Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Audi Avant S-Line


verus

Rekomendowane odpowiedzi

Spojrz na fotki Malika on ma pełen zewnetrzny pakiet S-line( no chyba tylko tył jest od zwykłej A4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojrz na fotki Malika on ma pełen zewnetrzny pakiet S-line( no chyba tylko tył jest od zwykłej A4)

obejrzałem i co mnie uderzyło to... chyba jednak podniosę zawiechę bo wygląda ok a już mnie krew zalewa na dziurach i koleinach.. Jaka tam jest felga ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieknosc :rolleyes: do szczescia brakuje tylko :quattro:

i do quattro najlepiej V6 :cool:

echhh nie można mieć wszystkiego...[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2007, 00:33 _________________________________________________

nie w ta strone chcesz isc - zawias podnosi sie w terenowkach!!! :grin:

niestety żyje w kraju gdzie drogi są przeważnie dla terenówek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w tym kraju zyje i moze nie jest super ale nie jest tez tragicznie - duzo nizsze auta daja rade :)

BTW ostatnio znajomy mechanik przewiozl mnie patrolem przystosowanym do jazdy po lodowcu - z wielkimi, balonowymi oponami i malutkimi felgami - to jest fura na nasze drogi! zadna dziura go nie zatrzyma, nie ma tak wielkich kraterow, w ktore zmiesiloby sie kolo tego potwora :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez w tym kraju zyje i moze nie jest super ale nie jest tez tragicznie - duzo nizsze auta daja rade :)

W ten sposób to można sobie wmówić wiele rzeczy na zasadzie - inni mają gorzej.

Zbyt niska i twarda zawiecha to jednak mały problem w PL, nie oszukujmy się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wtedy będę kozak dopiero z czarnymi szybkami... [br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:41 _________________________________________________

To nie Ty masz byc kozak tylko autko ma ladnie wygladac. No chyba ze kupiles to autko po to zeby sie dowartosciowac :smiley:

Prosze, nie odbieraj sugestii forumowiczow jako ataku na siebie czy swoj samochod tylko po prostu jako inny punkt widzenia.

Czarnych szyb nie tolerujesz, OK. Twoja sprawa :)

RNS-E i będzie komplet

mam już lepsze navi :cool:[br]Dopisany: 13 Czerwiec 2007, 23:42 _________________________________________________

Na razie to widze stara NAVI DX. Polecam RNS-E po prostu jako duzy krok do przodu w stosunku do starej navi DX. Posiada znacznie dokladniejsze mapy i mnostwo dodatkowych uzytecznych opcji. No chyba ze piszesz o jakims wynalazku typu TomTom czy Automapa, z mnostwem kabli szpecacych kokpit, przyssawkami na szybe i niestety brakiem odczytu pozycji np. w tunelach.

Jechales kiedys przez Wieden? To znasz zapewne rozjazdy w centrum w tunelu. Tutaj TomTom czy inna nawigacja oparta tylko na odczycie satelitow juz Ci nie zadziala. A fabryczna owszem, bo poza satelitami czyta jeszcze sygnal z kół :)

To moje trzy grosze.

pozdro

malik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarnych szyb nie tolerujesz, OK. Twoja sprawa :)

mam inny stosunek czarnych szyb odkąd byłem na Ukrainie

niewiem czy wiesz o co chodzi :cool:

No coz, tez tam musialem byc kilka razy. Moim zdaniem nie ma co porownywac. Oni tam przeginaja totalnie pale obklejajac kazda 20-sto letnia Lade :smiley:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to widze stara NAVI DX. Polecam RNS-E po prostu jako duzy krok do przodu w stosunku do starej navi DX. Posiada znacznie dokladniejsze mapy i mnostwo dodatkowych uzytecznych opcji. No chyba ze piszesz o jakims wynalazku typu TomTom czy Automapa, z mnostwem kabli szpecacych kokpit, przyssawkami na szybe i niestety brakiem odczytu pozycji np. w tunelach.

Jechales kiedys przez Wieden? To znasz zapewne rozjazdy w centrum w tunelu. Tutaj TomTom czy inna nawigacja oparta tylko na odczycie satelitow juz Ci nie zadziala. A fabryczna owszem, bo poza satelitami czyta jeszcze sygnal z kół :)

Głównie chodzi mi o Polskę, jeszcze dużo wody upłynie zanim audi wyda mapy z prawdziwego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi mi o Polskę, jeszcze dużo wody upłynie zanim audi wyda mapy z prawdziwego zdarzenia.

Hmm, piszesz caly czas o mapach DX czy miales moze okazje pobawic sie juz nowa RNS-E?

Bo wg. mnie mapy do RNS-E nie ustepuja dokladnoscia rodzimym produkcjom. Znalazlem nawet piaskowe sciezki wokol mojego domku letniskowego kolo Gizycka. Bylem na prawde pod wrazeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna :audi::a4fan: nic nie będe pisał na jaj temat bo zaraz kontre dostane :grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERUS piękna furka , środek rewelacja! JA właśnei poluje na skóre do siebie do środka ewentualnie skóra z alcantarą ..... Czemu sie nie pojawiasz na spotach ? Ogladniemy wtedy LIVE furke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VERUS piękna furka , środek rewelacja! JA właśnei poluje na skóre do siebie do środka ewentualnie skóra z alcantarą ..... Czemu sie nie pojawiasz na spotach ? Ogladniemy wtedy LIVE furke.

jakoś nie mogę dotrzeć a wybierałem się już

myślę, że będzie okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...