Treść opublikowana przez audia41.6
-
[B5 ADP] Wentylator od klimy cały czas pracuje
Witam potrzebuje pomocy mój wentylator ten od klimy cały czas chodzi na 2 biegu mimo iż klima jest wyłączona zaraz po przekręceniu kluczyka wentylator sie załącza ktoś mi powiedział że to jakiś czujnik temperatury na vagu nic nie wykazywało próbowałem odłączyć ten czujnik przy silniku od góry i nic następnie wtyczkę na dole po prawej stronie też nic nie wiem po prostu nie wiem co mam zrobić od czego zacząć. Ps do moderatorów tamten post w sprawie podobnej nic mi nie dał może ktoś coś wie teraz temat poprawiony, drugi raz temat trafi do kosza..
-
Jakie Audi Concert do mojego auta?
ale one chyba nie czytają mp3 a pozatym są obrzydliwie drogie kup sobie audi delta to tego zmieniarkę i nic więcej nie potrzeba
-
[audi A4 B6] malowanie zaciskow jakie kolory?
Ja bym trysnął na pomarańczowo super by kontrastowały z felgami i zawsze orginalnie
-
FOTOCHROM
Mam pytanko do klubowiczów jak wygląda sprawa szyb fotochromowych czy to jest jakaś folia czy jest to na zasadzie piecowego przyciemniania jak to się przedstawia finansowo i zgodnie z prawem o i czy ktoś może już to zrobił??
-
[A4 B5] Jakie jest najbardziej pasujące radio do naszego auta ?
Mi się podoba to skromne ale ma coś w sobie http://www.allegro.pl/item201329163_sony_cdx_a250_nowe_niesamowite_modele_z_pilotem.html
-
Gaz w a4 1.6
Przytkaj troche wlot powietrza jeśli nie jest gaz ten na komputerze tylko na tzw oszuście
-
wypryski na lakierze
Witam mam to samo tyle ze na masce takie drobne pekniecia tylko u mnie to sie zrobilo z tego ze nie mam wygluszenia pod maskai roznica temperatur to zalatwila
-
[A4 All] Pokrowiec na maske gdzie ....?
Mam takie pytanko gdzie można kupić jakiś pokrowiec na całą a4 najlepiej z logiem audi bo np do porsche nie z tym problemu
-
Dorobienie i zaprogramowanie klucza
Kup sobie taki wzór nr 2 mam taki komplecik razem z centralnym sam polecam grot kosztuje 10 pln a dorobienie w Wawie 100 pln działa super grot dorobili na tyłach ul. Pańskiej z immobilkiem nie było problemu pilot scyzoryk
-
[B5 1.6] wibracje
A przypadkiem nie masz guza na oponie???
-
Duży grill w B5
a patrzyliście to też ciekawie się przedstawia duży nos co o tym myślicie????????
-
Jakie lampy: chrome vs black
Jak nie chce ci się z brzeszczotem bawić to kup sobie ten zestaw http://moto.allegro.pl/item154623698_audi_a4_reflektor_xenon.html plus to kierunki Wiem bo kupowałem od nich polecam super się sprawują
-
Spryskiwacze reflektorów
Tzn cały zderzak z wycietymi dziurami kosztuje 700 pln oczywiście + spryski w granicach 300 to mamy 1000 a za 1000 to można kupić silnik używany 1.8T Nie a tak w ogóle to mam gościa co ewentualnie może mi do spawać uchwyty pod te spryski
-
Spryskiwacze reflektorów
Witam wszystkich chciałbym prosić o pomoc przy moim projekcie a mianowicie chciałbym sobię założyć spryski w zderzaku te wyjeżdżane jeśli to możliwe bez wymiany zderzaka. Czekam na jakieś ciekawe rozwiązania.
-
Jaki OIL po 200 tyś km
moja ma 201000 i jeżdzi na 5W40 mobil
-
jak czesto myjecie swoje auto?
NIE TO JEST MOJA 2 ŻONA
-
[ALL B5] GAZ
JAK CIE STAć NA A4 TO POWINNO CIE BYć STAć I NA WAHE DO NIEJ TO MOJA DEWIZA Hugo : Nie pisz z włączonym Caps Lockiem , bo to oznacza krzyk i jest nie mile widziane
-
jak czesto myjecie swoje auto?
Ja 2 razy w tygodniu 1 w tygodniu generalne sprzątanie 1 w miesiącu mycie silnika 2 razy w roku mycie podwozia z zabezpieczeniem generalnie po zimie 1 w roku polerka i zaprawki po odpryskach 1 w roku pranie tapicery ( wyciaganie wszystkiego z samochodu wykładziny siedzeń )
-
Serwisy.Te dobre i te złe
Jeśli ktoś wie gdzie jest Nadarzyn to polecam człowieka jest naprawde ok można na nim polegać przyjmuje nawet po 22.00 np wymiana paska rozrządu bez rozbierania przodu w silniku 1.6 ADP 100PLN ma vaga podnośnik zainteresowanym podam numer bo naprawde człowiek godny polecenia
-
Problem z osiągami
Średnio przy ok 5000 już nie ma tego ciągu jedynie na 5 biegu idzie jak przecinak nawet i do 6000
-
Problem z osiągami
Siemka bardzo zaniepokoił mnie fakt iż przy 5000 obrotów moja niunia zaczyna mi tyłować tzn tak jak by nie miała już siły i to na 3 biegu najbardziej czuć co to może być ?? Czyżby sprzęgło bo niepowiem bieże dość wysoko. Pleas help me!!!!
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
No i tak też właśnie robiłem do tej pory po za tym chciałem zasugerować że pełną czystość reflektora dają dopiero spryskiwacz + wycieraczka jak to ma miejsce w volvo s40
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
A ja kupiłem kompletny zestaw od audi S4 czyli reflektory i system samopoziomujący dałem za to 700 zl a pozatym przepisy nie określają jednego OK mam spryskiwacze reflektorów i co dalej a czy mam obowiązek mieć płyn do spryskiwaczy wiec na co mi przepraszam one jak psikają powietrzem O i jeszcze jedno ja mam na lampach napis E4 a E1 są to zwykłe soczewki montowane seryjnie w audi A6 starej 100
-
SPRYSKIWACZE W ZDERZAKU ROCZNIK 1995
Siemanko mam pytanko czy jest możliwość przerobienia zwykłego zderzaka na opcje z wyskakującymi spyskami niezbędne mi to do xenonków
-
[B5 ADR] Problem z kierunkowskazami
ja miałem ten sam problem z awaryjnymi włączałem pochodziły 3 min zawieszały się w pozycji włączonej do dziś nie wiem co było przyczyną