Pablo7

Reputacja

1. Pablo7

[B5 AWT] UPDATE

A co chcesz taką kupić? Jutro napiszę za ile mogę mieć ori nową.
  2. Witam. Chciałbym Wam pokazać moją A4-kę z nowymi kołami i atrapą. Felgi od B7 + opony Bridgestone Potenza RE070. Myślę, że na tym zawieszeniu(1BE) pasuje idealnie.
  3. Witam. Mam problem ze swoim silnikiem 1.8T AWT.Przebieg 152tyś km.po odpaleniu silnika słychać pukanie w silniku typowe dla popychacza hydraulicznego. Auto kupiłem 5 miesięcy temu więc postanowiłem wymienić kpl rozrząd + napinacz z łańcuchem + wszystkie szklanki.Po zrobieniu wszystkiego, zalaniu nowego oleju Mobil1 5W50 i odpaleniu silnika pukanie nie ustało.Puka nadal i jest słyszalne w głowicy w okolicy 3-4 cylindra.W silniku jest wszystko ok i tak jak powinno być oprócz jednej rzeczy.Wszystkie mostki na wałkach rozrządu są numerowane oprócz skrajnych zewnętrznych.U mnie były założone w następujący sposób nr 2 przód silnika i rosły do nr 5 przy napinaczu, natomiast w literaturze ELSA jest na odwrót nr 5 przód i maleje do nr 2 przy napinaczu.Czy któryś z kolegów ma fotki z wymiany napinacza lub pamięta jak ma u siebie.Źle założone mostki oznaczają,że wałek w jednym miejscu jest zbyt ciasno spasowany a w drugim ma luz.Wałek wpada w wibracje i puka.Wibrujący wałek prędzej lub później pęknie więc chciałbym jak najszybciej to zweryfikować i zrobić. Z góry dziękuje za odpowiedzi.
  4. WOW :th: Biały i czrna felga to bardzo dobre połączenie.
  5. Sedanem jeździ mój tato. Robson miał chwilę kiedy chciał sprzedać, ale się rozmyślił bo nie ma co kupić.
  6. Boberro Audi ładne, kolor nie najgorszy, ładna felga i będzie super. Pozdrawiam.
  7. No i bardzo ładnie wygląda. Wydech faktycznie trochę pieje. Zawieszenie masz na gwincie?
  8. Witam martines-76. Albinos bardzo ładny (widziałem w realu). Ja bym nic nie zmieniał, prezentuje się super. P.S. Czytam tak i czytam i wszystko mi się zgadza czerwone A3,Passat"doda ci skrzydeł" i biała A4. Ja też już kupiłem A4 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=26907.0 Pozdrawiam Paweł z Audi Centrum Wrocław.
  9. Witam wszystkich. Oto mój nowy nabytek. A4 1.8T Avant zawieszenie 1BE, fotele sportowe, radio oryginalne concert + cd w bagażniku. Czekam na Wasze opinie.
  10. Witam wszystkich klubowiczów. Jestem posiadaczem Audi A4 2001 1.8T Av. Od zawsze lubiłem Audi i inne marki nie wchodzą w grę i dlatego się tu zarejestrowałem.