Jump to content
IGNORED

polećcie jakiś alarm z chipem immo w kluczyku-scyzoryk

kred
 Share

Recommended Posts

sprzedawca zapewnia ze mozna immo wrzucic w kluczyk. pytanie jak to zrobic??

czy wkladal ktos chipa do kluczyka?? czy moze lepiej zadowolic sie alarmem w pilocie a immo zostawic w kluczyku??

Guest spedyt

sprzedawca zapewnia ze mozna immo wrzucic w kluczyk. pytanie jak to zrobic??

czy wkladal ktos chipa do kluczyka?? czy moze lepiej zadowolic sie alarmem w pilocie a immo zostawic w kluczyku??

Nie trzeba nic przekładać, idziesz dorobić kluczyk gość który będzie wycinał klucz dołoży immo i zaprogramuje od razu

Dolaczam se do pyt. potrzebuje kupic scyzoryk wystarczy z samym sterowaniem centralnego, moze byc alarm i chce przelorzyc immo z normalnego kluczyka . Na allegro jest mnostwo aukcji od 50-200zl ale nie mam pojecia w co zainwestowac zalerzy mi na tym zeby ten scyzoryk byl jak najbardzej podobny do orginalu, zeby byl dobrze wykonany. Jesli ktos moglby podac jakes konkretne aukcje bede wdzieczny ;)

Ja właśnie dziś skończyłem montować nowy alarm nabyłem Remotronix działa jak ta lala, pilot z kluczykiem. Immo przełorzyłem w taki sposób że wyjołem ze złamamego kluczyka rozkręciłem nowy pilot i przykleiłem do płytki, miejsca jest tyle że mozna wsadzić parę immo do tego pilota.