Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

gdzie masz znaczek audi na blotniku? nie powinno go tam byc? :)

a tu bardzo dobra odpowiedź na pytanie:

buliking 98' juz nie mialy.. :wink4:

ykk stoi na straży :th: '98 to już prawie II lift :naughty: A raczej przejściówka między I a II liftem :th: Kurcze a ja nadal nie założyłem lamp :wallbash: Ale już niedługo... :rolleyes::cool1:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 23:21 _________________________________________________Nowe foty w pierwszym poście :good: Wymiana lampek :kox: Będzie jakaś sesja ale jak umyję autko i dokończę co zacząłem :gwizdanie: Na fotkach brak jeszcze xenonków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx :kox:

Teraz jeszcze zastanow sie nad dokladkami.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx :kox:

Teraz jeszcze zastanow sie nad dokladkami.. :naughty:

Dokładki w tym roku na bank nie :decayed: Ale jeśli już cokolwiek robić to wymiana zderzaka przedniego :naughty: Ale... jeśli przedni (tylko i wyłącznie eSowy :tongue4: to i tył... wtedy też progi :decayed: Za dużo kasy... A samo malowanie... hmmm ciekawe ile za wszystko :mysli: ale to nie temat na ten rok) Temat na ten rok to grill :naughty: Na początek przyszłego alu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx powiem tak.. :naughty: Jak body kit z esy to 17' beda Ci sie wydawac male.. I tak bez konca.. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos strasznie powolnie ida Ci te mody :tongue4:

:tongue4: To daj kasę :tongue4: Spokojnie na wszystko przyjdzie czas :naughty:

rafalekx powiem tak.. :naughty: Jak body kit z esy to 17' beda Ci sie wydawac male.. I tak bez konca.. :cool1:

Wiem dlatego body od eSy to będzie tylko niespełnione marzenie :polew::tongue4: Nawet nie planuję tego. Jeszcze tylko lampy tył, grill, alu :cool1: No i do wnętrz licznik od A6ki :wink4: Chyba że wygram, w totka to co innego :naughty: Ale nie gram w to więc nie wygram :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rafalekx powiem tak.. :naughty: Jak body kit z esy to 17' beda Ci sie wydawac male.. I tak bez konca.. :cool1:

Wiem dlatego body od eSy to będzie tylko niespełnione marzenie :polew::tongue4: Nawet nie planuję tego. Jeszcze tylko lampy tył, grill, alu :cool1: No i do wnętrz licznik od A6ki :wink4: Chyba że wygram, w totka to co innego :naughty: Ale nie gram w to więc nie wygram :tongue4:

Dlatego maluj dokladki.. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:a4fan: widzę że kolega zainwestował w porządne poliftowe lampki :good: wybór. Pisałeś że będziesz montował xenony do nich? Napisz mi czy już kupiłeś i ewentualnie jakie, bo sam mam zamiar do swojej :a4fan:zamontowac !

Jak się rozglądałem ostatnio to ceny poszły nieżle w dół od momentu jak kupowałem do swojego poprzedniego auta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

christophe1977 tak kupiłem HIDy 6000K od kolegi z klubu sokolnha nowy zestaw wszystko cacy, szybka wysyłka itd. Ale widocznie miałem pecha ;( bo jedna przetwornica nie działa, właśnie złożyłem małą reklamację u Kamila ale chyba gdzieś wyjechał i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję że wszystko skończy się dobrze :decayed: Ale założyłem ten jeden zestaw i w porównaniu ze zwykłą żarówką Philipsa +30 xenon wyglądał kox :kox::slina: Piękne białe światło lekko na błękit zabarwione, tak jak chciałem :good: No i teraz tylko czekam na odpowiedź Kamila :embarrassed: 6000K to wg mnie najlepsze rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile cię cały zestaw kosztował u kolegi sokolnha i czy w orginalnych lampach dużo trzeba przerabiac?

Acha....jakie są żarówki w naszych lampach H1 czy H7? pytam bo jeszcze :no: miałem okazji wymieniac żarówek do tej pory! Też chyba wybiorę zestaw 6000K, ostatnio miałem 8000K i trochę za bardzo niebieski był!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena zestawu u kolegi sokolnha to 200 zeta chyba jeśli dobrze pamiętam... W lampach nic nie trzeba przerabiać o ile masz soczewki pod H7 (znaczy mocowanie żarówki) Ale jeśli nie masz xenonu to zapewne tak. No jedynie jakiś otwór trzeba zrobić żeby kabelki doprowadzić ale ładnie to zamaskuje specjalnie do tego wymyślona gumowa zaślepka, która jest przy każdym żarniku :wink4: Jeśli widziałeś HIDa to wiesz o co chodzi :wink4: Jak już napisałem żarówki H7 :wink4: 6000K to dobre rozwiązanie, przepięknie świecą :slina:[br]Dopisany: 01 Sierpień 2008, 23:55_________________________________________________Nowe foty w pierwszym poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o ciemnej feldze :wink4: ale ściemy szybek nie będzie :tongue4:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2008, 00:26_________________________________________________

już daj jej spokój! wystarczy udoskonaleń, bo będzie ładniejsza od mojej :decayed:

Już jest :polew::tongue4: I nie dam jej spokoju :evil: Lampki tył i felgi to priorytet... ciekawe czy wypali :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audika ładnie się prezentuję :good:

Mody na plus i tego się 3mać :naughty:

Ja również kupiłem u Sokolnha Hidy (6000K) juz po zimie i jak na razie do tej pory wszystko cacy :wink4:

A jęśli coś się zj*bie to zaraz do niego jadę z reklamacją bo osiedle dalej mam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jęśli coś się zj*bie to zaraz do niego jadę z reklamacją bo osiedle dalej mam :D

Sokolnh solidna firma :good: U mnie jedna przetworniczka nie ruszyła, to bezproblemowo podesłał mi dobrą :good: Z takim człowiekiem interesy to sama przyjemność :wink4: A tak poza tym, to mówisz że dał dożywotnią gwarancję na te xenonki? :polew: Czyli że jak żarnik walnie to gwarancja też obejmuje :polew::wink4: żarcik :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...