Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zmiana z Audi na VW


piotrl

Rekomendowane odpowiedzi

witam i pozdrawiam po długiej przerwie

Zmieniłem z a4 1.9 TDi 110 KM z 12/99 roku na VW Polo 1.4 TDi 80KM 12/08 roku

oto on

polotdid.jpg

daje link do zdjecia

http://polotdi.netau.net/

ale myślę ze niedługo zmienię spowrotem na jedynie słuszna markę czyli AUDI

Auto glownie urzytkuje w miescie wiec duzy nie jest mi potrzebny a na dzien

dzisiejszy audi nie posiada małego auta planowany nowy w sprzedazy Audi A1

jest na koniec 2009

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam i pozdrawiam po długiej przerwie

Zmieniłem z a4 1.9 TDi 110 KM na VW Polo 1.4 TDi 80KM

oto on

polotdid.jpg

ale myślę ze niedługo zmienię spowrotem na jedynie słuszna markę czyli AUDI

Gdzien On ?? :polew:

A czemu tak zmieniles kiepsko ?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzien On ?? :polew:

A czemu tak zmieniles kiepsko ?? :decayed:

Zdjecie mam na serwerze i nie wiem czemu nie laduje raz jest raz niema :(

Niestety pierwsza wersja to był Fiat 500 diesel :kox:

ale wybrałem VW bo TDi i jest mały a taki był mi potrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na angielskich kupiony w UK z kierownica po lewej stronie czyli kontynentalnej :evil:

No to ladnie.. Bo na Polskich blaszkach bardzo trzepia..

Az Ciezko uwierzyc w konfiskaty autek i szrotowanie.. No ale znajomemu ostatnio tak zrobili nawet nie chca wydawac potwierdzenia zezlomowania autka.. Te Panstwo rzadzi sie swoimi prawami dla Mnie niezrozumialymi.. Bo powinni wrzucic mandat i nakaz opuszczenia wysp ale nie tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ale w moim rejonie nie słyszałem jestem na południu żeby zabrali komuś auto jedynie Policja wyłapuje i zapisują wszystkich i podaje informacje ze trzeba przerejestrować auto i ubezpieczyć i płacić podatki drogowe lub wyjechać poza UK

Wiec postanowiłem ich pokonać własna bronią szukałem z kolega po salonach kto się podejmie tego zamówienia i udało się 6 miesięcy czekania i na koniec 2008 roku odebrałem auto, podatku drogowego place rocznie 35 funtów ubezpieczenie 500 funtów za 2 kierowców i max zniżek uznali z Polski bez niczego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt ale w moim rejonie nie słyszałem jestem na południu żeby zabrali komuś auto jedynie Policja wyłapuje i zapisują wszystkich i podaje informacje ze trzeba przerejestrować auto i ubezpieczyć i płacić podatki drogowe lub wyjechać poza UK

Wiec postanowiłem ich pokonać własna bronią szukałem z kolega po salonach kto się podejmie tego zamówienia i udało się 6 miesięcy czekania i na koniec 2008 roku odebrałem auto, podatku drogowego place rocznie 35 funtów ubezpieczenie 500 funtów za 2 kierowców i max zniżek uznali z Polski bez niczego

No tak znizki jak najbardziej uznaja..

Wiesz zeby tu biegalo o sam tax road to nie ma problemu wiadome jezdzimy po ich drogach niszczymy je tez wiec trzeba bulic.. No ale ich ubezpieczenie jest sam wiesz masakrycznie duze.. Ja nie mam jeszcze 25 lat wiec za Audia tu krzykneli mi 3 tysiace funtow :polew: Dwa lata takich opat i przekraczam jego wartosc rynkowa tutaj :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu krzykneli mi 3 tysiace funtow :polew:

:shocked: ciekaw jestem z czym się wiążą te ogromne stawki na wyspach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shocked: ciekaw jestem z czym się wiążą te ogromne stawki na wyspach...

Wiesz:

1. Moje lata.

2. Samochody sa podzielone na grupy ubezpieczeniowe audi jest w bardzo wysokiej

3. Polskie prawo jazdy

No ale mimo wszystko tu Mlodzi ludzie jezdza Corsami itd.. Wlasnie male litraze..

Duzo jest Golfow tych 1.9 ale 65 konny czy 85 jakos tak malusko..

[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 22:07_________________________________________________Poza tym to Panstwo Policyjne.. Jak dla Mnie jest straszne niby czesc Europy ale panuja zupelnie inne prawa niz wszedzie.. Teraz wszedl przepis ze dla aut z obcymi blaszkami nie beda wystawiane mandaty kredytowe.. Musisz mniec w gotowce przy sobie 900 F bo taki moze byc maksymalny mandat.. A jesli nie masz laweta i adios..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kupuje sie tutaj na początek jakiegoś przysłowiowego grata mały silnik i zbiera się lata zniżek

ubezpieczenie w UK jest 20 grup jak znajdę gazetę to wam wypisze VW Polo to grupa 5

1 grupa 273 funtow rocznie

2 280

3 304

4 323

5 348

6 374

7 388

8 410

9 437

10 462

11 489

12 518

13 544

14 570

15 610

16 663

17 725

18 799

19 877

20 grupa 963 rocznie

do tego ubezpieczenia taki opis "gościu 35 lat mieszka w Swindon auto stoi na ulicy prawo jazdy czyste od punktów i brak wypadków"

ale to z gazety z 2008 roku teraz mogło sie coś pozmieniać

Audi zaczyna sie od grupy 9

konczy na 20

Tez mam polskie prawo jazdy z godnie z nowymi przepisami możemy jeździć na polskim prawo jedzie max do 3 lat w uk

potem należny wymienić jeżeli pracuje legalnie jest rezydentem juz od 1 roku pracy.

Mi zaostrza jeszcze 2 lata ściemy z polskim prawkiem a później wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kupuje sie tutaj na początek jakiegoś przysłowiowego grata mały silnik i zbiera się lata zniżek

ubezpieczenie w UK jest 21 grup jak znajdę gazetę to wam wypisze VW Polo to grupa 5

Jutro poszukam to wam wypisze :)

Tez mam polskie prawo jazdy z godnie z nowymi przepisami możemy jeździć na polskim prawo jedzie max do 3 lat w uk

potem należny wymienić jeżeli pracuje legalnie jest rezydentem juz od 1 roku pracy.

Mi zaostrza jeszcze 2 lata ściemy z polskim prawkiem a później wymiana

Wiesz Mnie ich prawa dziwia i smiesza zarazem bo jestesmy chyba w Unii nie :mysli:[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 22:35_________________________________________________No Polo widac juz ale te pokrowce wywal co :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mnie ich prawa dziwia i smiesza zarazem bo jestesmy chyba w Unii nie :mysli:

Tak jesteśmy w unii ale oni myślą po swojemu niestety

Polo widac juz ale te pokrowce wywal co :naughty:

Nie wywalę bo pasują pod zegary :) niebieskie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Mnie ich prawa dziwia i smiesza zarazem bo jestesmy chyba w Unii nie :mysli:

Tak jesteśmy w unii ale oni myślą po swojemu niestety

Polo widac juz ale te pokrowce wywal co :naughty:

Nie wywalę bo pasują pod zegary :) niebieskie :kox:

Tylko wiesz co jednak jesli w planach masz dlugi pobyt na wyspach to jednak kiera po prawej bezpieczniejsza jest tu.. Idzie sie przyzwyczaic.. A jednak przy wyprzedzaniu wygoda i bezpieczenstwo chociaz tu tak nie szarzuja.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz co jednak jesli w planach masz dlugi pobyt na wyspach to jednak kiera po prawej bezpieczniejsza jest tu.. Idzie sie przyzwyczaic.. A jednak przy wyprzedzaniu wygoda i bezpieczenstwo chociaz tu tak nie szarzuja.. :decayed:

Mnie to nie przeszkadza jedyny problem to jak chcesz wyminąć autobus w mieście to jedyny minus a tak to mi nie przeszkadza

moja lewa strona :decayed:

Jeśli chodzi o ich jazdę to fakt są czasami za za bardzo przepisowi ale często się zdarza ze na rondzie staja i puszczają włączających sięalbo wymuszają :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wiesz co jednak jesli w planach masz dlugi pobyt na wyspach to jednak kiera po prawej bezpieczniejsza jest tu.. Idzie sie przyzwyczaic.. A jednak przy wyprzedzaniu wygoda i bezpieczenstwo chociaz tu tak nie szarzuja.. :decayed:

Mnie to nie przeszkadza jedyny problem to jak chcesz wyminąć autobus w mieście to jedyny minus a tak to mi nie przeszkadza

moja lewa strona :decayed:

Jeśli chodzi o ich jazdę to fakt są czasami za za bardzo przepisowi ale często się zdarza ze na rondzie staja i puszczają włączających sięalbo wymuszają :shocked:

Oj tak bo u nas to Cie nawet z parkingu nie wypuszcza. :polew:

No ale widzisz jak sie wszystko rozni.. No ale czasem zamulaja az idzie usnac wleczac sie za nimi.. I jak to mowia Polish idiot jak widza pedzace autko :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sa i tacy co lecą nie gorzej od niemcow ale to zależny od ich dnia np ostatnio w Poniedziałek wszyscy wlekli sie po 30-40km/h a w środę

juz latali 60-80km/h w mieście fakt zależny kto tez kieruje dużo jeździ ludzi po 60-70 lat

Dobra jak by co to odpisze jutro :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście sa i tacy co lecą nie gorzej od niemcow ale to zależny od ich dnia np ostatnio w Poniedziałek wszyscy wlekli sie po 30-40km/h a w środę

juz latali 60-80km/h w mieście fakt zależny kto tez kieruje dużo jeździ ludzi po 60-70 lat

Dobra jak by co to odpisze jutro :)

Pozdrawiam

No pewnie ze tak.. To jest bardzo dziwny narod jak dla Mnie niepojety.. Siedze tu juz ponad rok czasu grubo i dalej ich nie jarze.. No ale chyba trzeba by bylo sie Anglikem urodzic aby ich zrozumiec.. :polew:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze tak.. To jest bardzo dziwny narod jak dla Mnie niepojety.. Siedze tu juz ponad rok czasu grubo i dalej ich nie jarze.. No ale chyba trzeba by bylo sie Anglikem urodzic aby ich zrozumiec.. :polew:

Pozdrawiam

witam

Tak oni sa bardzo dziwni ale jak cie poznają to są nieźli jajcarze bynajmniej u mnie w pracy :decayed: ale ciężko ich przekonać do polaka :wallbash:ja musiałem się starać przez rok a teraz jest okej :blink::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie ze tak.. To jest bardzo dziwny narod jak dla Mnie niepojety.. Siedze tu juz ponad rok czasu grubo i dalej ich nie jarze.. No ale chyba trzeba by bylo sie Anglikem urodzic aby ich zrozumiec.. :polew:

Pozdrawiam

witam

Tak oni sa bardzo dziwni ale jak cie poznają to są nieźli jajcarze bynajmniej u mnie w pracy :decayed: ale ciężko ich przekonać do polaka :wallbash:ja musiałem się starać przez rok a teraz jest okej :blink::naughty:

No ja pracuje z samymi Anglikami.. I mam j**ana blac Chris stare prochno panoszace sie mam jej tak dosyc ze normalnie jesli istanialo by spojrzenie ktore zabija to Ona by lezala dawno trupem.. Tylko ze sadze iz takie prymitywy maja po 4-5 zyc :polew:

No ale niedluzo sie z nimi pozegnam bo mam juz dosyc Uk :decayed:[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2009, 19:36_________________________________________________Dobra dyskutujmy na temat autka bo nam tu zaraz batow zasadza :naughty:

Pomysl o jakims wirusku z tych 80 km cos tam wycisnac pewnie mozna :decayed:

Naturalnie bys musial dymac do Polski bo tu to pewnie jak by Cie policzyli to :gwizdanie:

No ale chyba masz na gwarancji autko wiec i tak odpada.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...