-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
Auto SPRZEDANE
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
gleba została alu sa na gumach 225/45/17 te co mam teraz sa mało spotykane :mrgreen: :hurra: mała sesja : i alu na zegarach :-D [br]Dopisany: 18 Maj 2008, 21:34_________________________________________________nowa sesja zdjeciowa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
DZieki za info postaram sie zjawic
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
jak można sie za to zabrać ??
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
ten który jest zaraz pod szyba, w który sie zaciaga rolete bagaznika demontował go ktoś ??
-
[B5 AKN] Jak rozebrać licznik aby założyć chrom ramki na zegary ?
dzieki stary nie jestem jeszte tak oblatany na tym forum
-
[B5 AKN] Demontaż plastiku
jak zdemontować plastik w bagażniku Avant b5 ten co jest zaraz pod szyba po prawej stronie?? * nazywaj proszę wątki zgodnie z regulaminem forum (ten poprawiłem); zwróć też uwagę na to, że ciągle gubisz literki w słowach - lukaszr
-
[B5 AKN] Jak rozebrać licznik aby założyć chrom ramki na zegary ?
tak jak w temacie. doszlem do fazy, mam licznik na kolanach i co dalej???
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
efekt efektem ale ja tym autem jezdze dużo na co dzień i czeba nim wszedzie dojechac. zawislem juznim nie raz, nie miłe wrazenie alno jak tre podloga o wszytsko decyzja padla bede dzwogal na geincie
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
ludziska zejdzcie na ziemie to jest PL a nie Stany załoze 17" bez rantu zeby wizualnie była wieksza [br]Dopisany: 18 Kwiecień 2008, 08:59 _________________________________________________moze zaproponujecei jakeis alu do 2500zł ? ja scratchchin nad tymi http://moto.allegro.pl/item341458856_s_line_audi_vw_oryginalne_nowe_zobacz_szok_fv.html wiem ze sa juz obyte i pół narodu na nich jezdzi ale do czarnego wysmienicie pasuja hurra
-
[ALL] Co myślicie na temat tych kompletów ?
koledzy a mozna jakos sprawdzic czy fela jest produkcji włoskiej ??
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
Alu zostało SPRZEDANE troche żal ale beda lepsze
-
[B5 all] PL jezyk i mapy do navi
Witam kupiłem auto z niemic i mam takie pytanie do kogo sie zkierowac aby mi zmienił jezyk i wgrał PL mapy??
-
[B5 AJM] Moje Audi
ładniutka a jaki wypas??
-
Moja 4 :) Audi A4 2.5 V6 TDI Avant Quattro Tiptronic
teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4:[br]Dopisany: 12 Marzec 2008, 07:56 _________________________________________________teraz 1000 gadasz a jak chcaile kupic to chcialems 1400 na 2 gumach :tongue4: wczoraj zarżnołem glosniki prawdo podobnie wystargalo je z cewki bo strasznie trzeszcza co proponujecie? jednostke sterujaca chciabym zostawic <nie wrzuca sie w oczy > ps wzmak i okablowanie mam w garazu tylko czy podejdzie do tego radaj?
Rogul
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta