-
Spociki Łódzkie
I wszyscy się znalęzli i problemu nie było frekwencja też spoko Wypadałoby zmienić w opisie miejsce bo M1 juz nie aktualne a data mocno przeterminowana
-
Spociki Łódzkie
Oczywiście ... do zobaczenia
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jesteśmy z Tobą- Spociki Łódzkie
Nawet o 20.30?? Ale my tam zapewne 5 min nie bedziemy wiec nawet na 21 czy 22 mozna podjechac...a jak uda nam sie spotkac we wtorek to zawsze mozna sie telefonikami wymienic i zdzwaniac jesli ktos przyjedzie pozniej Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
No i pieknie dziekuje za pozytywny odzew do zobaczenia we wtorek tj.12,08 o 20.30 Wsrod wv napewno sie znajdziemy :-) Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
Zgadza się , proponowane przezemnie miejsce to centrum wiec nikt nie musi ciągnąc pod M1 a i z odnalezieniem sie pod Philipsem nie bedzie problemu,wiec jesli pasuje komus wtorek Philips o 20 to niech da znać.Piątkowe i sobotnie spoty moga miec słaba frekwencje ze względu na weekend,kazdy planuje sobie go po swojemu. Dodatkowym atutem jest to iz widac z ulicy zaparkowane auta a nie tak jak na parkingu M1 ze trzeba kółek narobic by sie odnalezc. Pozdrawiam [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 09:23 _________________________________________________ Nie rozumiem Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać.... A wiec ??? Pozdrawiam- Spociki Łódzkie
Marys dzieki za podrzucenie gadzetu Ja jesli wogole bede to i tak bez niuni bo sie leczy- [B5 AKN] Automatyczna skrzynia biegów
U mnie weszło prawie 9 litrów zakupiłem go w ASO bo zamienników nie ma,dodam ze mialem płukanke dynamiczna. Moze jutro wiecej osob sie pojawi na necie to cos podpowiedza w Twojej sprawie bo sam jestem ciekaw chociaz gdy ja pytalem ... to oprocz polecanego mi vaga kazdy kazal ogladac sie za nowa skrzynia... a przyczyn moze byc wiele sa tam podobno jakies blaszki ktore moga sie uszkodzic czy cos w tym rodzaju sorry ale znawca w temacie to nie jestem ale wez to pod uwage... Pozdrawiam- [B5 AKN] Automatyczna skrzynia biegów
Ja miałem podobnie tylko ze u mnie nie zblokowalo tylko szarpało jak nigdy do tad,w moim przypadku by to niski stan oleju w skrzyni nie dolewalem lecz wymienilem na nowy- [B5 AKN] Automatyczna skrzynia biegów
A na komputerze pojawil Ci sie blad...podswietlenie wszyskich literek na desce od skrzyni na czerwono?- [B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
Acha rozumiem,chwała mu za to :th:- [B6 AKE] Problem z silnikiem - brak mocy
A gdzie Ci pomogli- Fotoradary,suszarki i inne...
Zgadza sie grzanek85 bo są takie które wskazują że kierowca ma antyradar ale te lepsze antyradary mają funkcję blokowania pokazywania sie radarom...a wiec to były jakies tanizny z allegro...przepisy mowia ze zakazane jest korzystanie a nie worzenie w aucie....antyradary ktore sa bezprzewodowe sa najgorsze bo ni emasz jak ich szybko wylaczyc,natomiast te na kabel sa zdecydowanie bezpieczniejsze bo wyciagasz wtyczke z zapalniczki i problem z glowy...niech strzelaja na poboczu do Ciebie i nie zapika wiec jestes czysty...oczywiscie musisz byc stanowczy by Cie nie zagadali Pozdrawiam - Spociki Łódzkie
psiku25
Zbanowany
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta