac i co z tymi zaczepami jak je odpioc?
-
Jak wyciągnąc tylnią pułke? problem...
Wiem temat był opisywany ale nie pomógł mi... chce wyciagnac tylnia połke. Sa 3 zatrzaski jak je wyciagnac zeby ich nie uszkodzic bo bardzo ciasno siedza. i co dalej zrobic? i jak odpioc swiatło stopu? czy wogóle trzeba je odpioc?
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
pisałem przecierz wczesniej ze mam głosniki z przodu Hertza, radio JVC KD G821 z tyły marne głosniki JVC które własnie chce wymienic. i jesli chodzi o muzyke to tez pisałem techno, drum & bass i rap [ Dodano: 01-11-2006, 21:08 ] chyba jednak wybiore Hertza z przodu tez go mam i rewelacyjnie grają
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
tez własnie najbardziej był bym za Hertzem, czyli co mozna smiało kupowac?
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
wiem ale na tamten post juz nikt nie pisal :/ [ Dodano: 01-11-2006, 20:44 ] nie dosc ze ktos bawi sie postami do jeszcze picac nie umie co to jest "dobre naglosnieni"
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
dzieki ! Stary ale Ty nerwowy jestes... Pozdrawiam i jeszcze raz dzieki
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
głosniki z przodu Hertza, radio JVC KD G821 z tyły marne głosniki JVC które własnie chce wymienic. Doradz mi jakies głosniki (bende wdzieczny) do 400zl na tylnią pułke 165mm, a muzyka jakiej słucham to łagodne techno i hip-hop
-
[ALL B5] Jak to jest z klimatyzacją w zimie ?
pikus nie znalazłem postu murzynka. i czemu sie mscisz, nie rozumiem Cię. Mam problem z kilmatronikem i chce go rozwiazac
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
Chce kupic głosniki na tylnią pułke do 400zł, maja to bys głosniki 165mm. I prosze was o rade jaka firme wybrac lub jaki konkretnie podel mozecie mi polecic. Ja znalazłem takie(napiszcie co o nich myslicie): 1. Blaupunkt http://www.allegro.pl/item136870702_wyprzedaz_blaupunkt_thc_172.html 2. JBL http://www.allegro.pl/item136341695_jbl_gto_6507c_nowy_komponentowy_zestaw_bonusy.html 3. Infinity http://www.allegro.pl/item136341329_infinity_ref_6510cs_nowy_komponent_bonusy_od_ss.html 4. Phase http://allegro.pl/item136980582_phase_evolution_pcs_165_20_2006_.html 5. Hertz http://www.allegro.pl/item135634306_hertz_esk_165_nowe_kozackie_audiofilskie_komplety.html To własnie głosniki nad którymi sie zastanawiam, moze doradzicie które sa najlepsze, lub dajcie link do konkretnej oferty. Z góry dzieki i pozdrawiam
-
Ropa - gnojówka w zimę
Słuchajcie mój kupel juz od dłuszego czasu pracuje na stacji Orlen. Mowił mi ze jak ostanio podjechała cysterna z ON to wlewali paliwo do zbiornika z ON i do ziornika z ON Verwa nie wiem czy to normlane, bo mi sie to wydaje troche dziwne... :/
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
hmm tego to ja nie wiem ale pewnie jacys fachowcy co to juz robili albo maja to Ci doradza tez własnie jestem ciekaw czy to nie śmierdzi
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
wielkie dzieki za porade, chyba wybiore opcje nr. 2, trudne jest to do zrobienia samemu?
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
czyli te były by lepsze niz infinity: http://allegro.pl/item136980582_phase_evolution_pcs_165_20_2006_.html jak myslisz? jesli nie te to doradzcie mi konkretne głosniki 165mm do 400 zł z góry dzieki za pomoc
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
tak chce wygłuszyc całe auto, ale narazie przynajmniej przód
-
[B5 sedan] Jak zrobic dobre naglosnieni?
Mieszkam w Sławnie, chce wygłuszyc auto, jak to zrobic, samemu czy dac do fachowców. Jakie maty kupic? Moze te z allegro?