Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi Avant S-Line


verus

Rekomendowane odpowiedzi

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne szybki, srebrne lusterka, RNS-E i będzie komplet. Ale foteli to Ci zazdroszcze :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne szybki, srebrne lusterka,

no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami...

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________

RNS-E i będzie komplet

mam już lepsze navi :cool:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze kwestia gustu. Przyciemnianych szyb nie lubie.

Oryginalne felgi od sline'a mimo, ze popularne i czesto spotykane IMO prezentowalyby sie znacznie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne szybki, srebrne lusterka,

no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami...

[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________

RNS-E i będzie komplet

mam już lepsze navi :cool:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________

ładniejsza niż moja ! tylko większe felgi i petarda ! masz zew pakiet S-line czy tylko zawias i wnętrze (bo za bardzo nie widać na fotkach )??

Koła są 235/45/R17 i na nasze parszywe drogi to i tak partyzantka jeszcze z obniżoną i twardą zawiechą.. Osłonę już potargałem, niewiele brakło a rozbiłbym przedni spoiler.. Pakiet S-line tak jak widać, chyba jest wszystko :cool:

No do pełnego pakietu ci brakuje dokładek zderzaków, listew na drzwi, czarnej podsufitki, ale nie zmienia to faktu ze piekna :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

verus

jak wyglądają te listwy ?

dolne na drzwiach, bardziej od nich odstają (nie tworzą z drzwiami jednej płaszczyzny...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...