Treść opublikowana przez audia41.6
-
[B5 AGB] Moja esunia
A oto i moja szara myszka. Najmłodsze dziecko w rodzinie. Prośba do moderatora czy mógł by wstawic tą fotke bespośrednio na strone bo miałem problemy Proszę Cię bardzo [cayenne]
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
postaram się jeśli spot będzie w godzinach nie pracujących taki chudy wężyk mi spadł z zaworu dv założyłem nowy na vagu pokazało mi sie przekroczenie ciśnienia doładowania hmmm
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
do 90 i czekam az olej się podniesie
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
nie mam wskażnika doładowania ale wiem np rano turbo chodzi tzn gwiżdze później ciszej a po za tym wydaje mi się jakby coś słabo ciągnęła z bmką 2.0 miałem troche problemu
-
[B5 AGB] Słychać turbinę tylko w zakresie od 2-4,5 tys.-czy tak ma być?
Witam mam pytanie. mam S4 2.7 Bit i słysze jak turbina chodzi od 2tyś do 4,5 czy tak ma być czy powinna ciagnąć do końca??
-
ESP i ABS nie działa
Panowie sytuacja opanowana okazało się że dymu narobila przepływka bo błąd szedł od silnika
-
ESP i ABS nie działa
tzn jak miałem kłopoty z przepustnicą skasowałem błąd i się już więcej nie pokazał
-
ESP i ABS nie działa
postaram się dokładniej podać ten błąd ale nie mogę go skasować ani na vagu ani na vasie
-
ESP i ABS nie działa
18165 coś takiego mi wyszło w abs cos tam za duże napięcie... a drugi to 16486 G70 czujnik masy powietrza co to takiego??
-
ESP i ABS nie działa
Pomocy mam ogromny problem z moją niunią w czasie jazdy ok 50km/h coś mi szarpnęło i zapaliła się kontrolka ABS i ESP na Vagu pokazuje jakieś głupoty co to może być w archiwum niestety nie ma nic na ten temat co to może być?? Druga sprawa gdzie można odczytać numer czujnika ciśnienia doładowania w S4 2.7 BiT [kolego popraw temat bo powędruje do kosza] - schiller
-
[ALL B5] Otwieranie bagażnika z pilota
Witam mam dobre chęci i chciał bym sie dowiedzieć czy możliwe jest praktycznie otwieranie i zamykanie bagażnika na pilota myślałem na temat jakiegoś siłownika a przyszło mi to do głowy jak popatrzyłem na kluczyk scyzoryk jest to możliwe?? czy lepiej
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
faktyczne bo mam ją od znajomego który w rajchu mieszka a co dziwniejsze to powiedział mi to człek z frmy wajdemajera
-
[B5 1Z] 96r. Domykanie szyb się zepsuło. Gdzie znajduje się moduł komfortu
Najpierw to może bezpiecznik sprawdz od domykania
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
Bo mi ktoś powiedział że skoro tak się dzieje to silnik padlina a mam dopiero 208tys
-
Problem ze wskaźnikiem paliwa
Wiecie co w baku jest takie ustrojstwo jak pływak jest sterowany elektronicznie i czasami potrafi pokazywać różne bzdury ja miałem podobną sprawę wystarczyło wyciągnąć całą pompę paliwową rozebrać ją dostać się do takiej płytki na której pływak zaznacza ilość paliwa trochę ją papierkiem przelecieć i gotowe.
-
Czy radio Audi Symphony wejdzie do A4 z 97r.?
wejdzie nawet do poloneza
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
Tak tylko jest mały problem ja nie mam gazu po drugie przepustnice czyściłem 3 miesiące temu bo mi falowały obroty
-
[B5 ADP] Skatowany motór? :'-(
Moja spala mi w granicach 9-10 98 verva przy spokojnej jeździe 80-100
-
[B5 ADP] Wyjmuję kluczyk a ona nadal chodzi
Witam mam pytanie co może być przyczyną samozapłonu w mojej niuni podczas tych upałów 3 razy zdarzyło mi się że wyciągnęłem kluczyk a ona dalej chodzi tylko tak jak by na dziwnych obrotach mało co silnik z poduszek nie urwało
-
[B5 AFN] Brak ciepłego i zimnego nadmuchu, jest tylko letni???
To dziwne że klimatronik nie wykazuje błędu bo raczej powinna to być klapa regulująca nawiew
-
[B5 AFN] Klima chyba zmarla-calkowity brak nadmuchu-gwiazdka na panelu jest
nie generalnie tylko to bo tylko to jest odpowiedzialne za rozprowadzenie powietrza po aucie wentylator może już być z deka nadpalony i robić obciążenie na instalacji i dla tego korki ci walą
-
[B5 AFN] Klima chyba zmarla-calkowity brak nadmuchu-gwiazdka na panelu jest
ja woll wyciągnij go tak jak ci mówiłem w schowku masz 3 śruby mocujące potem wentylator ale UWAŻAJ na łopatki wentylatora przy wyciąganiu może być ciasno przez szynę trzymającą poduszkę ale powinno ci się udać o i możesz zdjąć tą szynę 2 śrubki
-
Koniec z Automapą PL
Ja korzystam z navigo 2 fajny programik i bardzo czytelny i niedrogi polecam
-
[B5 AFN] Klima chyba zmarla-calkowity brak nadmuchu-gwiazdka na panelu jest
Szczotki może ci się skończyly w wentylatorze taki i ja miałem odgłos jak mi się kończyły rozkręć schowek i odkręć wentylator następnie włącz nawiew jak nie działa popukaj w wentylator jak zacznie trochę chodzić sprawce już masz osobiście nie wymieniałem szczotek ale wsadziłem wenta od vw polo tańszy a prawie identyczny
-
polećcie jakiś alarm z chipem immo w kluczyku-scyzoryk
http://moto.allegro.pl/item203722609_alarm_pilot_pod_scyzoryk_vw_audi_a20.html luknijcie na to może się przyda