Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Moje Audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pqi6KMi.jpg

aVKTzQ9.jpg

aVKVIwS.jpgaVKX3kJ.jpg

To mój nowy nabytek z zewnątrz w środeczku nie zdążyłem jeszcze zrobić ale jak tylko zrobie fotki to wrzuce.

Pozdrawiam

a jak wam sie taka modyfikacja podoba??

gx1cb8XA.jpg

Opublikowano

Ładna śliwa :th: :decayed:

Opublikowano

Nie wiem czemu ale ori autka bez przerobek są the best piękna linia fajna dupcia poprostu laska :kox:

Opublikowano

Nie wiem czemu ale ori autka bez przerobek są the best piękna linia fajna dupcia poprostu laska :kox:

:polew: dokładnie popieram :wink4: Nic dodać nic ująć :th: Ładniutka, ale pomyśl o większych alu, kiedyś jak szukałem mojej to widziałem identyczną tylko przedliftową - chorobliwie mi się podobała. Bardzo ładna, ten kolorek też fajny. Pogratulować :oklaski:

Opublikowano

Nie no, śliwa jest dobra. Podoba mi się, miłe wrażenie.

A w środku? Jakieś gadżety?

Opublikowano

ładniutka :wink4: a jaki wypas??

Opublikowano
  • Autor

w środku :

podgrzewane foteliki

pakiecik komfort

podłokietnik

4 poduszki

a zresztą zrobie dzisiaj zdjęcia to wstawie

Opublikowano

Fajne Audi , ja mam mniej komfortu, tylko wspomaganie kierownicy, klimę manualną i nic więcej, może później kupię lepszą.

życzę mało awarii i zadowolenia z jazdy.

Ja obecnie mam w pracy VAG i zaczynam uczyć się go obsługiwać.

Opublikowano

Ładna śliwa :th: :decayed:

dać na wyciśnięcie soku... :gwizdanie:

a tak to fajny avancik, czekam na zdjęcia środka :naughty:

Opublikowano

ladniutka sztuka fajna barwa

Opublikowano

Ładne autlko :th: jeszcze ciemne szyby :th: i inne alu :th:

Opublikowano

:th:

Opublikowano

a tak to fajny avancik, czekam na zdjęcia środka :naughty

Otototot :decayed:

dav@2

Kolego wpadaj na wtorkowe spoty Warszawskie , to zobaczy sie Śliwe na żywo :naughty:

Kolega Tosik tez z Ostrowca jest :wink4:

Opublikowano
  • Autor

no to ja też jeżdze na Tos - iku pewnie sie pojawię jak znajdę chwilkę a z tym jest ciężko.

to jeszcze zdjęcia z środeczka lecz uwaga robione telefonem i nie są za piękne

aVY0ZmA.jpg

Pqo3Yy9.jpg

Pqo47wJ.jpg

Pqo4a0S.jpg

Widze że spociki odbywają sie też pod promenadą a ja tam mam rzut beretem bo od fieldorfa to chyba dorzuce :>

Opublikowano

Narazie spoty sa w Forcie Wola ..ale jak bedzie cieplej to będa na Promenadzie .. wiecej info bedzie w temacie spocików Warszawskich :wink4:

Co do środeczka - piękny . Kolor też , mało spotykany :kox:

Opublikowano

bardzo fajny awancik :th: i kolorek mało spotykany . planujesz jakieś zmiany?

Opublikowano
  • Autor

jak kupowałem to nie byłem przekonany do tego koloru bo kupowałem ze zdjęcia bo nawet po auto nie miałem czasu pojechać i kolega mi sprowadzał i on też zresztą zdecydował że biore ale trafił dokładnie w to co chciałem więc 3 miesiące czekania sie opłacały kolorek Hibiscus rot pearl :th: świetny i auto bardzo zadbane więc narazie jestem zadowolony.

Co do spocików to jak to sie stało że ja nie widziałem nigdy was przy promenadzie a dosyć często tamtędy śmigam tzn codziennie że to mi umkneło nie wiem jak to sie stało ale teraz czekam kiedy ruszy promenada :>

Fort Wola to troszke spory kawałek i ciężko sie wyrwać ale mam nadzieje ze znajde czas :wallbash:

żeby doba miała 48 godzin to bym dał rade :kox:

Zmiany to chipsika jakiegos wrzucić i tyle bo lubie jak wszystko z zewnątrz oryginalne.

Opublikowano

Felgi sie domaga wiekszej :naughty:

Opublikowano

to łap sie na grupowe czipowanko u Rogala :th:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.