Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lampy: chrome vs black


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam witam :)

Uzbierałem troche gotóweczki i postanowiłem zainwestować w swoja a4, i myslę ,że zacznę od lamp przednich.I mam oto dylemat , zdecydowałem się na te Angel eyes Sonary albo Fk tego jeszcze niewiem.Tylko jakie będą bardziej pasować do koloru ceglastego audi ? Czarne czy srebrne?

Z góry dzięki za odpowiedzi i uwagi . Pozdrawiam ;)

DSC02212.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to ani te ani te oba jadą wioską bez obrazy... kup lepiej lampy po lifcie i jak dozbierasz kasę to przerobisz je na xenon i będzie petarda i żeby Cię przypadkiem nie kusiło na tył dawać lexusy !!! :) lampy od modelu po lifcie są wg mnie najładniejsze , ale to kwestia gustu a o tym sięnie rozmawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,Ale czy oby nie trzeba coś przerabiać w błotniku albo w z zderzaku?Jesli się myle porawcie mnie ;) a mógłbyś podaś jakieś foto tych lamp ? i czy są one całe czy dzielone?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba wyciąć w błotniku kawałeczek ale to jest bajecznie proste ja u staruszka sam to robiłem w zderzaku nic się nie przerabia lampy są razem z kierunkiem bo rozumiem że o to Ci chodziło masz tu link :

http://moto.allegro.pl/item152208662_audi_a4_99_reflektory_soczewki_nowe_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie się czarne podobają najbardziej :diabel2: :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/f6f919b1aad712dc.html

Tak wyglądają u mnie lampki FK i jestem zadowolony wyciągasz stare wkładasz nowe i nic nie trzeba przerabiać bo lampki są z kostkami, a Xenona tez mozesz dołożyć bez żadnego problemu... Wybór należy do Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No MAJKI , ładniutkie masz lampki , te z tyłu też mi się bardzo podobają .Ciekawe jak by te Fk prezęntowały się w wersji black na mojej ciegiełce?.Ale ogólnie myślę ,że czarne to do ciemnych audiczek ,Co wy na to ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam podobny dylemat

ale polecam takie:

153321311_1.jpg

zespolone ładniej wyglądają

A te o których piszesz to dam ci cytat co mi odpowiedział:

Nie kupuj tych lamp. Ja kupilem i nie jestem z nich do konca zadowolony. Ladnie wygladaja i nic wiecej. Jak ustawisz krotkie to dlugie beda swiecic w ziemie, a jak dlugie to na odwrot. Regulacja jest do bani, troche pokrecisz i zabki sie wyszczerbiaja, przy jezdzie po dziurach srodek lamp lata, nie sa dokladnie dopasowane. Ja wymieniam na orginalne soczewki

Polecają Valeo wyglądają prawie identycznie jak te co wkleiłem, tylko pewnie lepsze wykonanie no i cena

2 szt nie Valeo=499zł

1 szt Valeo=420zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz ori, xenon...

DSC00059.jpg

DSC00049.jpg

[ Dodano: 03-01-2007, 11:11 ]

Podróbki odpadaja.. Kiedys na przegledzie przyjechal koles omega b wstawil depo i stwierdzil, ze bardzo zaluje, nie mogl ich dopasowac sa tak kiepsko wykonane... Tylko i wylacznie ori po lifcie, soczewka lub xenony..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze namieszaliście mi hehe :D , hmmm to chyba wybór padnie jednak na ori. chociaż średnio mi one leżą wizualnie , ale skoro mówicie ,że sa dobre.No dobra ,a jak bym se potem chciał przerobic te soczewiaki na xenony to jaki to bylby koszt? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bedziesz zalowal, w realu duzzzzooo lepiej wygladaja niz na foto, koszt przetwornic zarnikow, elektryka, przy ori odpada Ci koszt soczewki, u mnie silniczki od poziomowania przelozone zostaly ze starych lamp. Smigam ponad rok i bez zadnego problemu, a jezdzi sie pieknie !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam takiego co kupił sonar-ki do swojej A4 i szybciej je sprzedał niż kurier mu je dostarczył - taka to lipa. Z palnikami xenonowymi było lepiej ale i tak słabizna. Tak czy tak świeciły na pobocze i na środek jezdni a przed autem ciemno.

Odpuść sobie te firmy „sonar” bo szkoda kasy, a lampy są po to żeby świeciły a nie po to żeby fajnie wyglądały w dzień. Więc albo te po lifcie albo valeo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt z Was nie widział na żywo lampek FK, że tak zachwalcie te zespolone. Przynaję sonary jakościowo są do bani, sam chciałem je kupić ale jak zobaczylem ich wykonanie to mi szczena opadła ze chca tyle kasy za to. Jedeyny minus FK to to ze sa dzielone do modelu 95, bo sa tez do modelu po lifcie zespolone. Jak sie juz upiersza na te ori to poszukaj moze używek, ostatnio na giełdzie w Gliwicach za kompletne lampki Valeo z silniczkami wołali 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega mial bodajze Sonary, soczewki popekaly po troche ponad roku uzywania (bylo widac malutkie rysy, pekniecia, zluszczenie cos w tym stylu na obydwoch soczewkach). na dodatek jest problem z parowaniem (ale wystarczy udroznic odpowietrzniki :) ).

ja wlozylbym ori soczewke + dorzucil xenon. co kilka dni widuje taka A4 w drodze do szkoly i nie moge sie na nia napatrzec, az kierowca dziwnie na mnie spoglada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey No nawet te Fk ładnie się prezentują jak dla mnie , ale jeszcze musze popatszeć pokombinować może ori wykombinuje w dobrej cenie . dzieki wszystkim za pomoc i czeee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dołóż kaski i zakładaj oryginalne zespolone xenony Valeo, jak dobrze poszukasz to dostaniesz takie za 1450~1500zł komplet i nie musisz się bawić w żadne przerabianie, orginalne to orginalne. A dzielone się umywają..

Ja tak zrobiłem i nie żałuję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...