Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby nie słabe zdjecia to mógłbym rzec że to nawet extra sie prezentuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie słabe zdjecia

ostrość kurcze... bo same zdjęcia nie są złe, tylko sprzęt słaby i brak statywu ;( Dzięki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz zdradź nam co masz w planach za następnego moda :rolleyes:

:mysli: chyba lampki tył... i do wakacji chcę wykminić coś ze spryskami i samopoziomem :decayed: może jeszcze halo w zderzak... lista jest dość długa, ale żeby coś zrobić trzeba mieć za co to zrobić :disgust:

no!! w koncu jakies pozadne koło:D :kox: :kox: :kox:

dzięki! :wink4: Ale powiem Ci że jednak te avuski z S6 8'' troszkę lepiej się prezentują niż 7,5'' (przynajmniej mi się bardziej podobają), są prawie idealnie równo z błotnikami :good: A oponka 225 lekko naciągnięta na nie wygląda fajnie :) Ogromnych strat w przyspieszeniach nie zauważyłem, jedynie trochę wyrzuca z kolein :disgust: i twardo jakoś tak :rolleyes: ale zakręty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomem :decayed:

powodzenia ... ;(

może jeszcze halo w zderzak...

no ja juz rezam z polifta powolutku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomem :decayed:

powodzenia ... ;(

No ale wiesz ten taki oszukany, za 5 zł. :naughty::decayed:

Właśnie co do lampek tył... co byście polecili? Na LEDy nie ma co liczyć :disgust: marne są, chyba że je przyciemnić, pomalować? A może coś z tymi moimi wykminić? jakaś folia? Co można wsadzić do srebrnego avanta? Tylko II lift? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko II lift. Do sedana można znaleźć ładne lampki (np jak ma mcm00) a do avanta kicha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samopoziomem :decayed:

powodzenia ... ;(

No ale wiesz ten taki oszukany, za 5 zł. :naughty::decayed:

Właśnie co do lampek tył... co byście polecili? Na LEDy nie ma co liczyć :disgust: marne są, chyba że je przyciemnić, pomalować? A może coś z tymi moimi wykminić? jakaś folia? Co można wsadzić do srebrnego avanta? Tylko II lift? :mysli:

za 5 pln zdradz mnie na priv? :)

a co do lampek to kiszka jest jak chcesz odmolodzic to lift tak to kiszka panie narazie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe foteczki w 1 poście :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dobijaj mnie :decayed: Będzie świecił tak jak kiedyś, ale po założeniu sprysków :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no no:D nowe fotki mega kox. napisałbym cos ale nie bede słodzil;p po prostu ładny avant;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafalekx pokazuj starego nowego mokrego zenona :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...