Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie lampy: chrome vs black


johnybravo

Rekomendowane odpowiedzi

rajmondo masz fotki tych Valeo i depo??? chetnie zobacze,

Wyglądają tak samo. Na aukcjach znalazłem jeszcze trzecią firmę, która je produkuje - Tyc. Oczywiście najdroższe są Valeo.

83b6f3c426d45342m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co z tego? mysle ze jakoscia nie odbiegaj o ile nie sa lepsze. bo z tego co czytalem to opinie nie sa 100 % pozytywne. no ale sam sie przekonam bo latem planuje je sobie sprawic. tylko musze wykombinowac cos z przeciwmgielnymi bo bede je musial przelozyc z refletkora do zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co z tego? mysle ze jakoscia nie odbiegaj o ile nie sa lepsze. bo z tego co czytalem to opinie nie sa 100 % pozytywne. no ale sam sie przekonam bo latem planuje je sobie sprawic. tylko musze wykombinowac cos z przeciwmgielnymi bo bede je musial przelozyc z refletkora do zderzaka.

tak są lepsze, jak wszystko co chińskie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam znowu ....po długich poszukiwaniach (bezowocnych) :confused: org.soczewek Valeo , podjęłem decyzje że chyba wezme te http://moto.allegro.pl/item161534797_nowosc_audi_a4_99_01_4xringi_soczewki_chrom.html i teraz jeszcze pytanko, czy te będą pasować do mojego 95r, bo te w linku są 99-01 i czy też będzie trzeba troszke przerobnic błotnik?i jak sprawa z kostkami czy też ulegną zmianie ?

dzięki i pozdrawiam:-) :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....po długich poszukiwaniach (bezowocnych) :confused: org.soczewek Valeo ...

Żartujesz?

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1395448

http://www.allegro.pl/item163455700.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ze są na allegro nówki , lecz wczesniej szukałem jakis używek niedrogich i nic , wiec pomyslałem co mam kupować ori to dorzucę se pare groszy i kupie z ringami FK.co WY na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle szukałeś. Kilka dni temu była oferta na otoMoto kompletu Valeo za 150zł (2 szt.). Bardzo tanio biorąc nawet pod uwagę, to że jedna z lamp miała dorabiany zaczep (oryginalny był uszkodzony).

[ Dodano: 09-02-2007, 23:54 ]

Właśnie się dowiedziałem, że FK to "tylko pudelko FK a w srodku lampy DEPO". Dowiedziałem się też, że te lampy można nabyć za 820zł (wersja chrom).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to Twoj wybor ;) ... wiesz juz jak wygladaja chromy ( na moim przykladzie) .. dla odmiany mozesz kupic z czarnym wkladem :)) .. bedzi LANS :)) ... napewno beda ludzie za czarnymi i za chromami .. wybor zawsze jest Twoj .. ale wydaje mi sie ze skoro takie Ci sie podobaja to sobie je kupisz mimo wszytko :) :twisted: .. tak bylo ze mna :) ... nie chcialem valeo tylko angel eyesy .. i je mam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom masz racje to juz wsumie kwestia gustu i wezme i tak te ktore mi sie bardziej podobaja heh ...wiekszosc jednak woli valeo i mi rowniez sie podobaja ale te blacki w srebdnym wygladaja jeszcze lepiej :) Zobaczymy jak to bedzie...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tym wygladem to bym sie zastanowil :rolleyes:

Sugerujesz ze Angels Eyes sa ładniejsze od Valeo :question::lol: ...zrob ankiete zobaczymy ktore beda gora :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad tym wygladem to bym sie zastanowil :rolleyes:

Sugerujesz ze Angels Eyes sa ładniejsze od Valeo :question::lol: ...zrob ankiete zobaczymy ktore beda gora :wink:

tylko ankieta potwierdzi ze valeo wygra :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...