Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Musze kupić letnie opony jakie wybrać ???


piotrl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Musze do swojej Audicy kupić nowe opony letnie rozmiar oczywiście 205/55 R16 i zastanawiam się nad

Nokian Z

http://www.opony.com/opony/49812_nokian_z.html

nokian_z_big.jpg

Lub

Goodyear Hydra Grip

http://www.opony.com/opony/47550_goodyear_hydragrip.html

02_Hydragrip.jpg

Które wybrać i które bedą lepiej sie zachowywać na suchej jaki i na mokrej drodze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby opona nie piszczała na suchym w zakręcie :)

takie rzczy to tylko w erze....wczesniej to bez zastanowiena ten bridgestone o torym Ci pisalem...teraz ciezko powiedziec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

continental sport contact 2 lub 3, super oponki mam takie w 307-ce(17") i są super, w audi mam Fuldy i też nie narzekam, ale continentale zdecydowanie lepsze-cichsze, wytrzymalsze itp

Nokianow letnich nie polecam mialem wczesniej w peugeocie i bardzo szybko znikły :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jeszcze nikt nie napisałe magicznego słowa Michelin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jeszcze nikt nie napisałe magicznego słowa Michelin

Chyba dlatego , że to słowa nie jest już tak magiczne jak przed laty :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

sorki że zadam takie małe pytanko OT:

Mam opony letnie 205/55 R16 i felgi ALU 16' szerokość chyba 6,5' (standardowe, nie pamiętam dokładnie)

Pytanko brzmi jakie najszersze opony na to wejdą, ponieważ letnie już dość łyse i chcę kupić nowe i szersze

Myślałem o 225/50 R16 albo jeszcze szerszych - jakie najszersze wejdą i jakie rozmiary polecacie? ALbo dajcie linka gdzie mogę sprawdzić jakie opony wejdą na felgę, z góry dzięki

(Sprawdzałem przeliczniki opon i nie znalazłem odpowiedzi, moge sobie sam policzyc na kalkulatorze ale błąd np 2% nie mówi mi czy opona wejdzie na felgę czy nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że [...] jakie najszersze wejdą i jakie rozmiary polecacie? ALbo dajcie linka gdzie mogę sprawdzić jakie opony wejdą na felgę, z góry dzięki

(Sprawdzałem przeliczniki opon i nie znalazłem odpowiedzi, moge sobie sam policzyc na kalkulatorze ale błąd np 2% nie mówi mi czy opona wejdzie na felgę czy nie)

Nie ładnie nie ładnie - lenistwo ;) ;) :razz:

tu sobie sprawdzisz:

http://www.miata.net/garage/tirecalc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothDBMA

sprawdzałem to, i tu właśnie dostawałem wyniki procentowe o ile się różnią, ale nie wiem jak z tych wyników otrzymać odpowieć jakie najszersze opony wejdą mi na felgi :(

Poza tym to okno główne serwisu mi dzie dział... jest w javie albo we flashu którego nie mam w robocie, a NIE mogę nic doinstalowywać bez auditu ISO.....

Hmmm albo ja poprostu nie umiem zinterpretować wyników

Daję porównanie 205/55 R16 i 225/50 R16 i dostaję różnice procentowe, ale one nic mi nie mówią czy wcisnę 225 na moją felge 16'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...