Treść opublikowana przez audia41.6
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
jedna sprawa soczewka h7 różni się od d2s zarysem przesłony jest on inny w krztałcie klina natomiast d2s jest ścięta ku górze ponieważ żeby na zakrętach w prawo nie oślepiać tych z naprzeciwka ale każdy o tym wie
-
[B5 AGB] Spojler new beetle
jasne mam new beetla 2001 auto trafiło do mnie w tragicznym stanie ale przejechane ma 15tys mil silnik już wyciągnięty wszystko powymieniane z materiałów eksploatacyjnycH teraz pora na wygląd auto robie we własnym zakresie nie daje do firmy tuningowej auto będzie miało całkowicie nowe elementy plastikowe a także drzwi zmieniona kolorystyka lakier z gamy porsche srebrny z dodatkiem niebieskiego brokatuświatłą dzienne audi s6 spojler porsche boxter wysówany przy 80km/h bądz ręcznie przy odpaleniu auta lampy bixenon skóra recaro krem felgi ori niklowane na wysoki połysk i teraz mam problem ze spojlerkiem a mianowicie umocowanie go w tylnej klapie
-
[B5 ARM] Silnik nierówno pracuje jak jest zimny
silnik krokowy lub sonda lambda
-
[B5 AGB] Spojler new beetle
Witam wszystkich chciałem prosić o małe help przy montowaniu spojlera od porsche w new beetlu i znalazła by się jakaś osoba chętna do pomocy bo przyznam że sam to średnio wiem jak się zabrać do tego
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
chodziło mi czy turbawki dobrze kupiłem a co do 2.5 tdi to koleś zajeździł silnik ten 2.7 a miał 2.5tdi z drugiego autka koleś z pod siedlec
-
[B5 AJM] Wskaźnik paliwa działa w drugą stronę
Witam podpinam się pod temat troche z innym problemem a mianowicie jak ruszam wskaźnik paliwa podnosi mi się do połowy jak hamuje wskazuje mi dno może być to zatarty pływak?
-
[ALL B5] Problem z siłownikiem centralnego zamka
Witam wszystkich mam poważny problem z siłownikiem tym w bagażniku a mianowicie jak przyciskam guzik od zamykania to z płytki tej co sie w środku znajduje leci dymek czy kwalifikuje sie do wymiany czy można jakoś zreperować taką płytkę? Błagam pomóżcie * stosuj prosze odpowiedni prefix [Musashi]
-
[B5 AGB] Czy opłacalna była taka zamiana ?
Witam miałem problem w swojej esce z zaworami przy turbinach i zastanawiałem się czy wymienić same zawory czy to się opłaca po czym znajomy sprzedał mi dwie K03 za 800pln dał na nie 3 miesiące gwarancji są to używane turbawki ale człowiek ten poprostu zmienił sobie silnik w samochodzie z 2.7BT na 2.5TDI i mam pytanko czy było warto?
-
[B5 AEB] Ktore turbo wybrac GTRS k04-15 i kilka pytan
A jakie masz autko zacznijmy od tego
-
[B5 AGB] Moja esunia
jest jeszcze 2 opcja mam plan żeby samemu sobie zrobić ledy narazie w planach i realizacji
-
[B5 AVG] 10 poduszek powietrznych airbag - jak sprawdzić?
w volvo u kumpla a 2 raz probował on podłączyć automat do zapalania świateł i dotknął prubówką do kabla od poduszki i buuuuuuuuum
-
[B5 AGB] Moja esunia
Te lampki są kozackie szkoda że nie można jeździć na nich w Polsce http://cgi.ebay.com/ebaymotors/99-00-01-AUDI-A4-S4-A-S-4-OEM-HEADLIGHT-HEAD-LIGHT-LH_W0QQitemZ230232131758QQcmdZViewItem?hash=item230232131758
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
nie tylko otwieramy przyciskiem z sybolem bagażnika zamknąć musisz ręcznie a jak zamkniesz klape to system automatycznie się uzbroi wtedy kiedy miałeś wcześniej włączony alarm
-
[ALL B5] Audi s4/rs4 :) AUTO DO SPRZEDANIA
musisz tylko zadbać o szczegóły np w rsach czy chciałeś czy nie było navi podstopień aluminiowy pedały też aluminiowe
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
musisz dłużej przytrzymać powinien sie otworzyc chyba że nie masz sterowania
-
[B5 ANA] Moja A4 B5
słuchaj na początek pytanie ile chcesz poświęcić na poprawki po poprzednim właścicialu?
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
pojade do salonu i oblukam jak to działa czy siłownik czy mechanizm na jakichś zębatkach i może się to wyreza ale najpierw silnik mam do zrobienia
-
[B5 AGB] Moja esunia
Poziu allegro [br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 19:24 _________________________________________________http://moto.allegro.pl/item325401880_lampy_audi_vw_swiatlo_dzienne_s6_led_vw_b5_.html
-
Chlodzenie Intercoolera
butla z co2 rurka zkierowana na IC
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
liczyliście kiedyś ile osób było w wawie na spocie?
-
[B6 AKE] Skrzynia- tragedia z 2-ką i 3-ką
mam ten sam problem raz tak zablokowałem skrzynie że wogole mi nie chciała wejść ani 2 ani 3 wziołem na pół bieg coś zgrzytneło i się naprawiło zauważyłem ze mam problemy jak na wysokich obrotach chce zmienić z 1 na 2 to uchuchu zgrzyt aż zęby bolą
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
poprawka 1 dvłem 4 razy wyjechałem jakieś 300 km
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
od kąd założyłem ten wężyk nie słychać już psssssss
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
a może coś w stylu q7 w góre i w dół
-
[ALL B5] halogeny jako światła skretu
To nawet fiat głupi punto ma ten nowy jak zapala kierunki włączają się jak skręca włączają sie poza tym kierowca może ze środka niezależnie je zapalić nie mówie tu o wjejskich podświetlaniach podwozia czy wnętrza kabiny na niebiesko bo to do poldka pasuje a o całkiem pożytacznym doświetlaniu zakrętów szczególnie potrzebnym na naszych drogach które są dziurawe jak ser szwajcarski