Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

psiku25

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I wszyscy się znalęzli i problemu nie było frekwencja też spoko Wypadałoby zmienić w opisie miejsce bo M1 juz nie aktualne a data mocno przeterminowana
  2. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Oczywiście ... do zobaczenia
  3. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jesteśmy z Tobą
  5. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nawet o 20.30?? Ale my tam zapewne 5 min nie bedziemy wiec nawet na 21 czy 22 mozna podjechac...a jak uda nam sie spotkac we wtorek to zawsze mozna sie telefonikami wymienic i zdzwaniac jesli ktos przyjedzie pozniej Pozdrawiam
  6. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No i pieknie dziekuje za pozytywny odzew do zobaczenia we wtorek tj.12,08 o 20.30 Wsrod wv napewno sie znajdziemy :-) Pozdrawiam
  7. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Zgadza się , proponowane przezemnie miejsce to centrum wiec nikt nie musi ciągnąc pod M1 a i z odnalezieniem sie pod Philipsem nie bedzie problemu,wiec jesli pasuje komus wtorek Philips o 20 to niech da znać.Piątkowe i sobotnie spoty moga miec słaba frekwencje ze względu na weekend,kazdy planuje sobie go po swojemu. Dodatkowym atutem jest to iz widac z ulicy zaparkowane auta a nie tak jak na parkingu M1 ze trzeba kółek narobic by sie odnalezc. Pozdrawiam [br]Dopisany: 08 Sierpień 2008, 09:23 _________________________________________________ Nie rozumiem Nikt mnie o to nie prosił ale jak widzę że kilka spotów było a szukały sie po parkingu bez skutku to postanowiłem zainterweniować i coś zmienić by było Pozdrawiam
  8. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A może we wtorek się spotkamy pod Philipsem np o 20, tam tez spotykaja sie WV Golfy,nikt nie zbłądzi parking ogromny nie jest żeby sie szukać.... A wiec ??? Pozdrawiam
  9. psiku25 odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marys dzieki za podrzucenie gadzetu Ja jesli wogole bede to i tak bez niuni bo sie leczy
  10. psiku25 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    U mnie weszło prawie 9 litrów zakupiłem go w ASO bo zamienników nie ma,dodam ze mialem płukanke dynamiczna. Moze jutro wiecej osob sie pojawi na necie to cos podpowiedza w Twojej sprawie bo sam jestem ciekaw chociaz gdy ja pytalem ... to oprocz polecanego mi vaga kazdy kazal ogladac sie za nowa skrzynia... a przyczyn moze byc wiele sa tam podobno jakies blaszki ktore moga sie uszkodzic czy cos w tym rodzaju sorry ale znawca w temacie to nie jestem ale wez to pod uwage... Pozdrawiam
  11. psiku25 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Ja miałem podobnie tylko ze u mnie nie zblokowalo tylko szarpało jak nigdy do tad,w moim przypadku by to niski stan oleju w skrzyni nie dolewalem lecz wymienilem na nowy
  12. psiku25 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    A na komputerze pojawil Ci sie blad...podswietlenie wszyskich literek na desce od skrzyni na czerwono?
  13. Acha rozumiem,chwała mu za to :th:
  14. A gdzie Ci pomogli
  15. Zgadza sie grzanek85 bo są takie które wskazują że kierowca ma antyradar ale te lepsze antyradary mają funkcję blokowania pokazywania sie radarom...a wiec to były jakies tanizny z allegro...przepisy mowia ze zakazane jest korzystanie a nie worzenie w aucie....antyradary ktore sa bezprzewodowe sa najgorsze bo ni emasz jak ich szybko wylaczyc,natomiast te na kabel sa zdecydowanie bezpieczniejsze bo wyciagasz wtyczke z zapalniczki i problem z glowy...niech strzelaja na poboczu do Ciebie i nie zapika wiec jestes czysty...oczywiscie musisz byc stanowczy by Cie nie zagadali Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.