Treść opublikowana przez audia41.6
-
[B5 AGB] Audi S4 B5 Silver
tukan to teraz możemy sie zmierzyć będziesz żałował czego nie kupiłeś a teraz jest za 26 ostatnia cena
-
[B5 ADR] Pali bezpieczniki pompy paliwa
kolego pompa ci siada kup nową ale tylko ori mialem to samo u siebie w 1.6 adp kupilem chińczyka pochodziła pare dni kaplica potem kupiłem ori i się poprawiłoteraz mam tylko problem z porannym odpalaniem ale to inna bajka
-
[B5 AGB] Problem z układem wodnym
dziękuje kolego za tą informacje brakowało mi słów żeby wpisać na allegro masz u mnie flaszkę
-
[B5 AGB] Problem z układem wodnym
hmm obleciałem całe allegro i ni ma ewentualnie jak byś może miał jakiś dostęp mógł bym liczyć na pomoc?
-
[B5 AGB] Problem z układem wodnym
to biorę jeśli nie jest rozlatana jak moja to biorę jak możemy się skontaktować wmiarę szybko moj nr 509595888
-
[B5 AGB] Problem z układem wodnym
dzięki teraz muszę się uporać skąd to skombinować hmm aso zostawiam w ostateczności ;(
-
[ALL B5] Naprawa pływaka, benzyna 1999 r, quattro
Witam natchnęło mnie dziś na walkę z pływakiem w mojej esce hmm zabieramy się do pracy: UWAGA!!!! NAJLEPIEJ POOTWIERAĆ WSZYSKIE DRZWI W SAMOCHODZIE TO BENZYNA PRZEZ OPARY MOŻNA STRACIĆ PRZYTOMNOŚĆ A więc tak najpierw zdejmujemy kleme z Aku by nie było nie planowanego buum!!! bak jak jest zamkniety jest mniej groźny niż po otwarciu dekla Teraz zdejmujemy klapke znajdująca się po prawej stronie w bagażniku teraz odpinamy sraczkowato-brązową kostkę teraz przewody paliwowe UWAGA PRZY POMOCY SZMATKI MOŻE PRYSNĄĆ rozginamy delikatnie obejmy Teraz odkręcamy pierścień blokujący i ściągamy pokrywkę Ukazuje nam się to I pływak jest tu wyciągamy go ostrożnie przyciskając czarny dzyndzel po zewnętrznej stronie pływaka U mnie winowajcą był przetarty przewodzik ten złoty
-
[B5 AGB] Problem z układem wodnym
Witam mam problem nie wiem za bardzo co to jest wydaje mi się że to pompka wspomagająca działanie układu chłodzącego CO TO JEST??? http://fotohub.pl/show/ad7b8236fc9ada33bd583d8970df8844/73156 http://fotohub.pl/show/ad7b8236fc9ada33bd583d8970df8844/73157
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
Czy lakier wodny to to samo co akryl? bo w ASO chcą mi dać taki sam
-
[ALL B5] Jaki to lakier LY5L ?
czy po numerze VIN można dojść do koloru auta bo moja nalepke gdzieś wcięło
-
[ALL B5] Rezanko bixenonu
Można też zamiast h7 wsadzić dzienne jakieś słabe co się tylko żarzą i mamy światła dzienne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ten zegar co miałem hmmm gorzej z tym trójnikiem może się coś dokupi Autogauge
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czy jest szansa żeby na spociku wspólnie podłączyć zegar turbo w mojej audiczce??
-
Multipy czyli własne darmowe mini stronki w necie
http://dostawcze.ubf.pl/
-
Koszty eksploatacji A4
2.7 biturbo bardzo ekonomiczne
-
[ALL] Podświetlany tylny znaczek (emblemat)
panowie a moze zrobic cos w stylu przednich dziennych jak by komus sie udało
-
[B5 ADP] Problem z rozruchem
Dzięki za informacje chciałem tylko dodać że poprzednią pompe zajechałem w sposób taki że jechałem przez 15 minut 140 potem zwolniłem zaczoł szarpać dławić się i zgasł okazało się ze pompe szlak trafił
-
[B5 ADP] Problem z rozruchem
Witam mam audi 1.6 adp wymieniłem pompe na ori i rano jak chce go odpalić to muszę go długo pomęczyć żeby odpalił mam wrażeie jak by pompa nie podawała paliwa przed rozruchem tylko w czasie rozruchu na vagu pokazało mi przekroczona wartość mieszanki natomiast jak nim pojeżdze to po wyłączeniu mam wrażenie jak by mi miał zaraz zbiornik eksplodować jak by się zassywał Co mógł bym zrobić?
-
[ALL B5] Problem z komunikacją licznika
spróbuj tak: wejdz panel sterowania, system,sprzęt, menager urządzeń, (i na podłączonym kablu do kompa) w Porty (COM i LPT), następnie usb serial port, następnie Port settings, advanced, i w polu bm option latency timer zmień na 1 to powinno poprawić komunikacje z niektórymi urządzeniami w samochodzie
-
[B5 AGB] Błąd sterownika centralnego zamka
Witam mam ogromną prośbę kupiłem używany sterownik c.z. o takich samych numerach i: 1 diody w drzwiach mi nie migają tzn raz migną po włączeniu alarmu 2 na vagu wyskakuje mi ten błąd: 1366 Otwarty przy wypadku brak osprzętu / nie związany ze sprzętem nie mogę go skasować poza tym co jakiś czas w czasie postoju na włączonym silniku otwiera drzwi z rygli i zapalają się światła w środku Proszę pomóżcie co mam zrobić
-
[B5 AEB] Ciężkie poranne odpalanie - brak automatycznego "ssania"
A ja mam taki problemik mam audi 1.6 ADP wymieniłem pompe paliwa na ori i poprzednia sie zatarła i rano musze go dość długo kręcić żeby zapalił tak jak by wogole paliwa nie pompowała co to może być a jak zapali to już ładnie chodzi
-
[B5 AEB] Prośba o analizę logów
kolego jeśli chodzi o turbo to sprawdz koniecznie dolot to podstawa zanim wpakujesz się w koszty tak jak ja
-
[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka
Witam mam prośbę pomógł by mi ktoś opisując jam mam wyciągnąć w benzynie ten pływak
-
[1.6 ADP 1996r] czy takie tylne lampy będa pasowac?
fajne lampki ja bym sam sobie zrobił ledy a mianowicie można kupić moduły led takie kwadratowe wiąże się to troche z rozpiłowaniem klosza od tyłu ale efekt można osiągnąć jak w a6 nowej
-
[B5 ARM]problem z alarmem i domykaniem szyb
jak mi wiadomo szyby same się nie domykają masz chyba coś kombinowane z centralką zamka zazwyczaj trzeba przytrzymać przycisk dopiero wtedy sie zamykają