-
[B6 AVF] Jaka skrzynia
ja zamontowalem skrzynie DQS z passata. Problem jest taki ze trzeba przmontowac tyl skrzyni bo brakuje otworu na 3 srube od lapy. a wczesniej mialem u siebie skrzynie o oznaczeniu AEK -Z, a w orginale wg ksiazki serwisowej byla GBA.
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
no jak widac duzego zaintereswania nie ma , ja bym mogl teraz wpasc , ale pewnie spotakali bysmy sie w podobnym jak ostatnio albo mniejszym gronie bo u mnie z osiedla czesc jest na urlopie, moze po jakims czasie sie stworzy jakas wieksza ekipa ... na AKP tez sie nikt nie odezwal na post o spocie...
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
no rorzad to ja sam robilem kilka mesiecy temu, bo auto mam juz dosc dlugo, do omawinych modyfikacji doam jeszcze ze troche wnetrze trzeba bylo dorezac na czarno , tunel , wykladziona , schowki , obudowa kierownic , itp
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
felgi s-line look tzn wygladaja jak orginal tylko dekielki sa inne
-
[B6 AVF] Niebieska strzała :D aktualizacja - rezanko wnetrza :
no wiec postanowilem zaktualizowac watek bo autko troche sie zmienio przprowadzone modyfikacje to : kierownica s-line trojamienna i galka skorzane polskorzane fotele listwy progowe s-line tempomat z komputerem felgi 17 calowe
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
no dzieki Panowie za fajne spotkanko , troche nas malo bylo ale od czegos trzeba zaczac niech sie tylko ten przyzna z kim byl ten zul z parku
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
siemka , ode mnie beda ze 2-3 a4
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
wyslij moze wiadomosc na gg wszystkim bo ja np nie dostalem zadnej wadomosci o spocie ze juz jest termin ustalony. mi odpowiada termin wiec pewnie sie pojawie pzdr
-
Spoty wrocławskie
bedzie mial ktos Vaga na spocie ?? fajnie jesli tak bo potrzebowal bym zakodowac tempomat to bym wpadl . pozdr
-
Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Bolesławiec i okolice - spoty, prężna grupa ?
ja rowniez zgorzelec , no i jeszcze z jedna osoba by sie znalazla jak najbardziej za pozdrawiam
-
[B6 BBK] S4 Avant Pinczi'ego
fajna furka , felgi to jest 18 czy 19 ?
-
[B6 AVF] Poduszka pod skrzynię biegów
No wiec mam nastepujacy problem - od kilku dni moje auto skrzypi , na poczatku tylko przy ruszaniu , teraz troche czeciej to slychac, podczas jazdy na nierownosciach i kierownica troche drzy przy predkosciach ponad 150km/h , wiec pojechalem na kanal w celu zdiagnozowania - powiedziano mi ze to poduszka(tylnia) pod skrzynia biegow. pojechalem do Audi i dostalem dwa numery 8E0 399 105 HL( prawdopodobnie poduszka ok. 220 zl) i 8E0 399 263 BH. ( chyba lapa okolo 350 zl). No wiec mam takie pytanie- czy to sa na pewno prawidlowe czesci? czy wystarczy samej poduszki czy musi byc komplet , czy sa jakies dobre zamieniki ? bo jak bylem w w takim jedenym auto serwisie to powiedzieli ze wystepuje tylko w orginale i koszt 450 zl , mam natomiast jeszcze kumpla w inter carsie i powiedzial mi ze jest zaminik Lemfordera tej czesci 8E0 399 105 HL i kosztuje okolo 140 zl(chyba hurtowo)
-
19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem
jak dla mnie to w 70 % te rs6 to podrobka , pewnosci nie ma bo roznice sa nieduze , roznia sie przede wszystkim skosami na ramieniu felgi , w rs6 wydaja sie one delikatnijsze , ale moge sie mylic. A jake sa dane felgi tzn ET , szerokosc ?
-
Strefa Śmiechu
- wojna w Gruzji...
no na wiecu w Tibilisi pokazal ze ma faktycznie jaja , tylko w co on chcee nas wciagnac , w konflikt z Rosja ? - wojna w Gruzji...
robert191
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta