Treść opublikowana przez wit.s
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kto się wybiera na RHCP?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No, wlasnie jestem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z nudów odpaliłem sobie forum w telefonie ... Teraz będę mógł czytać Wasze wypociny w kiblu.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to lepiej było na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Meczują? Czy na spocie?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pojedynczo. Bo nie mogę się zdecydować u kogo będę pił ---------- Post dopisany at 19:31 ---------- Poprzedni post napisany at 19:30 ---------- Nareszcie sensowny sposób zamieszczania zdjęć na forum, a nie pitolenie o szopenie <br /><br />
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pije ktoś coś w piątek? Bo nie wiem czy na moto wsiadać i A2 do berlina testować, czy się opić. Po Rumunii w weekend trochę mi się nie chce moto w długie trasy ... Na parę dni ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wypadek na budowie S2. Wywrotka rozbita o wiadukt Moskalito znowu się na spota śpieszył ...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Kuuuur*wa... Co krowie tłumaczył Abel???
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Protestuję. Lajkoniki mają zawsze najwięcej do powiedzenia. A ja nie zamierzam siedzieć cicho
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a kiedy mieli dokończyc ??? nocami robic ?? ^^ ---------- Post dopisany at 13:39 ---------- Poprzedni post napisany at 13:35 ---------- (...) A niech robią kiedy chcą. Mnie jako finalnego użytkownika interesuje, żeby jak najszybciej było dostępne. Dodatkowo jestem zdaje się jeszcze inwestorem - bo to zdaje się z moich podatków. Jeśli się nie mylę ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Trochę mnie rozczarowali zamknięciem w piz*u po Euro
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Aw Yeach! Miło było
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak w salamot wsiądziesz to jeszcze zdążysz. Z lotniska Cię odbiorę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zastanawiasz się wogóle nad konsekwencjami takiej zmiany? Spotkasz się sam z poźkiem, albo raczej sam ze sobą bo poziek i tak nie przyjedzie? Kiedy byłeś ostatnio na parkingu pod Torwarem. Bo ja za każdym razem jak tam przejeżdżam to widzę, że jest zamknięty ze względu na jakieś imprezy albo na samym Torwarze albo na stadionie Legii obok. Jak chcecie robić zmianę miejscówki to przynajmniej poproście Lukasa albo jakiegoś admina o modyfikację pierwszego postu. Chrzanić. Z obgadywaniem miejscówek jest więcej zamieszania niż ze studiami MBA. A i tak potem na spotach bite są rekordy frekwencyjne 2-3 aut Jak ktoś chce, to dotrze. Ja jestem dziś na Torwarze. Dawno nie byłem, to się zbiorę. Mogę być trochę po 19,00 (bo zawsze się spóźniam). Czarne Bravo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
To już dwóch. Ktoś jeszcze? Jakieś Audi?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak spot będzie na Torwarze, to przyjadę ....
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Masz gifa w awatarze :shock3:???? ---------- Post dopisany at 16:12 ---------- Poprzedni post napisany at 16:11 ---------- Ja w ogóle nie mam awatara...
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W Factory g*wno jest. A te obniżki to na rozmiary dla karłów albo dla Jabby the Hutt. Jeśli macie którąś z tych przypadłości - warto pojechać.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Vistula. Obniżka 30-50% w zależności od kwoty (na wszystko - 30%, zakupy powyżej 3 tys-40%, powyżej 5 tys - 50%, jeśli dobrze pamiętam). Kupujesz 3 gangi za ok 1000, inkasujesz 40% rabatu - gangol wychodzi Ci 600 i to jak na seryjną produkcję całkiem przyzwoity.. Trzeba mieć kartę stałego Klienta, ale przy zakupach na taką kwotę powinieneś się się łapać od razu (zrobilem taki myk w tamtym roku) Salony firmowe w każdym większym centrum handlowym (podczas spota w Arkadii możesz wyskoczyć na zakupy i potem dać reszcie ekipy do przymierzenia - wreszcie niektórzy jak ludzie będą na chwilę wyglądać
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
"Fura" Dobre, dobre. To nawet na miano furmanki nie zasługuje Ale inni uczestnicy ruchu poruszali się jakby mieli kupę w majtach, więc tak sobie myślałem: "Ped*yle? Czy wiedzą coś więcej niż ja? :mysli:"
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ktoś się orientuje czy mierzenie średniej prędkości na wlotówkach/wylotówkach już aktywne (wiem, ze uruchomili i było testowane). Ale mandaciory już wysyłają ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
[br]Dopisany: 27 Grudzień 2011, 10:50_________________________________________________http://otomoto.pl/audi-a6-o-jejku-nie-ma-duzej-navi-C22192098.html Niby na wesoło, ale desperados jest. Żeby posiadać 2,5 to trza mieć jaja
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wesołych Świąt Smarkacze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie było motywacji (posiadanie i jazda na moto było za słabą :> ). Zaostrzenie zasad egzaminów od przyszłego roku okazało się wystarczające