Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zmiana z Audi na VW


piotrl

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie myslalem ale nie wiem do kogo sie udać bo sprawa wygląda tak za auto ciągnie pięknie dopiero od 2000/2200 obrotów chciałem obniżyć chociaż od 200/300 w dol jak się uda to możne zadzwonię jeszcze do jednej firmy :) z tego co szukałem nikt takiego auta nie robił

dzwoniłem do vechu nie ma problemu do Chojnackiego przyjedz zobaczymy i teraz postaram się zadzwonić do mastersa :)

Z suchych danych z 80 na 100/105 KM i moment z 195 na 230/245Nm ale nie wiem czy mi się opłaca bo zobaczę jak wyjdzie A1 to możne przeskoczę na 1.6 lub 1.9 lub 2.0 TDi ale to na razie plany

Bo jak powiedziała moja kobieta to auto przejściowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie myslalem ale nie wiem do kogo sie udać bo sprawa wygląda tak za auto ciągnie pięknie dopiero od 2000/2200 obrotów chciałem obniżyć chociaż od 200/300 w dol jak się uda to możne zadzwonię jeszcze do jednej firmy :) z tego co szukałem nikt takiego auta nie robił

dzwoniłem do vechu nie ma problemu do Chojnackiego przyjedz zobaczymy i teraz postaram się zadzwonić do mastersa :)

Z suchych danych z 80 na 100/105 KM i moment z 195 na 230/245Nm ale nie wiem czy mi się opłaca bo zobaczę jak wyjdzie A1 to możne przeskoczę na 1.6 lub 1.9 lub 2.0 TDi ale to na razie plany

Bo jak powiedziała moja kobieta to auto przejściowe.

No jesli to chwilowe to masz racje nie ma co wkladac kaski bo szkoda i tak tego nie wyciagniesz :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem po rozmowie

nie mogę oczekiwać od niego czyli od motoru nie wiadomo czego

moc wzrośnie od 90KM do max 100KM Nm max 240/250 jak z podobnych silników 1.4 TDi

głownie chudziło mi o obniżenie obrotów i momentu obrotowego żeby motor wkręcał się z niższych obrotów tego raczej nie

da się zrobić jedynie możne minimalnie 100 obrotów ale to już trzeba pojechać i sprawdzić :) na miejscu

cena 1500 zł

wiec tak to wygląda :) na dziś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jestem po rozmowie

nie mogę oczekiwać od niego czyli od motoru nie wiadomo czego

moc wzrośnie od 90KM do max 100KM Nm max 240/250 jak z podobnych silników 1.4 TDi

głownie chudziło mi o obniżenie obrotów i momentu obrotowego żeby motor wkręcał się z niższych obrotów tego raczej nie

da się zrobić jedynie możne minimalnie 100 obrotów ale to już trzeba pojechać i sprawdzić :) na miejscu

cena 1500 zł

wiec tak to wygląda :) na dziś

Wiesz jesli chodzi Ci o obroty silnika i mialo by byc lepiej to opyla sie bo wzrost mocy jest raczej minimalny.. Chyba ze te 100 Km to jeszcze cos bo 90 to na moc nie ma co patrzec szkoda by bylo kaski.. No ale tak myslalem ze 1500 zl :decayed:

No decyzje musisz juz sam podjac.. Pomysl czy warto jesli to autko chwilowe.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba ze tak życzę powodzenia :)

No nie dziekuje.. Sam Ciekaw jestem jak to bedzie oby do przodu :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 19:13_________________________________________________Ile Ci ten silniczek pali ?? Bo jestem tego Ciekaw bardzo nawet :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem, jak można sie przesiąść z a4 do polo w dodatku 1.4tdi

osobiście mam te dwa auta i nigdy na stałe bym się nie przesiadł na polo, audi inna bajka, lepsza, dużo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...